"Свіжа Кров-5": хто керуватиме Рівненщиною в майбутньому

Повільність або й відсутність реформ та люстрації влада пояснюється значним кадровим голодом та нестачею місцевих фахівців. Новим проектом «Свіжа кров» хочемо показати, що професіонали для стрімкого і ефективного оновлення влади на Рівненщині є, варто тільки ретельніше пошукати. До вашої уваги - перелік із більш ніж півсотні молодих спеціалістів, яких варто просити обіймати посади в органах влади та обирати депутатами. Саме так – просити. Бо запропоновані вам особистості успішні, самодостатні та й у владу особливо не рвуться. Список «Свіжа кров» - не рейтинг, а лише суб’єктивна думка журналіста. Без голосувань, продажу місць та «джинси».  І для багатьох героїв публікації вона стане несподіванкою. Але час, шановні, брати на себе відповідальність за місто, область та країну. Хто, як не ви?

 

Сергій Терєнтьєв

Активіст громадянської мережі «ОПОРА», пастор

У молодіжних колах Сергія знають вже майже 10 років. Саме тоді він став лідером молодіжної організації «Новий рівень», яка займалась розвитком і дозвіллям дітей та молоді. На рахунку організації - десятки успішних проекті. Цей досвід згодився йому і під час роботи в більш потужній організації «ОПОРА». Сергій – з числа тих, хто насправді знає, як змінювати місто і країну в інтересах простих людей. Бо батько двох дітей живе точно так само, як і вони, і переживає за теж саме.

 

 

Олександр Федчук

підприємець, волонтер-парамедик громадської ініціативи «ГРІМ»

Олександр багато років тому вже мав досвід роботи державним службовцем, однак закостенілість системи змусила його звільнитися і зайнятися підприємницькою діяльністю у сфері комп’ютерної техніки. Втім, активна громадська позиція не дозволяє йому сидіти спокійно, тим більше з початком бойових дій. Олександр не тільки допомагав військовим ремонтувати різноманітні пристрої, збирати гроші, а сам опанував фах інструктора з тактичної медицини. Допомагає солдатам вчитися рятувати себе на полі бою.

 

Ілля Єременко

координатор з енергоефективності громадської організації «Екоклуб»

Ілля займається аналізом місцевої та національної енергетичної політики, навчанням держслужбовців у сфері енергоефективності, розбудовою молодіжного кліматичного руху. Разом із активістами своєї організації він підготував чимало хороших міських ініціатив з енергозбереження. Однак вони залишились не почутими міською владою, яка, вочевидь, має важливіші справи.

 

Андрій Токарський

координатор громадської мережі «ОПОРА»

Андрій Токарський вже давно став одним із найвпливовіших місцевих громадських активістів. Під його керівництвом «ОПОРА» багато років займається моніторингом виборчих кампаній, проведення ЗНО. Реалізовують «опорівці» і чимало проектів із розвитку місцевого самоврядування. Під час Революції Гідності Токарський був одним із лідерів місцевих протестів, однак після того до органів влади не увійшов, а продовжує працювати в громадському секторі.

 

Олександр Гребенюк

Приватний підприємець, волонтер «Допомога армії – Рівне»

Олександр не один рік разом із побратимами займається патріотичним вихованням молоді. Хто не знає файних козаків із табору «Гайдамаки»? Торік Гребенюк став одним із активістів «Самооборони Рівненщини», а пізніше одним із найрезультативніших волонтерів «Допомога армії – Рівне». Олександр не один місяць опікувався підготовкою мобілізованих в навчальному центрі на Рівненському полігоні, допомагав із забезпеченням не одного батальйону. Вміння робити неможливе дуже згодилось би у новій, результативній владі.

 

Володимир Андрушечко

Активіст громадської ініціативи «Наше Рівне»

Володимир відомий у місті своєю громадською діяльністю. «Наше Рівне» викриває нечистих на руку чиновників, депутатів та корупціонерів. У складний для країни час Володимир не зміг відсиджуватися в тилу, а вирішив захищати Україну у складі одного з добровольчих батальйонів.

 

Євген Баборикін

заступник голови правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Разом із Юрієм Лазаревичем він один із найактивніших захисників прав пацієнтів у Рівному. Крім того, вони ініціювали чимало акцій та структурних проектів у сфері медицини у Рівному.  У молодих активістів є бачення і знання, як зробити медицину ближчою до людей, однак вони досі залишаються незатребувані серед чиновників від медицини.

 

Перегляньте також: 
 
З учасниками проекту «Свіжа кров» ми продовжимо знайомити вас у наступних публікаціях. 

Ключові слова: