Екс- «регіонали» погрожують влаштувати на Рівненщині «ще одне Мукачево»

Через публікацію, яка з’явилася в одній із Костопільських газет, розгорівся скандал, який перейшов у погрози "зробити ще одне Мукачево" у місті. Екс-"регіоналів" так обурив аналітичний матеріал у газеті, що одному зі співвласників тижневика пригрозили фізичною розправою, окрім того, заявили, що зберуть позачергову сесію райради та ініціюватимуть перевірку господарської діяльності на підприємстві, яке він очолює.

Мова йде про публікацію у газеті "Костопільщина 21 сторіччя" під назвою "Хто у райраді фарбований лис, або люди, які грають в ігри". Перед початком виборчих перегонів у тижневику почала виходити серія публікацій, у яких аналізують діяльність депутатів місцевих рад району. Йдеться також про обіцянки, які давали обранці перед виборами та їх виконання.

Окрім того, журналісти розповіли про депутатів, котрі не дотрималися ідеології, з якою прийшли у райраду, та найбільших перебіжчиків по партіях. Серед них депутат Костопілської райради Руслан Потапчук та його дружина. Обранець раніше був керівником фракції "Партії регіонів", хоча і обирався від "Сильної України", йдеться у публікації. У 2010 році він перейшов до фракції "Партії регіонів". Під час Революції Гідності у січні 2014 року приєднався до "Народної ради", а уже у 2015 році дехто з екс-"регіоналів" у райраді долучився до  депутатської групи "За розвиток Костопільщини".

До радакції сайту "ВСЕ" потрапив аудіозапис телефонної розмови людини з голосом подібним до одного зі співвласників газети Андрія Юзича чоловіка з голосом схожим на депутата Костопільської райради Руслана Потапчука. В цій розмові останній погрожував Рівненським "Правим сектором" і перевіркою господарської діяльності Андрія Юзича на підприємстві, де він працює директором, через публікацію в газеті.

Фрагмент із розмови Руслана Потапчука з Андрієм Юзичем

- Ти ще не знаєш, чим це все закінчиться, - каже у телефонній розмові Руслан Потапчук. – Сьогодні вже "Правий сектор" збирається, була розмова у Рівному з Ковалем, завтра вони приїжджають, чи на коли вони там… Дзвонили сьогодні до мене. Там буде друге Мукачево в Костополі. Ми, депутати районної ради, збираємо позачергову сесію разом із міською радою, раз така ситуація. Будемо приймати рішення щодо вашого заводу… Понаприймаємо рішення на рівні районної ради, понаправляємо тобі запити про перевірку підприємства, багато всяких буде нюансів через якусь (нецензурний вислів) газету.

Разом із тим сам Роман Коваль зазначив, що не знає, хто такий Руслан Потапчук, у Костопіль "Правий сектор" не збирається і такої розмови з депутатом ніколи не мав.

Ми зателефонували і Руслану Потапчуку, щоби поцікавитися, що так обурило його в аналітичному матеріалі тижневика. Пояснити це чоловік пообіцяв пізніше, бо, мовляв, зайнятий, втім пізніше вже не зміг згадати, про яку публікацію йде мова. Щодо "Правого сектора" заявив, що ніколи такого не говорив Юзичу. Після того, як ми дали прослухати аудіозапис розмови, депутат завив, що… то не він. Тут варто наголосити, що під час запису  розмови телефон автоматично зберігає номери співрозмовників, власне, ними і підписується аудіофайл. До слова, у самій розмові, Андрій Юзич звертається до співрозмовника на ім’я Руслан.

Певно, зрозумівши, що відмовлятися від своїх слів немає сенсу, адже є запис, через декілька годин, Руслан Потапчук перетелефонував до редакцій сайту "ВСЕ" і повідомив, що насправді то запис розмови з ним, просто одразу не зрозумів, про що мова. Втім категорично заперечує те, що говорив раніше Андрію Юзичу про "Правий сектор" та Романа Коваля. А про публікацію в газеті, мовляв, пригадати не може...

Як виявилося, погрози "Правим сектором" – справжнісінький фарс. Втім таки ініціювати перевірку на заводі та створити проблеми у бізнесі депутат може, адже "насолили" наші колеги своїм матеріалом не лише Руслану Потапчуку, а й іншим депутатам, які мають схожу політичну поведінку.  

Коментарі

Незнаю за Костопіль хто там регіонал чи який інший, але в тему скажу так - був такий у нас губернатор - Берташ, був порядок, нема Берташа - нема порядку. Будуть засранці на кшталт фронт змін - не буде порядку. прийдуть нормальні люди - буде порядок. обирати людям. яка б влада не була, є управлінці, а є популісти , пі_дюки. Зараз управлінців погнали, час піздюків. За то боролись?

З георгієвською стрічкою ходили лише зрадники та регіонали. Ремонти та будівництва здійснювала держава , а Потапчук погрозами та шантажем і зараз освоює бюджетні кошти разом з головою РДА Олександром Середою.

Перед тим як публікувати матеріал, вивчіть питання. Фото з георгієвською стрічкою. Ну так років 2-3-4 тому просто всі навколо ходили з нею в День Перемоги. Просто зі своїх фесбуків-контактів повидаляли фото. А РУслан Потапчук не один з керівників "регіонів", він там керівних посаж не займав. А те що членом був, це правда. Але натомість, більшість чиновників теж були членами партії "регіонів". І якшо порівнювати, то вже вибачте. Заїдьте у Костопільський район в села Постійне, Деражне, Бичаль. І подивіться на дитячі садочки, школи і нові дороги. На лікарню в Деражному. Просто, щою не бути голослівним - дитячий садочок в Постійному перекритий мтелочерепицею, шикарний дитячий майданчик, рівненький зелений газончик і тд. В Рівному да і в Костополі не всі є настільки доглянутими та відновленими. А хто такий Юзич - ну влітку його люди стріли в костопільчан і найнята ним "Кольчуга" калічить людей. Просто популіст. Ну якось так. А галіму"джинсу" ще треба вміти писати, шановні панове журналісти. Втім як реклама такий спосіб по суті дієвий))) Ну типу ж говорять про все це.

Нехай Юзич спочатку напише, що доброго він зробив для Костополя, а потім буде поливати брудом того, хто відбудовує школи та садочки, допомагає людям, бо про добрі справи Руслана Потапчука можна написати не лише одну статтю!

Навіть сотня регіоналівських блогерів не врятує злочинця від неминучого кримінального покарання. Люди нині не дурні. Юзич тримайся.

Думаю Вам добре заплатили за таку # дезу # на людину .

Регіонал Потапчук погрожує бізнесмену "Правим сектором" і конкретно Ковалем Романом. Дивно якось.

тому кандидату в мери краще в цирку нард смішити,то ще якісь і гроші заробить,а то смішить насення Костополя безкоштовно

Юзич наркоман це факт!!! Зі Львова втік тому що там заборгував всім кого зміг того кинув і переховуеться в Костополі.

у Львові не прижився, бо багато ,,хороших" справ наробив! Тепер приїхав до Костополя, щоб там ще ,,доробити незавершені хороші справи" ....от що за людина, куди не поїде то там і на ,,гадить", але в Костополі це в нього не пройде!!! Юзич ще ,,ніхто" - а галасу навколо себе вже створив багато

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.