Рівненщину віддають Ляшку через бурштин та непоступливість Кучерука?

Завтра, 18 листопада, відбудеться перша сесія новообраної Рівненської обласної ради. Депутати мають обрати керівництво облради та розподілити профільні комісії. Сайт "ВСЕ" писав про кулуарну боротьбу, яка точиться за посаду голови облради між кандидатами від БПП "Солідарність" та ВО "Батьківщина". Однак навряд чи хтось міг спрогнозувати, що найімовірніше головне крісло Рівненської облради дістанеться Радикальній партії Ляшка.

Рівненський сценарій

Наша область донині зберігає свою унікальність на політичній мапі країни. Рівненщина залишається єдиним регіоном, яким ніколи не керували "варяги" (прислані з інших областей – авт.). Роман Василишин, Микола Сорока, Василь Червоній, Віктор Матчук, Олександр Данильчук, Юрій Кічатий, Михайло Кириллов, Василь Берташ, Сергій Рибачок, Віталій Чугунніков – всі вони звідси родом, тут живуть чи жили, і тут їхній бізнес. У найскладніші часи місцеві еліти робили все, щоб не допустити в область "чужих".

Керівництво облради (версія №1 "рівненська"): Микола Кучерук - перший заступник, Юрій Благодир - голова, Оксана Лозова - заступник

Попри те, що в результаті місцевих виборів Рівненська облрада має доволі строкатий вигляд, все ж на початку переговорного процесу були перспективи для домовленостей. За нашою інформацією, майже всі переможці виборів домовились про принципи формування керівництва ради. Пізніше ці принципи були озвучені в заяві голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова. Згідно з попередньою згодою, партія-переможець (БПП "Солідарність") отримує посаду голови обласної ради. Партія, що зайняла друге місце (ВО "Батьківщина"), – посаду першого заступника. І партія, котра отримала третій результат (Радикальна партія Ляшка), – посаду заступника голови обласної ради. Ну й ВО "Свобода", яка в результаті виборів опинилась на четвертому місці, мала б отримати контроль над бюджетною комісією облради. Решта партій, що подолали 5-відсотковий бар’єр, отримують право вибору комісій. Майже всі з цим принципом погодились. Майже…

Останній шанс Миколи

Екс-нардепу, лідеру місцевої "Батьківщини" Кучеруку вочевидь мало посади першого заступника. Микола Герасимович, мабуть, вирішив, що це його мало не останній шанс отримати першу посаду на схилі політичної кар’єри.

Тут я можу лише пофантазувати. Ймовірно, Кучерук підключив до процесу Юлію Володимирівну. І невтомний політик із косою застосувала свої вміння домовлятись та інтригувати. В результаті розпочалась публічна боротьба за посаду голови.

Інформаційне поле Рівненщини стало рясніти матеріалами проти головного претендента на посаду від БПП "Солідарність" Юрія Благодира. Та його нібито причетність екс-нардепа до голосування за "диктаторські закони" 16 січня. Однак це звинувачення спростували у Генпрокуратурі України. 

Тим часом в кулуарах Верховної Ради України почали часто з’являтись претенденти на посаду чи їхні політичні партнери.

Керівництво облради (версія №2 "егоїстична"):  Юрій Благодир - перший заступник, Микола Кучерук - голова, Оксана Лозова - заступник

Залучення столичних політиків у процес розподілу владних посад у Рівненській облраді дало несподіваний для місцевих еліт результат. Партійні боси на аркуші паперу почали розписувати між собою квоти на посади в обласних радах. Це спричинило ще один виток протистояння всередині області, який запустив вже неконтрольовані з Рівного процеси у столиці. Наша область стала предметом торгів у парламентських іграх столичних політиків.

Третя сторона – "сонячна" сила

Я вже колись писав про те, що бурштин, який ще називають "сонячним каменем" вже став справжнім прокляттям нашого краю. Як виявилось, він зіграв свою роль й у формуванні обласної влади.

Так звані "бурштинщики" або пов’язані з ними персонажі є чи не в  кожній політичній силі новообраної обласної ради. В одній партії їх одиниці, в іншій вони формують кістяк. Однак донедавна ця група, як окрема сила, не брала участі у боротьбі за посади. Стали депутатами – і добре. Але апетит приходить під час їжі. Тим більше, апетит на владу в той час, коли основні гравці не можуть знайти спільної мови.

Читайте також: Хто є хто у Рівненській обласній раді?

Доки Микола Кучерук та Михайло Кириллов були зайняті боротьбою з Юрієм Благодирем, а останній шукав підтримки в парламенті, зустрічаючись із народними депутатами. Інші, відкинувши політичні розбіжності і амбіції, згуртувались та пішли напролом до перемоги.

