ТОП-10 депутатів Рівненської міськради за підтримкою виборців

Своєрідний рейтинг довіри виборців вирішили скласти журналісти сайту "ВСЕ" за результатами голосування, розміщеними на сайті ЦВК. Пропонуємо ТОП-10 новообраних депутатів Рівненської міської ради, котрі здобули найбільше голосів виборців на своїх округах (цифра зазначена навпроти прізвища). Вас можуть здивувати цифри або ж здасться, що тут якась помилка. Однак мушу вас заспокоїти – жодної помилки. Незважаючи на те, що на кожному з 42 виборчих округів Рівного було 4,5 – 5 тисяч виборців, переможці набрали менше тисячі. Це аж ніяк не провина самих кандидатів і не ставить під сумнів їх легітимність. Це, перш за все, питання до тих рівнян, котрі у день виборів проігнорували свій громадянський обов’язок, тим самим сомоусунувшись від права обрати владу в місті і відповідальності за майбутнє. Тому маю до вас пораду: коли захочете покритикувати міських депутатів – просто заткніться. Бо ви їх не вибирали.

Ну а ми маємо ту міську раду, на яку заслужили…

1. Олександр БАБАТ (ВО "Батьківщина") – 806

Олександр Бабат виграє вибори на цьому окрузі вдруге, при цьому демонструючи дива політтехнологій. Чи точніше, вміння знаходити шпаринки в законодавстві для підкупу, а правильніше сказати, матеріальної винагороди виборцям. Так, під час виборів у 2010 році він зареєстрував у ТВК зразок «агітаційної продукції», куди входила  пляшка шампанського і ще якісь продукти на суму, чітко дозволену в законі про вибори. І переміг!

У проміжку між виборами Бабат ремонтував під’їзди, асфальтував двори і ставив дитячі майданчики. Ні, не сам, але за його гроші. І як винагорода за турботу про виборців – кілька земельних ділянок безкоштовно у власність. І знову ж  таки не собі, а в основному для своєї мами. Щоправда, одного разу, після того, як сайт "ВСЕ" про це написав, земельні питання Бабата депутати "провалили". Однак вже за кілька сесій, коли журналісти втратили пильність, тихенько проголосували "за". Зазначу лише, що все законно. Просто закони у нас в країні для одних – одні, а для інших – інші.

А ще минула каденція депутата пов'язана з нещасними випадками на будівництві, котре пов'язували з його ім'ям.

2. Анатолій ЧУГУЄВЕЦЬ (БПП "Солідарність") – 756

Минулого разу пан Анатолій став депутатом за списком ВО "Батьківщини" і в минулих скликаннях був палким критиком та опонентом міського голови Володимира Хомка. З часом чи то міський голова змінився, чи то Чугуєвець змінив до нього ставлення. Але депутат змінив свою риторику стосовно Хомка і став його надійною опорою в сесійній залі.

3. Людмила ТУРОВСЬКА (БПП "Солідарність") – 674

Пані Людмила стала депутатом вдруге по одному й тому ж округу. І якщо у 2010 році її перемога була сюрпризом (конкурентом був секретар міськради Юрій Торгун) то нинішня - прогнозована. За час своєї каденції Туровська запам’яталась війною з підприємством "Альянс-Вест" за збереження прибудинкової території будинку на вулиці Полуботка та організацією процесу виділення землі учасникам АТО.

4. Олександр ЧУБАЙ (БПП "Солідарність") – 591

Юрист і нотаріус за фахом, Олександр Чубай теж став депутатом, вдруге перемігши на мажоритарці. Щоправда, минулого разу він був висуванцем від промерської партії "Всеукраїнський патріотичний союз". За час депутатства він постійно приділяв увагу своєму округу. Чим і завдячує перемогою. Ну й,  можливо, ще трішки релігії і змобілізованості протестантського електорату.

До речі, в новій Рівнераді буде відразу двоє Чубаїв. Депутатом від ВО "Громадський контроль" стала дружина Олександра – Тетяна Чубай.

