Рівненський "Опозиційний блок" - перед стартом на "проліт"

Навіть звичайній людині тяжко ставитись до себе  критично. Що вже казати про політиків? На Рівненщині екс-"регіонал" чи "Опоблок" для більшості звучить наближено до ненормативної лексики або образи. Незважаючи на це, більшість колишніх чиновників йдуть у депутати, сподіваючись отримати мандат довіри. І навіть можуть конвертувати її в кілька депутатських значків. Ну а що? За нашою Конституцією, кожен громадянин має право обирати і бути обраним. Тому залишимо морально-етичний момент за дужками і просто проаналізуємо, хто ж  є у списках "Опозиційного блоку" на Рівненщині.

З першим номером виборчого списку обійшлося без інтриг - Василь Берташ. Колишній нардеп від "Партії регіонів", депутат облради, голова Рівненської облдержадміністрації часів Януковича, він все ж хоче зберегтись у політиці. Здавалось, що після розгромної поразки на минулих парламентських виборах, яку Берташ отримав на рідному Поліссі, вже пора б іти в політичну історію. Але ні, Василь Михайлович, попри сподівання деяких своїх соратників, повернувся і включився в боротьбу.

Побореться зі  своїм багаторічним шефом й екс-голова фракції "Партії регіонів" в Рівненській облраді та екс-перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. Попереднє речення можна читати двояко. Однак це точне відображення ситуації, оскільки обидва згадані політики борються за своє політичне майбутнє і між собою. Сайт "ВСЕ" писав раніше про протистояння всередині "Опозиційного блоку", за контроль над партійною структурою.

В результаті цієї боротьби декому навіть довелось приміряти "браслети". Так ще одну фігурантку виборчого списку, керівника соцзахисту Ольгу Підкидач було затримано за обвинуваченням у корупції. Доки пані Ольга під слідством і намагається паралельно стати депутатом, її місце у кріслі начальника управління соцзахисту зайняла дружина Анатолія Юхименка.

Цікаво, що місцем роботи Анатолія Юхименка значиться ПАТ "Київгаз". До речі, тут же у списку є ще начальник Здолбунівської дільниці ПАТ "Рівнегаз". Ймовірно, Юхименки вирішили повертатись у політику родиною.

Загалом у списку - майже увесь кістяк керівництва області часів Віктора Януковича. «Вилетівши» з влади після революції, екс-чиновники намагаються повернутись знову у владу. Тут же у  списку - багаторічний заступник різних голів Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак, давня соратниця, екс-заступник голови ОДА Світлана Сад. З ім’ям пані Світлани пов’язаний скандал із приватизацією службового житла. Нагадаємо, коли Сад призначили заступницею голови ОДА. за бюджетні кошти для неї придбали квартиру в новобудові. Пізніше виявилось, що службова квартира «на законних підставах» стала приватною власністю Світлани Сад. До речі, пані полюбляє дорогі шуби і їздить у недешевих авто. При тому, що вся її трудова кар’єра пов’язана з державною службою, з невисокими зарплатами.

У списку є й кум Берташа та екс-голова Рівненської райдержадміністрації Василь Карпенчук. В часи революції спливли цікаві документи: наприклад, довіреність на ведення земельних справ від імені обласної адміністрації. А пізніше виявилось, що за час керівництва Карпенчуком у Рівненському районі було роздано приблизно дві тисячі земельних ділянок.

Буде шукати щастя в поході за депутатськими значками й усе керівництво Острозького району часів Януковича. Колишній голова Острозької райради Рустам Хутиз та голова райдержадміністрації Василь Дума йдуть на вибори.

Загалом у списку "Опозиційного блоку" є багато екс-керівників районних структур з "тієї" влади. Радник Берташа - Сергій Бакульський, екс-начальниця юридичного відділу облдержадміністрації Оксана Чехомська, чиновниця Здолбунівської райдержадміністрації Вікторія Батарєва та  чиновник Рівненської ОДА Григорій Духанов. Молодий екс-"регіонал", керівник метеорологічної служби Богдан Масовець теж йде в депутати.

