Дмитро Якимець: Нове місто – нові підходи до кадрів

Влада міста вкрай потребує свіжого дихання, нових ідей та чесних і відповідальних керівників та службовців. Системні зміни у Рівному неможливі допоки на керівних посадах перебувають люди, які не змогли запропонувати нічого нового та прогресивного за останні 7 років попри усі можливості. Домінування «совкових» підходів та методів має відійти в минуле бо 21-ше століття ставить нові вимоги та завдання для управлінців, - у цьому переконаний Дмитро Якимець.

"За чверть століття в Україні склалась збочена традиція, що владні посади це вигідний бізнес. Рівне у цьому питанні не виняток. Керівники різних рівнів впродовж років ставили на перше місце ціль особистого збагачення. А коли це відбувається впродовж довгого часу то громада втрачає будь-які шанси на розвиток.

В структурних підрозділах Рівненської міської ради давно панує суцільне кумівство і кругова порука, як було при «кращих совкових часах». Міняються епохи, влада, відбуваються революції і тільки в Рівному «стабільність» в гіршому розумінні цього слова. Жодних інновацій, свіжих ідей, прогресивних стратегій в останні роки впроваджено не було. Але з часів Майдану у громадян змінились вимоги не лише до центральної, а й до місцевої влади. Тому у новому Рівному також мають суттєво змінитись підходи до посадовців, які призначаються на керівні посади в департаментах, управліннях, відділах, а також комунальних підприємствах.

На мою думку, передусім, треба зруйнувати на корені старі корупційні зв’язки в структурах міської влади. А це значить, що основою нової кадрової політики мають стати відкриті конкурси на керівні посади в підрозділах міської ради та комунальних підприємствах. Основними критеріями при підборі кадрів мають стати професіоналізм, відповідальність, патріотизм та ініціативність. Саме такі якості мають бути в пріоритеті, а не родинні чи партійні зв’язки.

Також зараз найкращий час, щоб дати можливість молоді проявити свої здібності та таланти. Тим більше, молоді спеціалісти на теперішній час мають значно ширші, сучасніші знання та можливості. А якщо долучити до роботи в структурах міської ради громадських активістів з досвідом співпраці з міжнародними організаціями та грантовими фінансовими ресурсами то на виході можна отримати неймовірно потужний результат. Можливо не відразу, але в короткостроковій перспективі. Так робив Саакашвілі в Грузії, Гройсман у Вінниці і Садовий у Львові. У них це спрацювало – спрацює і в Рівному.

Політична приналежність чи особистісні вподобання керівника міста при виборі заступників міського голови та начальників управлінь повинні відійти далеко на другий план. Лише бажання працювати на благо рідного міста, знання та уміння, підкріплені досвідом та розумінням європейських підходів, мають відігравати ключову роль для кандидатів на керівні посади. Бо їх робота впливатиме в підсумку на життя цілого Рівного.

Лише команда нових професіоналів, озброєних сучасним розумінням менеджменту, яка ставить перед собою мету розбудовувати рідне місто, досягне успіху. Нове місто заслуговує сучасної, кращої нової влади. Ще 7 років деградації, бездіяльності та корупційних зв’язків наше місто просто зруйнує. "

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Хумло - зупинись! Не будь ненажерливой скотинякою! Зупинись! Просимо тебе! Дід! Повір! Якщо станеш мером ще раз! Ми тебе полюбимо! Вірю! Гадаю! НЕ мрій - ворюга! Що всі - лохи!

Я Хума! Вкрав багато грошів! На них побудував - будинок! Доню в США відправив! Там їй купив будинок! Я Хума! Люблю таких як Хухло! В нас едине на Ху...

НЕ БЕРІТЬ В КОМАНДУ В.ОЛЬХОВИКА. СКОМПРОМЕТУВАВ СЕБЕ ЛОБІЮВАННЯМ ІНТЕРЕСІВ СВОЄЇ СУСІДКИ ШАГАЙ .Н.І. У ПРИЗНАЧЕННІ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КЗ РОР НЕКОМПЕТЕНТНУ І НЕАДЕКВАТНУ В ПОВЕДІНЦІ. СЛУЖБИ НА МІСЦЯХ ПОТРЕПАЮТЬ ВІД ЇЇ СВАВІЛЛЯ,ТУПОСТІ, БЕЗГРАМОТНОСТІ. ЇЇ КОЛЕКТИВУ ЦЕ ВИГІДНО.ОЛЬХОВИК ЇЇ ПОКРИВАЄ,ПЕРЕВИЩУЄ ПОВНОВАЖЕННЯ ДЕПУТАТА. Корупція!

Освітою міста керує не Х. а Сичик яка перевищує повноваження заступника. Х-ць всі питання переадресовує на С. не вникаючи в суть проблеми.Вірить всьому що говорять а його пдставляють С. К. інспектори. А як вони його називають між собою і що про нього говорять .Про це говорять відкрито в місті. Цікава кадрова політика. Діма сподіваємось ви зміните ситуацію докорінно після виборів.

Тролю ти наш Тролю!
Як в багнюці - пику набував!
Тролю ти наш тролю!
Що ти нам всім - дав?
Злий ти тролю - пику?
Я тобі вже дам.
Ні не Остеріксом .
Так під дупу - сран!
Срани всі вже вийшли. Та що там!
Ти пихату морду - свою стережи.
Вік твій вже свинюко - буде не поржи!

Великий потенціал як досвідчений управлінець має Левицька. БАГАТО хто завдячує ій за отримані знання; допомогу у створенні та веденні бізнесу і просто чуйне серце.

Наведення порядку в міськвиконкомі треба починати із звільнення керуючого справами. Нові підходи потребують нових людей на всіх рівнях.

Дімон! Твоя проплачена морда на інтернет-ресурсах вже порядком надоїла!!! Скільки ти вбахав у передвиборчі кампанії??? Ти депутатом хотів бути - пролетів, тепер мером =))) Так до кормушки хочеться? Треба бабки відбивати? Іди працюй двірником - тоді реально допоможеш місту!

Хто вже зрадив хумка!?
1) Клерки на всіх рівнях - житло обіцяв та не дав.
2) Забудовники - багато бере .
3) Партійці - він хто такий що революцію гідності просс9пав))
4) Прокуратура - підставив.
5) Босси Партії Регіонів - слизька людина.
6) Бізнес - піариться за наші гроші.
7) Менеджмент - хто він менеджер та управлінець? Мама дорогая.
8) СМІ - тількі радіо Трек а інші?
9) Мешканьці міста - чому він та за що побудував будинок? Та де його діти живуть та навчались? За які гроші?
10) Судді - вияснить звідки статки мера хумка?

Дмитро? Дмитрик! Хто ти такий? Меером стати хоче! Подивись на Хухла! Він Швуйцарію дав людям! Дав! Обаров озеро забрав? За що та де заробив? Щоб побудував хлоп з Острога за 5 лямів баксів! А ти хто такий? Дмитро! Дмитрику тобі не пробити! Хухла -Хумка схеми! Повір! Та вибори вже купили!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.