Радикальна партія на Рівненщині: за два місяці - п'ять скандалів

Рівненські журналісти Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч та Дмитра Бондара для програми "Слідство.Інфо" провели розслідування, щодо діяльності та зв’язків нинішнього голови Рівненської облради. Та проаналізували роботу нового складу облради у перші два місяці. Як стверджують журналісти, Рівненщину "здали" представникам Радикальної партії, а в області, починають відбуватися справжні неприємні дива. У сюжеті відомі рівненські журналісти, активісти, депутати і інші учасники скандальних подій розповідають, що ж , на їхній погляд, відбувається в нашій області. 

Дивіться також програму "Тіньовий сектор" де голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук відповідав на багато з тих питань, які прозвучали у сюжеті.

Коментарі

Люди, вже слід не дивлячись ні на що гукати про допомогу. Це що відбувається? Ми ж не для цього йшли на революцію Гідності, щоб зараз дивитись на те, як цю гідність принижують, як гоп команда зі Здолбунова дарує куплені за бюджетний кошт троянди, а перед цим погрожує журналістці? Це з якого перепугу, розчищаючи дорогу для своїх кадрів, людей знімають і призначають по мановєнію руки? Хоч би законами якого прочитали для початку? Нє? Нє, Вова ( не Пуйло, а Гросмейстер) не вважає запотрібне дивитись далі свого носа. Маніпуляції та брехня, Вова, не пройдуть. Договорнякі також.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.