Обласну раду в списку "Опозиціного блоку" представляє політичний старожил, колишній заступник голови облради, чиновник, розквіт кар’єри якого припав ще на часи Кучми, - Олександр Чуприна. Тут же й депутат облради від "Партії регіонів" Олександр Шатов.

Читайте також: БПП "Солідарність" на Рівненщині – "Ноїв ковчег" для місцевих еліт

Силовий блок списку представляють колишні працівники структур МВС. Полковник міліції, колишній начальник відділу громадської безпеки Олексій Лозян та скандально звільнена екс-начальник виконавчої служби Марія Лук’янова. Ну і на останок у списку "Опозиційного блоку" - Ірина Таргоній. Це мама того молодого прокурора, якого покійний Сашко Білий тягав за краватку. Пам’ятається, як на одній із прес-конференцій пані розповідала, який чесний і порядний у неї син? І стрімка прокурорська кар’єра – це наслідок феноменальних здібностей молодого чоловіка.

Однак не всі у списку "Опоблоку" відомі широкому загалу і журналістській братії. Тому далі подаємо список кандидатів, посортувавши їх на групи , згідно з вказаними даними у реєстраційних документах.

Бізнес

У цьому розділі зібрані підприємці чи працівники різних бізнесових структур. Переглянувши його, читач зможе сам зробити висновки і побачити деякі аналогії. Найяскравішою представницею цієї групи є Вікторія Лебеденкова - керівник філії "Надра банку" та екс-кандидат в народні депутати від "Опозиціного блоку" на минулих парламентських виборах.

Читайте також: Вибори-2015: кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду?

Левова частка у виборчому списку - це представники компаній "Рівнегаз" та Рівненської АЕС.

Євген Кукурудза – радник голови правління “Рівнегаз”.

Олексій Юхименко - директор Здолбунівської дільниці  ПАТ "Рівнегаз".

Василь Лопуга – директор Рокитнівської дільниці ПАТ “Рівнегаз”.

Андрій Пронюк – старший майстер Дубенської дільниці ПАТ "Рівнегаз".

Ігор Черниш – інженер ПАТ "Рівнегаз".

Віктор Москалик – начальник відділу управління майном Рівненської АЕС.

Ольга Ципан - відділ супроводу конкурсних торгів Рівненської АЕС.

Ганна Михайлова – старший диспетчер ПАТ “Рівнеазот”.

Микола Андрюшин – директор ТОВ "Мінерал".

Ярослав Єлагін – торговий представник РФ ТзОВ “Північ-Центр ЛТД”.

Едуард Назарук – директор ТОВ "Бутек".

Руслан Смочек – менеджер Рівненського відділу реалізації нафтопродуктів.

Андрій Циганенко – генеральний директор ТзОВ "Завод металевих виробів".

Світлана Цикун – директор ТзОВ "Ліс-Поль".

Оксана Чехомська – Юрисконсульт ТзОВ "Рівнеавтотрейд".

Олексій Петрук – адвокат.

Юрій Рибак – адвокат.

Микола Волчецький – підприємець.

Володимир Гончар – підприємець.

Павло Данилицький – підприємець.

Юрій Мадей – підприємець.

Василь Савчук – підприємець.

Бюджетники

Окрема група – працівники бюджетної сфери. Читайте, шукайте знайомих, пишіть у коментарях, що знаєте про них цікавого.

Читайте також: Вибори-2015: «Сила Людей» в Рівному поведе молодих та невідомих

Микола Гузь – технік у Дубенському училищі.

Валерій Скаковський -  старший майстер у Дубенському училищі.

Ігор Захарчук – сімейний лікар.

Василь Ковальчук – директор березнівської друкарні.

Олександр Ковальчук – водій-міліціонер.