Якщо все піде за затвердженим у Києві сценарієм, то вже завтра не матиме значення, чи був Благодир "регіоналом", і зведуться нанівець потуги Кучерука обійняти високу посаду, щоб продовжити своє політичне життя. Наближається до нуля бажання Кириллова зберегти собі крісло, отримане в результаті революції. Контроль над областю отримають ті, хто не вигравав на виборах, але скористався упертістю та недалекоглядністю місцевих політичних еліт.

Ви запитаєте, хто? Точної відповіді я не знаю. Все вище прочитане вами - це результат аналізу інформації, отриманої з різних джерел. У мене точної відповіді на це питання, але…

Сон

Наш розум – цікавий механізм. Уві сні обробляється інформація, і часто видається у вигляді образів, снів. Інколи вони стають віщими.

Керівництво облради (версія №3 "радикальна"): Микола Кучерук - перший заступник, Володимир Ковальчук - голова, Олексій Бучинський - заступник

Довго розмірковуючи над отриманою інформацією, незчувся, як заснув. І наснився мені дивний сон: ніби бачу, як Тимошенко, Ляшко та Тягнибок домовляються про розподіл посад у Рівненській облраді. На столі перед ними лежить листок із трьома прізвищами і посадами навпроти них: голова – Володимир Ковальчук (Радикальна партія Ляшка), перший заступник – Микола Кучерук (ВО "Батьківщина"), заступник – Олексій Бучинський (ВО "Свобода").

Прокинувся і подумав, що правду казала бабця: дурне спить – дурне сниться))).

Вже за годину дізнався, що завтра, 19 листопада, на першу сесію новообраної Рівненської обласної ради приїдуть народний депутат Андрій Лозовий та лідер Радикальної партії Олег Ляшко. А ще, як повідомляє "Українська правда", кредитний майдан під Кабміном зник. Ні, ви тільки не подумайте, це не тому, що вже всі з усіма домовились і розподілили зони впливу. Лідер радикалів каже, що це виключно через ситуацію у світі і загрозу теракту.

Ось і не вір після цього снам.

Коментарі

НАС ЗНОВУ КИНУЛИ - ЯК ЛОХІВ. МАЙДАН ! НЕБЕСНА СОТНЯ! ВІЙНА! ВОЛОНТЕРИ!
Кучер - юлі волю( чугун - зять Сороки. Свобода - запроданці та сцикину. Куваль - жополіз хумла. Та шляшко - рулить?
Це що таке? Країна прокинься! Рівне та рівняни - ви що овці?

Тепер за бурштин - Рівне на вила ставить шляшко? В якого в списку головний Клесівський - бурштиньщик! Під погонялом - Їспанець? Тепер він буде рулить? Областью та Рівним? Клесів - рулить? А ви гнали на Якимця? Що хумко впаривав! Тепер дізнаєтесь - що таке бурштинова мафія! Лохторат. Готуйтесь - ватахумла! Вже не кажу про міліцію... Їі не було та не скоро буде! Скрізь шум для піпла! Шум та завіса - гарний друг для деребана бабла!

Ганьба! Рівному та Рівнянам! Області! Догралися? Таку ганьбу, ще не бачили пагорби Рівного! Як лохобанов - по повній! А почалось з договорняков. Хумла та чугуна, хумла та кучера, хумла та козла куваля, свободи та всіх цих держиморд! Ой Рівне - сумно. Вони сцукі всі в договорняках - нас злили в унітаз! https://www.youtube.com/watch?v=wIrCpOhPhOQ

Аж тепер люди наочно побачили, що таку БЮТ - Батьківщина: Коля Кучерук- раб на галерах, а всі біютовці - це німе стадо, яке ніколи не мало своєї думки, а німо виконувало однієї жіночки зі штучною косою.

Спочатку закон прийміть про видобуток і легалізацію бурштину, скоти!

як і всякі рєволюції-перевороти сколихнули мутну воду,здійняли піну на якій і повспливало всяке гімно ,з явними семітськими ознаками на фейсі:))

А ще він:
- больний, але сцілився, "приклавшись до мощів святого": http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=031880
- шахматіст і банкір http://www.zdolbunivcity.net/volodymyr-kovalchuk-shahist-ta-bankir/
- козак.
ЦЕ ВСЕ.

ТОП 20 публічних людей, які дурять рівнян за гроші
Генерал-осавул Володимир Ковальчук
http://4vlada.com/blogs/3/30334

то пиши-або..народилися,або жили,або заробляють тут бабло.Але назвати заїжджого одеського жидка,який навіть не може нормально розмовляти-своїм????:)))Сьогодні тут,як ти назвав бізнесінтереси,завтра в іншому місці.Для гебрейців де дупі тепло-там ,і годіна..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.