Рівненська партія "Конкретних справ": чиновницько-депутатський "Титанік"

Перша асоціація при прочитанні назви партії – дикі 90-ті. Пам’ятаєте фразу "чисто конкретно"? Натомість асоціація, яка виникає при перегляді списку, – "Титанік". Так, у ньому є люди, яких поважаю. Однак тут більшість тих, котрі вже не мислять себе поза системою державної машини і не уявляють, що робити в "реальному житті". Щоправда, після 25 жовтня їм таки доведеться про це подбати.

Депутати

У цьому списку багато депутатів різних місцевих рад і різного забарвлення. Чи не найцікавіший у цьому переліку кандидатів депутат Рівненської облради Богдан Файфура. У 2010 році він став депутатом від ВО "Батьківщина". На минулих парламентських виборах балотувався в  нардепи уже від "Народного фронту". І ось тепер знову йде в депутати облради, але вже від партії "Конкретних справ". Його колега, банкір Сосюк Юрій, став депутатом облради від партії "Сильна Україна" (пам’ятаєте її лідера Сергія Тігіпка?). Але та партія відійшла у політичне минуле, а Юрій Павлович йде на вибори.

Читайте також: Виборча рулетка, або 11 друзів Оушена по-рівненськи

Ще два депутати облради, які є в списку "Конкретних справ", - це Василь Веляник (обирався в 2010 році від "Всеукраїнського патріотичного союзу"), Анатолій Остапчук та Василь Кьоп.  

Є у списку й депутати районних рад. Як ось, наприклад, голова Корецької райради Марія Михальська.

А ось депутат облради, екс-перший заступник голови Рівненської облради Михайло Кривко йде на вибори цілою родиною. Його дружина, депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук-Кривко очолює список. І є ще в переліку кандидатів Тетяна Кривко.

Ще одним цыкавим кандидатом в облраду є голова Корецької райради Марія Михальська.

Чиновники

Ще однією серйозною групою у списку партії «Конкретних справ» є чиновники різного рангу і калібру. Тут можна знайти керівника управління майновим комплексом Рівненської обласної ради Валентина Кирилюка (не плутати з колишнім нардепом Валентином Королюком – авт.), Багаторічного начальника обласного управління у справах сім’ї та молоді та екс-голову Корецької райдержадміністрації Михайла Волинця. Його колега, керівник Радивилівської РДА Анатолій Грисюк теж тут. Ну й до компанії чиновник, який опікувався освітою в Острозькому районі, – Олег Коломис.

Читайте також: Вибори-2015: «Сила Людей» в Рівному поведе молодих та невідомих

Є у списку дуже впливові, але дуже давні чиновники і депутати. Як, наприклад, Анатолій Камінський, багаторічний керівник Рівненського району часів Леоніда Кучми, екс-депутат облради та екс-директор Рівнестандартметрології. А Юрій Собчук дуже довго і дуже давно керував управління комунального господарства Рівного. Ще при міському голові Вікторові Чайці. Потім пішов у тінь і трохи в бізнес. Нещодавно знову повернувся в держслужбу - як директор БТІ.

Тут же у списку теж колишні, але вже люди у погонах. Колишній керівник сарненської міліції Сергій Гандзилевський та колишній військовий комісар Рівненщини Дмитро Оксенюк.

Комбат, продюсер і доценти

Якось геть екзотично у списку кандидатів партії «Конкретних справ» виглядають кілька прізвищ.  Наприклад, командир батальйону територіальної оборони «Горинь» Олександр Цись. Його ім’я пов’язане з бойовими діями на сході та гучними скандалами з волонтерами. Вони звинувачували комбата в нібито присвоюванні авто і речей, які збирали для бійців на фронт.

Читайте також: БПП "Солідарність" на Рівненщині – "Ноїв ковчег" для місцевих еліт

Представлена у списку й творча інтелігенція. Від освіти: доцент НУВГП Микола Майструк та викладачка Національного університету «Острозька академія» Вікторія Назарук. Ну й зовсім незвично серед всіх кандидатів виглядає продюсер Микола Орешко.