Аркадій Кравець – головний інженер КП "Березневодоканал".

Ольга Кучерешко – вчитель.

Марія Самойлик – вчитель.

Віктор Назаркевич – Державна інспекція України з контролю за цінами.

Руслан Новак – начальник Реєстраційної служби Сарненського району.

Микола Пашкевич – начальник ЖЕКу в селі Оржів.

Безробітні?

Тимчасово непрацюючі – таке формулювання стоїть навпроти прізвищ багатьох кандидатів. Однак це не означає, що вони бідолахи-безробітні. Це екс-чиновники, котрі влаштувались на біржу і отримують "законну" допомогу держави та "стартові" гроші для підприємців. Просто люди, які ведуть справи, але не світяться, або ті, котрі не потребують роботи.

Читайте також: Рівненська партія "Конкретних справ": чиновницько-депутатський "Титанік"

Олександр Бабич

Микола Гусаревич

Наталія Демчук

Катерина Дроздова

Володимир Жильчук

Андрій Корольчук

Олена Чекун

Мирослав Чумак

Пенсіонери:

Олександра Гребень

Герасим Білецький

Любов Скородько

Віра Соколик

Ганна Худик

Читайте також: Виборча рулетка, або 11 друзів Оушена по-рівненськи

Отака ось "картинка" виборчого списку "Опозиційного блоку" на Рівненщині. Аналізуючи результати попередніх виборів із розумінням, що сталий електорат "регіоналів" нікуди не подівся, а просто зачаївся, є ймовірність що "ОПОблок" візьме п’ять відсотків. Кілька людей з вищенаведеного списку стануть депутатами. Однак, на мою суб’єктивну думку, список - це не більше, ніж масовка для повернення Берташа у рівненську політику. Ну й якщо пощастить – ще кількох запеклих соратників))).

Хоча не виключено, що нова емблема цієї партії - паперова пташка - символічний передвісник глобального політичного прольоту.

Коментарі

Кривошеєв ! Стрілки не переводь, то де там Європейське життя в Україні ? скинув тирана януковича, а тирану порошенко і його прихвостням опу лижеш ?... ні стида ні совісті.

Нас никто не любит, если не считать уголовного розыска, который тоже нас не любит.

Кривошеев, ну ти жлоб заздрiсний, а на вигляд не скажеш!

Життя - у Європі. Там куди твій шеф дуже часто їздить: відпочити, скупитись... До речі, ти ще працюєш на Берташа чи вже до нових господарів перебіг? 

Кривошеєв, війну закрутив ти і такі як ти майдауни і не знімай із себе відповідальності. Розкажи де "Європейське життя" ????????? де "європа у рівному" ? проплачений підбурювач і провокатор.

Якось геть по дитячому перекручувати прізвище))) Пишіть хоч Криворукий, хоч Кривоногий - чхати я на вас хотів. І вашій бюрократично-корупційній погані спокійно спати не дам))) 

Ти загадай що Чугунніков обіцяв, що порох обіцяв.
А Хахльов взагалі , обіцяв тобі двійний оклад, а ти отримав заклад ))
На заборі тоже написано .

Все кодло зібралось в одній партії. Невже людей нічого не вчить і найдуться такі що повірять їхнім обічянкам. Може ті люди ще й за ДНР і ЛНР. Чи взагалі хочуть щоб України як такої й не було.

Війна почалась саме завдяки оцим персонажам. Берташ мені в інтерв'ю під час революції казав, що особисто поїде агітувати в Крим і на Донбас за Україну))) Ви можете підняти всі його інтерв'ю. Ми їх щороку робили - більшість виявилась брехнею.

А єдине що вони насправді вміють, це набивати свої кишені бюджетними (нашими з вами) грошима

 

Нормальні достойні люди котрі вміють працювати на користь громади , а не давати пустопорожні обіцянки і котити Украіну у прірву війни та зубожіння !!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.