За крісло міського голови Рівного давали мільйон доларів?

Невідомі особи намагалися вирішити питання щодо зняття кандидатури претендента на крісло міського голови Дмитра Якимця начебто на користь чинного міського голови Рівного Володимира Хомка. Про це під час зустрічі з журналістами повідомив сам Дмитро Якимець.

За його словами, домовитися намагалися через його заступника Олександра Зайчука.

Як розповів Олександр Зайчук, ще 2 жовтня йому зателефонувала невідома особа з пропозицією зустрітися в офісі партії, Олександр погодився, мовляв, під час виборчого процесу такі випадки непоодинокі.

Олександр Зайчук

- До мене на зустріч прийшов невідомий чоловік, який сказав, що Дмитро Якимець має знятися із виборів, і за це йому готові заплатити мільйон доларів. А я маю передати цю пропозицію Дмитру. Я відразу про це йому розповів, і ми вирішили звернутися до правоохоронних органів. Впродовж вихідних на мій телефон надходили погрози щодо життя Дмитра. У понеділок ми мали дати відповідь. Також зазначалося, що готові говорити про іншу суму. Хлопець теж додав, що начебто це пропозиція від мера. У нас є всі диктофонні записи щодо цього, - каже Олександр Зайчук.

За словами Дмитра Якимця, правову оцінку події мають дати правоохоронні органи, від яких він вимагатиме якомога швидшого розслідування. А також додав, що такі дії вважає провокацією.

Щоправда, існує й інша версія подій. За словами співрозмовника, який побажав залишитись неназваним, в переговорах пропозиція  знятись за чималу суму із виборів нібито звучала  від одного з головних претендентів на мерське крісло. Однак і в цьому випадку джерело погоджується, що події, ймовірно, були провокацією. Не виключено, що це було зроблено "третьою" стороною, щоб завдяки скандалу опустити рейтинги обох претендентів на мерське крісло.

Дмитро Якимець

У свою чергу, міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що це брудна провокація в стилі замовника. Щоправда, імені замовника він не назвав.

Володимир Хомко

- Зараз цю справу розслідує міліція. Вони затримали хлопчину, який начебто від замовника, і зараз триває слідство. Я завтра проведу повноцінний брифінг із цього питання. Але я переконаний, що це провокація, - додав Володимир Хомко.

Цікаво, що в той час, як в офісі партії "Громадський контроль" ще тривали вищеописані події, на сайті "Радіо Трек" з'явилась новина про "підкуп кандидата в мери за мільйон", виставлена директором радіокомпанії Миколою Кульчинським, який до того ж є чоловіком заступниці міського голови Рівного Галини Кульчинської. В свою чергу, пані Галина очолює виборчі списки ВО "Батьківщина" до міської ради.

Що ж до описаної події, то наразі, за наявною інформацією, до міліції надійшло повідомлення, що невідомі особи намагаються вирішити питання щодо зняття кандидатури одного з претендентів на крісло мера. Причетного до цього перемовника затримали працівники карного розшуку обласного управління міліції.

Правоохоронці встановлюють усі зв’язки 22-річного мешканця Чернівців, проводять розшукові заходи щодо встановлення особи іншого співрозмовника, перевіряють достовірність інформації з телефонних розмов, чи не є це провокацією. Адже молодик натякав співрозмовнику про сплату 1 мільйона доларів США за те, щоб один із потенційних кандидатів у мери Рівного відмовився від виборчих перегонів. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Коментарі

Хлопці - та гоДІ вже! Я все зрозумів! Тільки не чіпайте майно - що накрав! Здаюсяяя... Мене вимисули! Відробляти бабло - що накрав! Я дід! Залиште мене в спокої! Благаю!

Свої шмарклі - будеш підтирати. В МВС, СБУ, ГПУ! І не за пару тисяч років! А вже скоро! Грамотный ты наш 37.229.126.103 Жди....

А лякало у тебе виросло, юначе? Сходи спочатку в школу, нехай навчать тебе грамоти і хорошим манерам, сопливий ти наш. Та шмарклі не забудь прибрати, за пару тисяч років, можливо, перетворяться в бурштин.

Мий любий чи Люба? ! Це все скоро ти взнаеш! Зачекай ще два тижні! От тоді з тобою особисто і поговоримо! За кого ти? Яника - бенуваті!

І де Якимець взяв таких убогих тупарів для своєї виборчої кампанії? Евгени-Люсі, погано бути дубовими? Вже одні вибори профукали? І ці просрете. А ваш Янтарець - злодій і брехун! Точно такий же злодій і брехун, як і Хомяк!

Рівненська - еліта? Готуйся! Ви не бомонд рівного - ви ворюгі! Ми це знаемо) Всі! Вже запущено. Запит на перевірку статків - всіх клерків міської та обласної влади! В нову структуру - агентів боротьби з корупціею! З фактами! Готуйтеесь! Буде цікаво! Гарантую!

Ми вас - псевдопатриоти! Знаемо! Вичислемо! Поставимо на місце! Ворюгі та хабарники! Откатчикі та решалови! Ми йдем до влади ! Вам Ганьба! Ваши години - скоро покажуть НУЛЬ! Ви ніхто! Готуйтесь до справ в міліції, сбу, прокуратурі! Або тікайте з нашого міста! Ви мразі стільки наробили справ - проти людей! Що вам треба тікати! Всі будуть відповідати за свої злочини! Повірте! Майдан був не просто так! І команда Якимця - вам покидьки це докаже в ваших строках у ліітах в "местах"! Ваші діти та онуки будуть соромитись вас - нікчем ворюг! Все Рівне буде знати про ваши договарняки! Чекайте - це вже скоро!

Як лузеру та діванному патріоту -просто ідіоту! Майдан був в столиці Київ? Знав таке місто? І там ми стояли поруч! А ти гівняко де був? Чекав майдан в Рівному? Лизака хумка..?

який проект хомка?ви про що? це його опонент номер один

Євген, твоя агітація породжує зворотній ефект. Якщо не можеш, то не берись. А якщо вже так припекло, то йди і лизни бурштинову дупу. Якимець "на Майдані був пару місяців"? Та Якимець на Майдані з'являвся, як молодий місяць і то тільки для своїх шкурних інтересів . Його "Де Хомко? Не бачу Хомка." дістали до печінок.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.