Якимець впевнено наздоганяє Хомка: у Рівному буде висока конкуренція на виборах міського голови

Напередодні старту виборчої кампанії з місцевих виборів соціологічною службою "Всеукраїнського центру вивчення суспільної думки" на замовлення громадської організації "Інститут національних інтересів" було проведене соціологічне опитування в декількох обласних центрах України. Зокрема, у період з 1 по 5 вересня таке дослідження проводилось у місті Рівному.

В ході дослідження вивчались політичні настрої рівнян напередодні місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 р.

На запитання "Якби вибори міського голови Рівного відбувались у найближчу неділю, за кого з перелічених політиків Ви би проголосували?" відповіді розподілились наступним чином (графік):

За діючого міського голову Рівного Володимира Хомка в даний час готові проголосувати 26,1% рівнян. За голову громадської організації "Рівненський громадський контроль" Дмитра Якимця цієї неділі проголосували б 20,3 % виборців Рівного. Трійку лідерів «мерський перегонів» замикає власник "Льонокомбінату" Олег Червонюк з показником 11,4 %. Показники інших кандидатів коливаються в межах статистичної похибки. Ще близько 30 % виборців Рівного не визначились.

"Таким чином у Рівному варто очікувати високої конкуренції у боротьбі за посаду міського голови оскільки є два яскраво виражених лідери, і ще один кандидат, який суттєво може повпливати на перебіг виборів міського голови. Враховуючи те, що значна кількість виборців ще не визначилась,  рівняни цієї осені будуть спостерігати за гарячою боротьбою кандидатів" – зазначає голова Ради "Інституту національних інтересів" Юрій Радухін.

Варто зазначити, що рейтинг діючого міського голови В. Хомка практично не зріс за останні півроку, з часу коли проводилось попереднє соціологічне дослідження на наше замовлення, і перебуває на тій самій відмітці враховуючи статистичну похибку. Його основний конкурент, станом на сьогодні, Д. Якимець, суттєво наростив свою підтримку і вийшов на друге місце, випередивши О. Червонюка, який наразі чітко не заявив своєї позиції щодо участі у наступних виборах.

Дослідження проводилося методом особистого телефонного інтерв’ю. Вибіркова сукупність – 1000 респондентів. Вибірка є репрезентативною, оскільки відтворює статистичну структуру населення  за основними соціально-демографічними (вік, стать) та територіальними ознаками (поділ міста на райони). Статистична похибка становить ±3,2%.

За матеріалами сайту rgk.rv.ua

Коментарі

як вже всі остогидли - яйценюк, яйцемець.....колись таки буде вам усім кінець. Хлопці прийдуть з АТО та спитають за роботу. А робота: податки нові, комунальні послуги наполовину, зарплата в дупі, долар 30...Такого друзі не було навіть при Януковичу. Відповідно, правда є правда. Якимець - команда Яценюка, то що буде у нас квартплата в десять раз дорожче, ями на дорогах, а лице в пушку, а зверху кролячі вушка.

якимець-молодець, хомко давай до свіданія

Я впевнена, що потрібно давати шанс новим людям, пробувати щось нове, діяти за новим планом і Якимець саме та людина яка зможе це зробити. Ця статистика це не просто якісь непотрібні папірці, а дійсно вибір людей!!!якимець дай всім жару і доведи, що ти будеш кращим мером

"мер міста тримає на пульсі всі служби, не така проста ця посада і крісло"-ги-ги-ги:))-твій бос,лише на фінансових потоках і своєму гаманці тримає пульс,і раз так йому важко, в його роки і з нажлишковою вагою на цій непростій посаді,то нехай би їхав в Штати(бо вже наколядувався) і нянчив внуків."Сьогоднішній мер - людина розумна, досвідчена, компетентна у всіх житлово-комунальних питаннях, які є найгострішими і найвразливішими для мешканців міста."- ти не пробувала в іншому місці гроші заробляти,скажемо в "Розміши коміка"??Впевнений,з таким талантом,ти там більше грошей заробиш,чим тобі хапко хамлуватий заплатить за оди,сєбє любімаму:))))

А що? Треба думати, як більшість: "аби не гірше"? Може досить наступати на тіж граблі?
Перед виборами чиновники вилазять із своїх берлогів. То, може, за це нам вклонятися їм? і бігти ставити знову свій голос, бо "прокинулись"???

А що? Треба думати, як більшість: "аби не гірше"? Може досить наступати на тіж граблі?
Перед виборами чиновники вилазять із своїх берлогів. То, може, за це нам вклонятися їм? і бігти ставити знову свій голос, бо "прокинулись"???

Люди, тихо, не хаміть! Якщо боротьба, то має бути в межах справедливої конкуренції, а не хто кого більше образить. В той час, як ви спокійно спостерігаєте за піарами, мер міста тримає на пульсі всі служби, не така проста ця посада і крісло. Значно легше критикувати, хоча це потрібно, але робити це варто культурно, без образ. Сьогоднішній мер - людина розумна, досвідчена, компетентна у всіх житлово-комунальних питаннях, які є найгострішими і найвразливішими для мешканців міста. В місті наводиться порядок у всіх сферах, незважаючи на непрості часи. Думайте добре при виборі. Не піддавайтесь закликам "хай гірше, аби інше". Пора уже обирати головою!!!

а,дупа у хапка хамовитого-товста і широка,звикла до тепла і халяви

Ха, хомкоботи тут як тут... Мабуть сцикотно Євгеновичу, що мерське крісло під задницею горить...

Написано відразу під заголовком)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.