Рівненська "Батьківщина": підлікувати і відспівати

Виборчий список ВО «Батьківщина» до Рівненської обласної ради багато в чому відрізняється від інших партій. Тут чи не найменша частка представників бізнесу і чи не найбільша – бюджетників. Що ж до тих, хто представляє чи представляв різні гілки влади, то конкуренцію "Батьківщині" може скласти хіба що "Опозиційний блок". Але давайте про все по порядку.

Перевірені владою

Завжди дивувався, як у «Батьківщини» виходить, будучи широко представленою у владі, постійно бути в опозиції. Починаючи від часу правління пізнього Кучми і до раннього Порошенка, соратники Юлії Тимошенко були начальниками управлінь і відділів, головами рад і адміністрацій, а в парламенті і місцевих радах біло-сердечні мали чи не найбільші фракції. Принаймні якщо говорити про Рівненщину. От і на цих виборах, якщо проаналізувати список ВО «Батьківщина» до обласної ради, знайдемо чимало тих, хто «рулив і рулить» політичними процесами в регіоні.

Наприклад, Микола Кучерук і Валентин Королюк за довгі роки політичного життя встигли посидіти в кріслах депутатів міської, обласної та Верховної Ради. Валентин Анатолійович був навіть першим заступником голови Рівненської облради за часів президентства Ющенка та прем’єрства Тимошенко і Януковича.

У 2012 році Кучерук і Королюк перемогли на виборах та стали народними депутатами. Але той парламент проіснував недовго. І на нових парламентських виборах їм вже не пощастило. Тепер обоє спробують повернутись у політику, отримавши депутатські значки обласної ради. 

Попри те, що багато «старожилів» біло-червоних типу Данильчука чи Кроки цього разу йдуть за списками БПП «Солідарність», у «Батьківщини» теж залишилось кілька аксакалів місцевої політики, як, наприклад, Михайло Вервега. Лікар-хірург Рівненської районної лікарні, він був депутатом стільки, скільки його пам’ятаю. Вервегу щоразу обирають депутатом, бо «хороший лікар», принаймні так кажуть люди в селах. Так само давно у раді й бізнесмен-аграрій Ігор Брошук.

Галина Кульчинська

Серед давніх членів партії й кілька милих пані, які у владі теж прописались давно. Галина Кульчинська - депутат вже не першого скликання обласної ради, а з 2008 року ще й заступник міського голови Рівного. Хоча свою політичну кар’єру вона починала завдяки "РадіоТрек" та Валерію Богуцькому. Радіостанцією тепер керує чоловік пані Галини, а один зі співвласників групи компаній «Кратос» вже давно відійшов від політики. Та й Кульчинська теж, як стверджують наші джерела, давно відійшла від Богуцького.

Алла Черній

Депутат облради Алла Черній теж давненько в політиці, а після революції ще й потрапила у виконавчу владу, ставши головою Млинівської райдержадміністрації. Жінки у владі - це «фішка» партії Юлії Тимошенко. Ще за часів правління прем’єрки з косою головою Корецької райради була чарівна жінка Аліна Коваленко. Тепер же депутат Корецької райради пробує вийти вже на обласний рівень. За компанію з землячкою йде в обласні депутати й корецький мер Людмила Дмитрук так депутат Рівненської міськради Лариса Зелінська.

Аліна Коваленко

Колега Зелінської за фракцією Олександр Нестерук колись всерйоз говорив про мерські амбіції. Але щось пішло не так, і нинішній депутат Рівнеради став кандидатом у раду обласну. Щоправда, у випадку пана Олександра не варто дуже перейматись - ще перед революцією він відправив родину в США. І у випадку чого може спокійно змінити не лише рід занять, а й материк для проживання.

Ну й на фінал цієї частини - цілий підрозділ керівників місцевих органів влади: голова Сарненської райради Микола Драганчук, голова Костопільської райради Сергій Ткачук, секретар Дубенської міської ради Андрій Хижняк та заступник голови Березнівської райради Людмила Пилипчук.

Лікарі

Чи не найбільше у виборчому списку «Батьківщини» лікарів та медичних чиновників. Можливо, тому, що партійна символіка нагадує медикам лікарський халат із плямою крові. А, може, з якихось інших причин. Лікар - професія потрібна і поважна, а ще дуже винахідлива. Бо як же по-іншому можна в нашій країні, щоб при лікарських зарплатах мати хороші машини, будинки і можливість відпочивати за кордоном? Хоча більшість із нас добре знає джерела такої "винахідливості". Але це зовсім інша тема. Щоправда, дозволю собі ще один ліричний відступ.

