"Свіжа кров-4": Чи мають очолити владу Рівненщини київські громадські активісти-вихідці з Рівного

Повільність або й відсутність реформ та люстрації влада пояснюється значним кадровим голодом та нестачею місцевих фахівців. Новим проектом «Свіжа кров» хочемо показати, що професіонали для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати. До вашої уваги - перелік із більш ніж півсотні молодих спеціалістів, яких варто просити обіймати посади в органах влади та обирати депутатами. Саме так – просити. Бо запропоновані вам особистості успішні, самодостатні та й у владу особливо не рвуться. Список «Свіжа кров» не рейтинг, а лише суб’єктивна думка журналіста. Без голосувань, продажу місць та «джинси». 
У четвертій частині проекту «Свіжа кров» пропонуємо вам познайомитися, а точніше згадати успішних земляків, які  переїхали до Києва. Вони працюють над громадськими проектами в столиці, але їх поверення у органи влади у Рівному значно прискорило б місцеві реформи. 

 

Перегляньте також: 
 

 

Віталій Шабунін

Керівник Центру протидії корупції

Під час Помаранчевої революції в Рівному Віталій Шабунін був одним із лідерів молодіжного протестного  руху. Не закинув він громадську роботу і після Майдану. Навіть навпаки, це стало його основним напрямком діяльності. Будучи студентом п'ятого курсу, Віталій Шабунін став депутатом Рівненської міської ради і взявся за розвиток молодіжних ініціатив на міському рівні.  У 2008 році переїхав до Києва і почав працювати в громадянській мережі "Опора".  Разом із тим очолив молодіжну організацію "Всеукраїнська фундація регіональних ініціатив" (ФРІ).  У 2012 році створив Центр протидії корупції.

Об’єктивно повернутися в Рівне «варягом» він може лише заради дуже серйозної роботи. Наприклад, на рівні заступника голови ОДА. Адже свої політичні перспективи він має і у столиці. Молодих спеціалістів такого рівня цінують скрізь.

Павло Булгак

Радник міністра у справах молоді та спорту

Брат рівненського журналіста Дениса Булгака свою кар’єру  також будує в столиці. Випускник «Острозької академії» не один рік був одним із політичних оглядачів всеукраїнських видань, зокрема і «Української правди». Доволі успішно працював Павло в столиці політтехнологом під час виборчих кампаній під керівництвом відомих політтехнологів Тараса Березовця, Олега Медведєва та Ігоря Жданова. Був одним із організаторів Всеукраїнської школи політолога, членом, а потім і головою ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки. Під час Революції гідності входив до Штабу національного спротиву де відповідав за інформаційну протидію режиму Януковича. Зараз зосередив свою діяльність на посаді радника міністра у справах  молоді та спорту.

Альона Герус

Керівник Центру підтримки реформ при Кабінеті Міністрів України

Альона народилась в Рівному. У 2009 закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, факультет іноземної філології. Працювала виконавчим директором благодійного фонду «Здоров’я українського народу». З 1997 року була учасником «Пласту», зв’язковою 20 куреня ім. Олени Теліги, екс-окружною Рівненської округи «Пласту-НСОУ».

Переїхала до Києва. Там після Революції Гідності очолила Центр підтримки реформ при Кабінеті Міністрів України.  Допомагає міністерствам у співпраці зі всілякими громадськими реформаторськими ініціативами, зокрема і Реанімаційним пакетом реформ.

Юрій Лісовський

Активіст всеукраїнської громадянської мережі «ОПОРА»

Юрій Лісовський - один із тих, хто все життя присвятив роботі в громадському секторі та розвитку громадянського суспільства. В «Опорі» він займається проблемами освіти, органів місцевого самоврядування, моніторингом проведення виборчих кампаній. Спочатку у Рівному, потім у столиці. За час своєї роботи неодноразово брав участь в іноземних конференція за кордоном, обмінах досвідом із передовими громадськими організаціями Європи.

 

Артем Наавгуст

Директор з маркетингу JAMM

Артем належить до тієї поміркованої і амбіційної молоді, яка без роздумів ламає всі стереотипи. Власне, чого варта його позиція щодо навчання у вищій школі. У 15 років він вирішив не вступати у ВНЗ і розробив власну систему самоосвіти. А ще зайнявся розвитком власної особистості та викладанням мотиваційних тренінгів для молоді. За чотири роки прочитав майже 400 книг, переглянув майже 50 тренінгів і семінарів. Став організатором і ведучим "Школи публічного виступу" в місті Рівне.  У 18 років створив тренінгову компанію «Центр Персонального Розвитку «СІД». Обмеженість у можливостях для професійного росту в обласному центрі змусили хлопця перебратися до столиці. Однак, впевнений, що заради цікавої роботи в інноваційних проектах органів влади він би повернуся до Рівного.

 

Руслана Величко-Трифонюк

Активіст всеукраїнської громадянської мережі «ОПОРА»

Вперше до громадської роботи студентка РДГУ Руслана Величко була змушена долучитися через несправедливі дії з боку адміністрації ВНЗ. Тоді разом із одногрупникам вона захищала своє право на навчання у РДГУ. Вже невдовзі після того дівчина долучилась до роботи громадянської мережі «ОПОРА». Там вона працює і досі, щоправда, займається громадськими проектам по-серйозніше. До того ж у Києві. За час громадської діяльності Руслана непогано вивчила проблеми освіти, органів місцевого самоврядування, моніторингу проведення виборчих кампаній. Власне, не змогла стояти осторонь і останніх змін в країні. У якості волонтера допомагала різноманітним підрозділам ЗСУ, а згодом стала дружиною військовослужбовця ЗСУ з Рівного.

 

Ігор Гошовський

Журналіст, громадський активіст

Ігор, як і Віталій Шабунін, в часи Помаранчевої революції був разом з іншими громадськими активістами одним із ключових керівників молодіжного протестного руху. Тривалий час працював журналістом місцевої громадсько-політичної газети «Волинь». Пізніше разом з дружиною переїжджає працювати до Києва, де дописує у низку громадсько-політичних видань. На даний момент Ігор працює головним редактором Центру транспортних стратегій.

 
Перегляньте також: 
 

З учасниками проекту «Свіжа кров» ми продовжимо знайомити вас у наступних публікаціях.