Кандидати-перебіжчики на виборах до Рівненської міської ради [інфорграфіка]

Напередодні місцевих виборів 25 жовтня сайт "ВСЕ" вирішив проаналізувати списки кандидатів у депутати Рівненської міської ради. А також нагадати виборцям, хто і в яких партіях був чи балотувався на виборах та від яких політичних брендів балотуюється сьогодні.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Дідюган! Звони в Люблін! Там тебя ставят в позицию! Іди на пенсію! Любленськой діаспорі - досвідос! Компромат мають на тебе! Скажи! Відмажемо! А то і сам тонути будеш! А вони вже далеко! Тебе діда кинули під колеса! Думай! Хумко! Думай! Бо нари на старі літа не добре - це!

Я думаю, що "ударівців" не можна назвати перебіжчиками... Адже УДАР об'єднався з СОЛІДАРНІСТЮ... Як їм балотуватись ввд УДАРУ?

Дожилися! Ну як?! Як функціонер часів Януковича-Азарова (і перебувавши під патронатом останнього) - Туровська знов йде до влади??? Пустивши з молотка весь потенціал Рівненщини та передерибанивши всі ласі земельні шматки, вона як та стара кляча, ходить по колу і тільки псує борозду політичного життя міста! Давайте вже нові обличчя, бо цим тепер ніхто не вірить...

Олександре, зберігайте спокій. Караван идет - собаки лают!

Зайчуку ти бігаєш по всім хто більше платить. ПОВІЯ

Бачу, що ВСЕ перетворюється у видання БУЛЬВАР) Я ніколи не був членом жодної політичної сили окрім ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ! Перевіряйте ретельніше те, що подається в матеріалах..
З повагою, Олександр Зайчук

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.