У Рівному стали відомі перші кандидати на посаду мера

Політичні партії продовжують оприлюднювати списки кандидатів до місцевих рад Рівненщини. А разом з ними  стають відомі імена кандидатів на посаду міського голови Рівного.

Відтак, стало відомо, що за мерське крісло змагатиметься Дмитро Якимець, який іде на вибори від  політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль».

Політична партія "Сила Людей" також висунула свого кандидата на посаду міського голови. Ним виявився відомий підприємець та громадський активіст Зураб Кантарія.

Оголосив про свій похід у мери Рівного від БПП і радник голови Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Нині діючий міський голова Володимир Хомко також подав документи на реєстрацію в кандидати на посаду очільника міста.

Проте наразі офіційно зареєстрований лише один кандидат. Це керівник волонтерського батальйону "ДАР" Вікторія Шинкаренко.

Про це повідомили журналісту сайту "ВСЕ" у ТВК м. Рівне.

Коментарі

Рекомендую коментарі !

Те що тут так заповзято обливають брудом Муляренка - свідчить лише на його користь. Як там у афоризмі: якщо ти чуєш образливі слова у спину, значить ти попереду! Удачі вам Олексію!

Хоч хтось особисто знає Муляренка, що лиєте на нього бруд???
Він порядна людина, впевнений, що буде гарним мером.

Чи знайдеться хоч один дурень який буде голосувати за Муляренка? Яким повинен бути міський голова? Якщо хочете вибрати брехуна, злодія , хабарника - голосуйте за Муляренка! Людина яка відкрито бреше просто-напрсто не може бути мером.

ні хомко ні зураб не достойні

Ні в якому разі не голосуйте за Муляренка. Не вистачало щоб цей батько біомаси яку між братками назимають "Муля" прийшов до влади. Весь дебош в місці - це його синок і шайка "Басоцкий атовокзал". Раніше навіть тут була стаття про синка-бидлана.
Тому якщо ви свідома людина. Ні в якому разі не голосуйте за "Мулю". Доказів причстності його синка до різних дебошів куча, але батінька то має связі, батінка отмазує. А якщо "воно" стане мером міста, це вибачте за слово П***А.

Мдяяя, обрати немає кого. Вори, шизофренікі, хачік і шалава.

Рекомендую коментарі писати на тверезу голову. В тексті жодної згадки ні про яку Галю:))))) А коментатор у "всій красі", що робить "послугу" тому, кого він рекомендує підтримувати. Ви самі стимулюєте красти, бо робити щось добре вульгарній бидлоті рука не підніметься.

Як ви сучко накрали з міста! Всі суди по переду! Хумлос - дом за 500 тис. у.е! Заробив? Вам сцука . Клеркі пора звалювати!

кі заяви наведе порядок а що вже у сарнах навів то сюди приїхав наводити
де звіти про його діяльність як депутата сарненської ради якої він є
мабуть немає бо немав часу нічого там робити бо піарився в рівному
красавець ще той точно полішук хитрий лис шкода що цього люди
незнають і мабуть його обератимуть а потім як і завджи матюкатимуть.
Дебілоїд! Ти почув? По айпішнику! Хумка ТРОЛЬ! Хумко тримайся! Пока не за гратами!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.