Рейтинги кандидатів на міського голову Рівного - незалежне соцопитування. [Інфографіка]

На замовлення сайту "ВСЕ", у Рівному соціологічна група "Вибір" (Роман Микитюк) провела опитування. Воно тривало з 12 по 14 жовтня 2015 року. В рамках дослідження опитано 500 респондентів - жителів міста Рівне. Статистична похибка не перевищує 4 %.

Ключові слова: 

Коментарі

Браво!)

Прочитала листівку "Народної газети" з агітацією на мера Рівного " Святоші" Олександра Лащука, який маючи вищу освіту - Волинської Духовної Семінарії по 1 розряду, забувши всі канони і заповіді християнства , а ще вірніше православія - поливає брудом порядну , чесну людину – депутата Сарненської районної ради від партії "Фронт змін" Дмитра Анатолійовича Якимця.
Я не буду оправдовувати і не менше знаного не тільки в м.Сарни, Сарненському районі керівника, лідера, тепер вже й політичного діяча Сергія Євтушка, так як впевнена. Що на його захист виступлять більш авторитетні люди, а от за Дмитра Якимця не промовчу. Дивує, як така "духовна" людина , як Лящук може назбирати стільки бруду, невідомо з яких джерел, проти порядної, чесної, добросовісної людини. Дмитра знаю з дитинства. Разом дружили сім" ї його і моїх батьків відповідно і ми діти. Мама Дмитра - Олена Миколаївна , проста порядна людина привітна жінка, тато , якого нажаль вже давно немає - помер від тяжкої хвороби, майже все життя пропрацював в споживчій кооперації і лише на залишку літ в районній державній адміністрації на посаді заступника голови по зовнішньо-економічним зв"язкам. Це завдяки йому Сарненський район вийшов на іноземні інвестиції, про район розширилась інформація в країнах Європи. Доречі на сьогодні Сарненський район найперший експортер Рівненщини по різноманітній продукції власного виробництва. Стосовно Дмитра скажу - він один з найперших підприємців, які організували і дали життя малому і середньому бізнесу у Сарнах. Це дійсно він організував, відбудував кафе (непам"ятаю щоб то був диско-клуб) "Альфа", кафе сучасного стилю і методів роботи. Кафе в яком у вечорами відпочивали і дорослі і молодь, а вдень організовували дні народжень для дітей, різноманітні ранки та інші міроприємства та розважальні заходи. Ніколи, жодна людина,я ка хоч раз відвідала цей заклад нескаже ніодного поганого слова на цю адресу, тим паче про причетність до наркопритону. Це такий огидний піар з ваших вуст чи то пера пане Лящук, що побійтеся Бога, він то знає правду і Вам (зазначте пишу з великої літери) , це зарахується. А про причетність фірми "Північ-центр", яка буцім-то прославилась тим, що збувала бурштин, то взагалі можна сказати російською мовою "бред сивой кобылы". Усі прекрасно знають чим торгує ця фірма. Ну і торгують вони алкоголем ну і що з того, на це є всі відповідні документи і ліцензії і сплачуються нашій державі немаленькі податки - це ж ринкові відносини. Буде заборона на торгівлю алкоголем в державі, думаю він як і зараз жодного закону непорушить.
Готова повторювати це неодноразово - Дмитро - чесна й порядна людина, вмілий організатор, керівник та громадський діяч. А щодо криміналу то то вже такий перегиб що можна й до суду скаргу подати. І давайте так , пане Лящук, доказувати любов до ближнього своїми СПРАВАМИ, а не брудом, тоді,можливо, і Вас оберуть якимось депутатом, чи можливо і мером, і у вас з"являться гроші , сила, воля творити добро для людей, а не кидати каміння для створення дійсно ситуації хаосу, брехні, абсурду. Прости Вас Господь Бог , за ваше паплюження добрих людей, а Дмитро творив, творить І буде творити добро, нести любов, ділиться з ближнім і йому за це воздасться.
ІРИНА КОВАЛЕНКО.

Спільні дії Радикальної партії Ляшка та Опозиційного блоку намагаються приховати. Але сьогодні у місті Острог я був свідком, коли Марина Лук'янова та Михайло Кирийчук підкуповували виборців

Шрек - 25%, Яким - 27%. Що кажуть на зараз! Рівняни! Другий тур! Шрек - 27! Яким - 52! Така історія)))) Місто втомилось від шрека. Всі так кажуть! Повірте!

Да уж! Навіщо був Майдан? Якщо - лохторат не зміниться! Ганьба мешканьцям Рівного! Це реально! Обіцяю , якщо Хумко переможе. Нуль в це місто будемо! Податки! Нові рабочі місця! Рівняни - вас тримають за лохів? Зробимо все - аби бізнес був в Здолбунові та там платив податки! За НАШІ ГРОШІ. Цей Шрек будуе собі - піар?))) А лохи ведуться.

Вкотре переконуюсь, що Романа Микитюка після виборів як мінімум вважатимуть дурником, який за гроші намалює кому завгодно і що завгодно. Його "організація" як і він повністю некомпетентні та до неможливості безтолкові люди, з нульовою довірою громади. Його опитування та рейтинги це повний абсурд і всі в цьому переконаються, а романчика-долярчика жде ганьба та сміх.

Після таких рейтингів одна думка - це місто та ця країні приречені на сотні років прозябати в бідності та занепаді. Бидло обирає собі подібних. Воруватого, жлобського Хомка, задумайтесь, підтримує майже половина населення. На що можна розраховувати з такими людьми???

В найближчі роки всі думаючі люди виїдуть з цієї діри під назвою Україна, залишиться саме бидло, яке буде як криси гризти глотки одне одного за копійку.

Амінь!

>>Щодо коментаря від -Оберіть місцеву- і взагалі про проект інтернет -голосування - http://vybir.rv.ua/promizhni-rezultati/

Який придурок вірить інтернет голосуванню? Цей проект повна лажа, я зміг прогосувати через анонімайзер. Тому всі дані там повна профанація.

Цей шрих - майбутьній депутат? Мамоя моя - рідня((((

Порошенко - не укроп . Порошенко - сорняк .

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.