Кандидати-перебіжчики на виборах до Рівненської обласної ради [інфорграфіка]

Партквиток має різну вагу, ціну і вигляд. В радянські часи цей документ мало не прирівнювався до паспорта. На зорі незалежності викликав гордість чи притягував небезпеку. З часом його значення геть знівелювалось. На сьогодні партії в переважній більшості - це орендовані клуби для походу у владу в рамках закону. Політичні партії з довгою історією і більш-менш визначеною ідеологією в Україні можна порахувати на пальцях. А переходити з партії в партію від виборів до виборів стало буденним явищем. Напередодні місцевих виборів 25 жовтня сайт "ВСЕ" вирішив проаналізувати списки кандидатів у депутати Рівненської обласної ради. А також нагадати виборцям, хто і в яких партіях був та від яких політичних брендів балотуюється сьогодні.

Найбільше колишніх партійців із інших партій - у Блока Петра Порошенка "Солідарність". Далі йдуть «Європейська партія», Радикальна партія Ляшка, Опозиційних блок та партія "Конкретних справ". Щоправда, заради справедливості варто зазначити, що ті, хто змінив свою політичну орієнтацію, є фактично в кожній партії, яка бореться на цих виборах за ваші голоси.

Зазначимо, що  при підготовців матеріалу враховувалось те чи були кандидати членами партій, представляли ту чи іншу партію у виборних органах або ж вже колись балотувались від інших політичних сил.

 

Коментарі

ПРОДАВШИЙ ОДИН РАЗ ПРОДАСТЬ І ДРУГИЙ,ТРЕТІЙ, ЩО ВКАЗУЄ НА ЦІЛІ ЗАПРОДАНЦІВ, АДЖЕ ЧЕРЕЗ НИХ НА УКРАЇНЦІВ ЗАЧАСТУ ДИВЛЯТЬСЯ ЯК НА ЗРАДНИКІВ.
ОПРАВДАННЯ НЕ МОЖЕ БУТИ НІЯКОГО-ЦІ ЛЮДИ ГАНЬБЛЯТЬ НАС ЩИРИХ УКРАЇНЦІВ-ПОЗОР ВАМ!!!
ПЕТРО Б.

Тут, як на мене, питання навіть не в партійній приналежності. Ми ж знаємо, що більшість партій наразі- це ситуативні об"єднання під вибори. Інша справа, що майже всі обличчя вже до нудоти знайомі. Може прийшла пора уступити дорогу іншим. Тут слово має сказати виборець.

Тільки він людина... а більш ніхто... Таке враження, що більш нема про що написати...крім всякого бруду. І це сайт "чесних" новин?!

Кандидати яких образили, не лайте Олексія, він пише як може, він людина підневільна, сказали - написав, жити ж мусить за щось.

знайшла себе серед списку))))) редактори, звідки ви берете інформацію??? В бабусь біля під'їзду??
Я ніколи не була в жодній політичній партії, так само я не маю відношення до унсо і НІКОЛИ не була в її рядах. Ви хоч трішки перевіряйте інформацію.

Товаріщі всесівці...ви вже так задовбали метанням гамна напередодні днів голосування, що просто немає слів!!!! Вчергове пишу: 2005 член КУНу, 2006 депутат Острозької районної ради від блоку , куди входив КУН. 2009 вихід з КУНу, складення депутатських повноважень і вступ в Свободу Де гамно? Тільки у вас на сайті!

Кондрачук 100% був в УНП а ще дуже любив лизати регіонам

Ну, і що далі?
Якщо партії вмирають кожний рік, то що людям робити?

Ви всі такі афігевші, скільки можна продаватись. Вже заібали заказухою!

А Кондрачук був членом УНП в студентські часи

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.