Менше року тому під донецьким аеропортом загинув мій друг. У Рівненському військкоматі оформляв документи, необхідні, щоб забрати і привезти додому тіло загиблого. І став свідком цікавої розмови офіцерів військкомату, котрі крили матом всю медицину області - не могли мобілізувати сім лікарів на всю область.  Один із офіцерів тоді сказав: «Раптом всі стали хворими і каліками». Зрештою, мобілізувався мій кум, який до того вже кілька років як закінчив із медичною практикою і працював на одну з фармацевтичних компаній.

Ну, облрада - не армія, вимоги до претендентів тут значно простіші. Можливо, саме тому тут рівень мобілізації лікарів і медичного персоналу значно вищий. А може, у «Батьківщині» знайшли більш переконливі аргументи, ніж офіцери військового комісаріату.

Іван Зима – головний лікар Рівненської обласної лікарні

Олена Качан – лікар Рівненської обласної лікарні

Володимир Лепеха – лікар Рівненської обласної лікарні

Олександр Нестеренко – лікар Рівненської обласної лікарні

Олександр Ткач – лікар Рівненської обласного онкологічного диспансеру

Вікторія Покоєвчук – начальник Рівненського міського управління охорони здоров’я

Олег Шрам – головний лікар Рівненської поліклініки №2

Іван Караїмчук – головний лікар Володимирецької  райлікарні

Владислав Сухляк – головний лікар Здолбунівської райлікарні

Оксана Золотаревич – лікар Дубровицької райлікарні

Микола Руцький – лікар Радивилівської райлікарні

Зореслав Романів – лікар Сарненської райлікарні

Ростислав Андрощук – головний лікар Дубенського пологового будинку

Анатолій Бондар – завідуючий ФАПом

Священики

Серйозне представництво у списку кандидатів у депутати і серед священнослужителів. Дехто навіть вже з депутатським досвідом. Як от, наприклад, секретар Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. Щоправда, у 2010 році отець Сергій став депутатом за списком ВО «Свобода».

Вирішили послужити громаді ще й в сесійній залі обласної  ради й благочинний Острозького району, настоятель Свято-Миколаївської церкви Юрій Лукашик та настоятель церкви у селі Привільне Віталій Яворський. Нам залишається сподіватись, що збільшення священиків у політиці призведе до підвищення свідомості і рівня совісті у інших депутатів.

Бізнес

Цікаво, що представників бізнесу у списку «Батьківщини» чи не найменше у порівнянні з іншими партіями.

Юрій Бричка – приватний підприємець

Павло Кравчук - приватний підприємець

Степан Бузян – ПАТ «Росток Холдинг»

Олег Дацюк – директор ТОВ «Промтехсервіс»

Анатолій Денисюк – приватний підприємець

Валентина Лелюх – директор фермерського господарства

Анатолій Озімковський – директор ПП «Олекс»

Сергій Петрушко – директор ПП «Полінбуд»

Олег Скороход – директор МПП «Спортінтур»

Ліля Тимощук – директор приватний підприємець

Бюджетники

Ще одна велика група у списку «Батьківщини» - це представники різних рівнів і напрямів бюджетної сфери. Тут можна побачити кого завгодно: від вчителів до тренерів «Інваспорту».

Анна Адамчук – секретар ДЮСС № 1

Олена Антипець – керуюча справами виконкому Кузнецовської міськради

Олександр Козак – директор Костопільського центру «Сузір’я»

Андрій Жив’юк – завідувач кафедри МЕГУ

Ольга Ладюк – директор Рівненського інституту університету «Україна»

Петро Ліснічук – актор Рівненського драмтеатру

Юлія Кравчук – головний бухгалтер ЖКП «Галицьке»

Віталій Люшин – директор Рівненського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою

Людмила Мариніна – директор школи

В’ячеслав Мотруніч  – начальник Березнівської податкової

Людмила Мулько – головний редактор газети «Вісник Демидівщини»

Руслана Хоменюк – Програмний директор телеканалу РОДТРК

Микола Нос – заступник начальника Управління праці

Василь Пістоль – директор дитячої спортшколи «Колос»

