Рівненський журналіст проміняв "1+1" Коломойського на телеканал депутата міськради від Порошенка

Журналіст і депутат Рівнеради від ВО "Батьківщина" Олександр Курсик змінив роботу. Тепер вже екс-власкор телеканалу "1+1" на Рівненщині став редактором ТРК "Ритм". Це один із місцевих телеканалів, котрий належить депутату міської ради від БПП "Солідарність" Сергію Паладійчуку.

Як розповів сайту "ВСЕ" новий керівник телеканалу "Ритм" Олександр Курсик, над пропозицією перейти працювати на телеканал він думав кілька тижнів і вирішив погодитися.

– У своєму житті потрібно щось час від часу змінювати. У мене все зійшлося перед новим роком. Вирішив погодитися. Фактично я очолюю інформаційний напрям - створюватиму нові програми, розвиватиму новини. Зараз спілкуюся з журналістами, цікавлюся їх справами, баченням, ідеями. А вже з 18 січня, коли всі працівники телеканалу вийдуть із канікул, будемо працювати над новими проектами. Із"1+1" у мене залишилися гарні стосунки, зараз замість мене проходить стажування Олена Семенович. Будуть разом із оператором Олександром Ковтунцем (її чоловіком), із яким ми знімали сюжети для телеканалу, працювати сім’єю. А я вирішив змінити репортерську діяльність на менеджмент, - сказав Олександр Курсик.

Олександр Курсик

Власник телеканалу "Ритм", депутат Рівненської міської ради та голова бюджетної комісії Сергій Паладійчук був небагатослівний у коментарі журналісту сайту "ВСЕ". Посилаючись на брак часу, він обмежився лише висловленням задоволення з приводу того, що ТРК "Ритм" очолить Курсик.

– Вважаю, що Олександр Курсик тільки позитивно вплине на розвиток каналу. Я радий, що він у нашій команді, – сказав Сергій Паладійчук.

Сергій Паладійчук

Однак, за інформацією сайту "ВСЕ", отриманою із власних поінформованих джерел, Олександр Курсик був змушений звільнитись із "1+1". Точніше, керівництво телеканалу  нібито поставило журналіста перед вибором: або депутатський значок Рівнеради, або репортерський мікрофон "1+1".

Як сказав сам пан Олександр новим власкором "1+1" може стати екс-ведуча телеканалу "Рівне 1" Олена Семенович. Вона ж – дружина відеооператора Олександра Ковтунця, з яким Курсик працював в команді багато років. Фактично, ще з часів, коли обоє були на місцевому телеканалі "Рівне 1".

Але найцікавішим моментом є той факт, що з переходом Олександра Курсика на ТРК "Ритм" на Рівненщині фактично народжується новий медіа-холдинг. Депутату від "Солідарності" Сергію Паладійчуку належить телеканал "Ритм", радіостанція "Ритм ФМ", рекламна агенція "Бюро МАРТ" та інтернет-сайт "Ритм". 

Депутату від "Батьківщини" і новому директору ТРК "Ритм" Олександру Курсику належить інтернет-сайт "ЧаРівне". Таким чином тепер у двох депутатів у руках телеканал, радіостанція і, як мінімум, два інтернет-сайти.

Не виключено, що подібний крок - це не лише спроба підсилити телеканал "Ритм" досвідченим журналістом, а створення медіа-ресурсу під наступні вибори міського голови Рівного. Як стверджують поінформовані джерела, бажання стати наступним міським головою є в Сергія Паладійчука. Для посилення своїх стартових позицій Сергій Богданович претендував на крісло секретаря міськради. Однак мусив поступитись Олексію Муляренку та задовольнитись посадою голови бюджетної комісії.

Олексій Муляренко

Олексій Муляренко на минулих виборах був кандидатом на посаду міського голови, але посів лише третє місце. Однак, попри програш, не полишив мерських амбіцій. Про це він заявив, зокрема, у програмі "Тіньовий сектор".

Схоже, відсутність посади секретаря Сергій Паладійчук може компенсувати наявністю серйозного медіа-ресурсу, який з'являється у нього після фактичного об'єднання з Курсиком. А посада голови бюджетної комісії, яку обіймає Паладійчук, дасть можливість направити бюджетні кошти, призначені "для висвітлення діяльності міської ради", на підконтрольні ЗМІ. І тут нічого дивного, адже сучасним світом управляє інформація. А до наступних місцевих виборів може бути всього лише два роки...

Коментарі

" і неосвідченості"-і,не кажи,Дімон:)))

Два клоуна соединились и будут мнить из себя тандем мера и секретаря. Муляренку остается играть на их потенцеальной жабности

той канал як той депутат. Паладій БАЛАБОЛ, брехун і сцикло!

Хочеш правди, памятай, що вона у кожного своя, як і свої інтереси. Хочеш почути свою правду по каналі, прочитати її в газеті, - заплати. Так, все просто, хто платить той замовляє музику, - із віку в вік. От і все, решта від бідності і неосвідченості, а може від злоби.

КУРСИК - ШЛЮХА!!! Як і всі журнаЛІЗди

Чому журналісти кажуть , що їхня професія сама давня , хіба в давнину були газети та журнали ?
Журналісти натякають , що вони такі ж продажні, як і повії !!! Це дійсно , дві самі давні професії !!! Немає на теренах Рівненщини нормальних журналістів от і все !!!

заголовок - примітив в стилі жовтющої дешевої преси, автору даної статті варто було б в Курсика почерпнути журналістського досвіду. принаймні сюжети Курсика на 1+1 було приємно дивитись..чого не скажеш про читання цієї статті))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.