Вибори-2015: «Сила Людей» в Рівному поведе молодих та невідомих

Молода політична партія "Сила Людей" здивувала політичний бомонд. Якщо ще півроку тому про партію ніхто нічого не знав, то вже зараз вона спромоглася виставити кандидатів і у міську і в обласну ради. Тож давайте розберемося, хто вестиме цю політичну силу до перемоги.

Обличчям і одним із очільників "Сили Людей" є відомий в місті громадський активіст та майданівець Зураб Кантарія. Він уже двічі намагався потрапити в міську раду – від партії "Наша Україна" в 2005 році та «Наше місто» в 2010 році. Цьогоріч же Зураб балотуватиметься до Рівненської обласної ради та на посаду міського голови Рівного.

Днями у  "Сили Людей" відбулася партійна конференція щодо висування кандидатів на місцеві вибори. Кого ж поведе Кантарія встановлювати партійний прапор на даху місцевих "рейхстагів"? У депутати Рівненської обласної ради політична сила представила список із 22 осіб, у Рівненську міську - 23. Щоправда, деякі з них балотуються у дві ради одночасно. Вочевидь, в "Силі Людей" є невеликий кадровий голод. 

Молоді активісти

Більш-менш відомими для рівнян є прізвища у списку «Сили» громадських активістів та волонтерів. Так, в обласну раду балотуються керівник Рівненського осередку громадської організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", голова наглядової ради при міському управлінні охорони здоров’я Юрій Лазаревич, відомий у місті громадський активіст Сергій Пінчук, інструктор із тактичної медицини «Рівне-Такмед» Оксана Майборода, директор Моквинської паперової фабрики Андрій Фесун, скандальний кандидат на міського голову Костополя Андрій Юзич, адвокат Олександр Рудик, приватний підприємець Сергій Грицюк.

Читайте також: Вибори-2015: кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду?

Обличчями міського списку стануть вже перераховані Кантарія, Лазаревич, Пінчук, Фесун, Рудик, Майборода. Крім того, групу підсилення складуть активіст групи «Реалістичний зоозахист Рівне» Роман Веремчук, представник спільноти «Велосипедне Рівне» Сергій  Ковальчук, активіст та волонтер «ДАРу» Роман Сидорчук, керівник обласної організації "Християнсько-демократичний союз молоді" Костянтин Беседюк, активіст громадської організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Євген Новицький, координатор обласного ресурсного центру Ольга Кашевська. Ну й дружина депутата Рівненської облради Олексія Кособуцького - Оксана Кособуцька.

Темні конячки

Про решту кандидатів рівнянам, на жаль, відомо мало, не знайомий з ними поки що і "Гугл". Але все можна виправити, адже попереду майже місяць виборчої кампанії.

Читайте також: Виборча рулетка, або 11 друзів Оушена по-рівненськи

Тим не менше, в обласну раду від «Сили Людей» також балотуватимуться Сорока Віталій, Воробей Людмила, Даниленко Василь,  Карпан Тетяна, Козакевич Микола, Макарчук Ольга, Макогон Олександра, Мельничук Руслан, Мориконь Андрій, Овдійчук Оксана, Осійчук Олександр, Саворона Ігор, Слобода Наталія.

Читайте також: БПП "Солідарність" на Рівненщині – "Ноїв ковчег" для місцевих еліт

Кандидатами до міськради також будуть Воробей Людмила, Галагуз Сергій,  Козакевич Микола, Макогон Олександра, Мельник Сергій, Овдійчук Оксана, Овсіюк Віталій, Поліщук Наталія, Сорока Віталій, Щербата Людмила.

Читайте також: Рівненський "Опозиційний блок" - перед стартом на "проліт"

Коментарі

бізнес бізнесом, не в політику тобі кантарія

" Культура бізнесу в Україні відсутня. Тобто, мають бізнесмени роботу, нехай нею і займаються.- "А наш президент?Він теж бізнесмен)

сила звірей, яка випише люлей

зураб думає можливо з 3 разу вийде, не вийде, є кандидати набато гідніші

"Правозахисник у медичній сфері, адвокат" Овдійчук Оксана - Чий захисник?????????????
Інтересів зятя (Немеша) регіонала Сороки, який накрав нашої землі та грошей: http://4vlada.com/rivne/42697
http://4vlada.com/rivne/42759

Хто ці всі люди?

за двома зайцями женуться, і облрада і міська рада, якась дивна тактика, якщо працювати то на якість, а не куди пройду то там щось зроблю\

Кілька замальовок на вибори. Перше: залишшається актуальним. роз"єднання влади і бізнесу. Не має і не може бути в умовах брехливого свавілля апріорі чесного бізнесу. Культура бізнесу в Україні відсутня. Тобто, мають бізнесмени роботу, нехай нею і займаються. Друге: подивіться біографію. Вони живуть поруч з вами. Думаєте злодій, шахрай стане чесним, тоді обирайте.........

Напевне, кращі старі добрі Кроки та Данильчуки?)))))

І сміх, і гріх.На мою думку, депутат навіть місцевого рівня повинен трішки володіти юридичною грамотою в певній галузі, щоб приймати грамотні рішення, щоб робити щось корисне для громади, тобто бути фахівцем якогось напрямку розвитку міста.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.