Михайло Романкевич – тренер центру «Інваспорт»

Світлана Цибуляк – головний інспектор будівельного нагляду

Пенсіонери/безробітні

А ось пенсіонерів і безробітних у рівненських біло-сердечних дуже мало у порівняні з іншими. Та й ті є безробітними умовно. Наприклад, Андрій Лендел - багаторічний помічник Микори Кучерука. Кілька разів був кандидатом у депутати різного рівня, але чомусь не щастило. Так само, як і киянці Ксенії Павловській. На минулих виборах вона сходу хотіла стати депутатом Верховної Ради, але не судилось. Тепер пробує взяти трохи нижчу планку.

Решта представників цієї частини списку мені не відома. Якщо ви щось знаєте про Івана Калюту, Ганну Гоч, Дмитра Єрмаченка та Петра Мартинюка – пишіть у коментарях під матеріалом.

Є у списку «Батьківщи» й своя «родзинка» - кандидат, котрий зараз знаходиться у зоні АТО, Віктор Салковський.

Ну що ж, матеріалом про виборчий список ВО «Батьківщина» ми закінчуємо знайомити вас із тими, хто претендує представляти ваші інтереси в Рівненській обласній раді. Перечитайте ще раз всі виборчі списки (посилання на статті про кандидатів інших партій розміщені під цим матеріалом). Добре подумайте і зробіть свій вибір 25 жовтня. Будь-яке ваше рішення – це ваша і лише ваша відповідальність.

Візьму на себе сміливість дати одну маленьку пораду – носіть із собою дзеркальце. І коли вам  здаватиметься, що щось у нашому житті йде не так, а ви захочете побачити того, хто в цьому винен, дістаньте дзеркальце і подивіться…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненська "Свобода": шпагат між владою і опозицією

Рівненський "Опозиційний блок" - перед стартом на "проліт"

Рівненська партія "Конкретних справ": чиновницько-депутатський "Титанік"

Виборча рулетка, або 11 друзів Оушена по-рівненськи

Вибори-2015: кого веде «Громадський контроль» у Рівнераду?

БПП "Солідарність" на Рівненщині – "Ноїв ковчег" для місцевих еліт

Вибори-2015: «Сила Людей» в Рівному поведе молодих та невідомих

 

Коментарі

"Пірніть" ще глибше в моє досьє і знайдете навчання у "Школі професійної журналістики "Нова Україна" де у мене викладачами були Андрій Куликов, Мостова, Дмитро Гнап, Євген Глібовицький, Наталія Лігачова, Сергій Гайдай, Вікторія Сюмар, Єгор Соболєв, Мирослав Маринович і ще кілька цікавих людей)))

Одногрупниками у мене були Ілона Довгань, Тетяна Шустрова, Мар'яна Пєцух, Дмитро Добродомов, Владислав Івченко, Юлія Мотрич... "Погугліть" ці прізвища, багато ціавого дізнаєтесь ;-)

Прийшлося пірнути в дос"є. Олексій Кривошеєв, освіта -Рівненський державний гуманітарний університет, вчитель всесвітньої історії, психолог - "професійний" журналіст критикує з непрофксіоналізм лікарів, політиків.....ВІзьміть собі свою пораду:" носіть із собою дзеркальце. І коли вам здаватиметься, що щось у нашому житті йде не так, а ви захочете побачити того, хто в цьому винен, дістаньте дзеркальце і подивіться…"

Демагогія автора просто вражає. Назвавши менше десятка прізвищ (старожилів аж три)вести мову про широке предсталенyя у владі. Мені здається, що жоден з журналістів цього сайту не має спеціальної освіти. Окрім джинси та "жовтизни" цікавих матеріалів просто немає.

Адамчук не донька Георгія,вони з донькою Героя рідні по мамі.І кажуть,що дуже вона загордилась.?

БЮТ - сама блядська політична сила з самим блядським лідером.

Молодець Олексій!. Кума відюзив на всі 100. Лікарів обплював. Ми всі пишаємось вашим з Дюгом кумом. Шкода, що він один, на двох бравих журналістів.

Ганна Гоч давно є правою рукою Рівненської обласної Батьківщини, яку завжди можна побачити в офісі обласного штабу.

Анна Адамчук - донька героя Небесної сотні Георгія Арутюняна

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.