Дмитро Якимець і Святослав Євтушенко разом працюватимуть задля розвитку Рівного

Формат об’єднання, якого бракувало українцям впродовж 24 років незалежності держави, вирішили втілити в Рівному. З цією метою лідери громадських організацій «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець та «Свідоме Рівне» Святослав Євтушенко підписали меморандум про співпрацю, щоб разом зробити місто Рівне кращим.

 

- Сьогодні наше місто потребує нових облич, підходів до вирішення проблем та управлінських методів для того, щоб місто розвивалося.  Ми об’єднуємося навколо ідеї зробити Рівне сучаснішим, комфортнішим. Разом ми розробимо та  реалізуємо стратегію «Рівне – нове місто» на основі напрацювань «Дорожньої карти реформ Рівного», яка включатиме системне реформування практично усіх сфер життя міста, - розповів голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець.

Окрім того, долучитися до команди, які прагнуть поліпшити життя Рівного, можуть всі бажаючі. Обидві організації залучатимуть свідомих рівнян для вирішення актуальних проблем міста.

- У нашу команду долучаються люди, які прагнуть змінити ситуацію у місті на краще. Ми переконані, що, об’єднавшись, ми зможемо досягти хорошого результату, а наше місто стане кращим, сучасним та комфортним для життя, - зазначив голова ГО “Свідоме Рівне” Святослав Євтушенко.

Окрім того, лідери організацій наголосили, що обидві громадські організації об’єднуються для спільної участі у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня. Зараз вони ведуть переговори з різними громадськими об’єднаннями, політичними паріями та рухами щодо спільної участі у виборах із новими перспективними політичними командами.

Згідно з підписаним меморандумом, громадські організації «Рівненський громадський контроль» і «Свідоме Рівне» у рамках співпраці зобов’язуються:

  • Працювати над об’єднанням зусиль усіх свідомих та відповідальних рівнян для оперативного вирішення актуальних проблем міста Рівного;
  • Забезпечити об’єднання команд організацій та інших відповідальних лідерів Рівного для спільної участі у місцевих виборах 25 жовтня;
  • Відмовитися від брудних методів ведення виборчої кампанії щодо опонентів та популізму, який шкідливий в часи проведення реформ.

 

Отож, остаточний формат участі у місцевих виборах, кандидатів та програму лідери громадських об’єднань пообіцяли презентувати впродовж найближчих двох тижнів.

на правах реклами

Коментарі

Якимець добре подумайте! Євтушенко людина Х.омка зганьбився зв;язками з НРУ .Політика вчорашнього дня .Рухівці- рейдери пролізли в міськвиконком знову хочуьть рулити.

Чули що? Хумка - 50% отката. Всі вже "чемні" - списали на виборах? Один хлоп з Оструга - що прихватив копанку Обарова та мрії мае на Верес! Його друган! Що один що другий! Статки не покажуть! Бо злодюгіііі... А злодюгам!? бій!

А підари все лізуть

Вулиці залиті багнюкою з мусорних баків.Дайте им владу і це вони принесуть у кожну хату.

ти троха даун. Таке обєднання - це тупо початок скупки громадських активістів Якимцем.

Це початок! Кіньця Хумка та Хухла! Чекайте ...далі буде....

гайка місту з таким об'єднанням

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.