5. Василь НЕМЕШ (Радикальна партія Ляшка) - 533

Підприємець Василь Немеш відзначився відкриттям та освяченням автобусної зупинки та встановленням дитячих гойдалок. Як виявилось, цього достатньо, щоб здобути прихильність активного виборця і отримати депутатський значок.

Але особливо "цікавий" Василь Немеш своїми родинними звязками. Присядьте, щоб не впасти: пан Василь зять Миколи Сороки. Так, того самого Миколи Сороки - голови Рівненської ОДА часів Леоніда Кучми та завзятого нардепа-регіонала. А зять - радикал!...

6. Олександр НЕСТЕРУК (ВО "Батьківщина") – 510

Вже вдруге і вдруге від біло-сердечної "Батьківщини" став депутатом екс-керівник авторинку, а нині безробітний Олександр Нестерук. Запорука його успіху у тому ж, що й у більшості наших домінантів: щось робити на окрузі з інтенсивною "підсвіткою" у ЗМІ.

7. Андрій КУЗЬМИЧ (БПП "Солідарність") – 438

Пробачте, але про цього новачка Рівнеради поки що не маю що сказати. Дізнаюсь – обов’язково напишу.

8. Роман ЯВОРСЬКИЙ (ВО "Громадський контроль") – 418

Бачили/чули про агентство "Мегаподія", котра займається організацією свят, фестивалів та концертів? Оце і є Роман Яворський. Хтозна, можливо, з його появою у сесійній залі буде феєричніше не лише з точки зору діяльності депутатів, а й у напрямку видовищності процесу. Ймовірно, не далекий той час, коли на засідання міської ради продаватимуть квитки. А черга за ними розтягуватиметься на сотні метрів)))

9. Маріан ГОДА (ВО "Самопоміч") – 408

Генеральний директор пивзаводу "Рівень" вдруге виграв на окрузі, де розташований його пивзавод. Там знаходиться і будинок, у якому живе Маріан Года. У 2010 році він став депутатом як висуванець "Нашої України". А секрет його успіху чітко сформулював один із виборців: "Та Маріана Адамовича тут кожна собака знає".

Не знаю, як собака, а ось на українських вечорницях, які він організовує для місцевої інтелігенції (з округу), довелось одного разу й мені побувати. Перед самими виборами пан  Маріан організував свято вулиць Петра Могили та Коперніка. Як то кажуть, приємне з корисним: і вулиці старовинні зі своєю історією, та ще й саме тут його округ і пивзавод.

10. Сергій ВАСИЛЬЧУК (БПП «Солідарність») – 407

Багаторічний заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук став депутатом вже втретє. Двічі – по округу на мікрорайоні "Ювілейний". Справа в тому, що тут живуть багато колишніх та нинішніх працівників ПАТ "Азот". А Сергій Миколайович і сам багато років тому працював на цьому підприємстві. Окрім того, постійна увага до округу з боку заступника мера допомагає утримувати прихильність електорату.

Ми представили вам тих, хто набрав найбільшу кількість голосів рівненських виборців. Решта мають ще менше. Для розуміння всієї картини зазначу лише, що депутатом із найменшою кількістю голосів, згідно з даними сайту ЦВК, став Олександр Довжиця від партії "УКРОП". За нього на виборах 25 жовтня проголосували всього 119 виборців.

Коментарі

Навіть не хочется писати слово Немеш Василь з великої букви!!!!!! ПОЗОР !!!!Шкода, що не зняли відео, як приїхали його 10 чоловік демонтували дитячий майданчик , який був ним привезений перед виборами на вулицю Струтинську .ПОЗОР!!!! ЯК можна пообіцяти, привезти, а потім ЗАБРАТИ!!!

Василь Немеш!!! Дуже шкодую, що віддала свій голос за цього ... Розпочати встановлювати майданчики, які в процесі встановлення значно "зменшились чи то пак стали компактніші", те що недогледіли продати комусь і ще приходити в двір до мешканців, котрі віддвли свій голос і обіцяти демонтувати ті ж самі гойдалки....
Робіть висновки, панове!

это просто жесть….

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.