Просто список

Хай пробачить мене читач, але решту представників списку партії «Конкретних справ» я не знаю. Тому подаю далі просто список:  

Буткевич Олександр Степанович

Бахтін Олександр Володимирович

Байда Галина Миколаївна

Бобильова Тетяна Іванівна

Бобровський Анатолый Валерійович

Вознюк Ростислав Стахович

Власюк Марія Степанівна

Горбачик Надія Федорівна

Горошенко Ірина Олексіївна

Головачик Лариса Григорівна

Городнюк Володимир Павлович

Горобюк Олег Антонович

Дрозд Віктор Васильович,

Діжурко Анатолій Валерійович

Демидовець Ігор Васильович

Єременко Олександр Григорович

Зайчук Олег Савович

Іщук Віктор Миколайович

Кучер Віктор Олександрович

Читайте також: Рівненський "Опозиційний блок" - перед стартом на "проліт"

Кузьмінчук Сергій Миколайович

Ляхович Сергій Петрович

Лопуга Іван Миколайович

Малярчук Володимир Васильович

Мельник Юрій Іванович

Мартинюк Людмила Григорівна

Матласевич Тетяна Сергіївна

Никончук Сергій Миколайович

Никитюк Віталій Степанович

Назарук Жанна Мирославівна

Полюхович Василь Віталійович

Прокопчук Станіслава Миколаївна

Романюк Ярослав Романович

Сай Микола Омелянович

Стецюк Василь Григорович

Тихонова Валентина Євстахіївна

Федорчук Оксана Василівна

Хомич Олексій Максимович

Челик Олена Володимирівна

Шакирзян Віктор Володимирович

Ярмолка Сергій Богданович

Ясенюк Ігор Євгенович

Якубовський Олексій Павлович

Кривко Тетяна Олександрівна

Якщо вам щось відомо про «конкретні справи» цих кандидатів, то пишіть у коментарях під цією статтею.

Читайте також: Вибори-2015: кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду?

Коментарі

Невже не було за кого голосувати? Я не розумію наших людей, як можна так любити наступати на граблі

Саме оці гниди довели Україну до рівня Африки.Й знову лізуть до корита!Та їм у монастир йти,гріхи замолювати!

Шановні кандидати! Ви всі ,займаючи різні посади , довели Укріїну "до ручки".Можливо пора на пенсію?Дайтє дорогу молодим,а Вам пора на пенію.

Точно титанік, бар'єр у 5 % для них неосяжний космос.

Стаття написана за принципом: аби обгадити... Але якщо так багато бруду, то це значить, що ця партія комусь конкурент і треба щось писати, аби її дискредитувати. Розраховано на простачків, які будь-яку жовту інформашку сприймають за правду. Чи настане той час, коли журналістика перестане бути продажною...? Відповідь, на жаль, налаштовую на песимізм...

Негідника , хабарника Коломиса геть з Острозького району за те що він нахабно здирав гроші за працевлаштування молодих вчителів. Під ним земля має горіти, а не депутатом йому бути. Одним словом злодюга в Титанік його і на Соловки разом з іншими. Вибачте люди мій крик душі

По-перше, стосовно медичного центру. Будували ми його разом із бувшою дружиною і моєю родиною; по судовому рішенню з розподілу майна центр перейшов у власність моєї родини.
Стосовно "дерибану" коштів: потрібно порівняти лікарню зразка 2005-го і 2015-го років. Я пишаюся здобутками моєї команди і моїми особистими, які справді покращили якість надання медичної допомоги на Острожчині.
По-третє, щодо дошки ганьби: то я, мабуть, туди потрапив саме завдяки таким негідникам-боягузам, які намагалися спаплюжити моє ім`я.
І нарешті, чого я сунуся в облраду? Відповідаю: бо вмію і знаю ЯК працювати на результат, маю потужну команду однодумців, які готові брати на себе відповідальність за розбудову Острожчини.
Одне тішить: в житті набагато більше чесних та порядних людей, ніж таких коментаторів .........

Доцент він же учасник антимайдану, теж затисався до конкретних а як же люстрація?

Бачу участника антимайдану і прихильника партії ригонів, а зараз він доцент.9tа як же. люстрація

О бачу участників антимайдану і прихільників янукеаича , для цієї партії поняття люстрація невідоме...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.