Перше пришестя: суперсекретний візит Порошенка на Рівненщину

Сьогодні у Рівне з другої спроби завітав Президент України Петро Порошенко для відкриття центру з надання аднміністративних послуг. Нагадаємо, анонсували приїзд гаранта ще два дні тому, втім він не прилетів через те, що, мовляв, небо хмарне... Сьогодні майже дві години журналісти у закритому приміщенні чекали Петра Порошенка, усім іншим потрапити було - зась. 

Приблизно за годину до відкриття ЦНАПу під стіни приміщення почали зганяти людей, яким тут же на місті видали жовто-блакитні великі та маленькі прапорці. Попри анонс, що на зустріч із Президентом України запрошують усіх охочих, насправді людей не пропускали зовсім, навіть акредитованих журналістів. 

Попідруки правоохоронці вивели і рівненську активістку, вчительку української мови, якій вдалося пройти разом із "своїми".

Супроводжує Президента України Петра Порошенка ескорт із місцевих чиновників: голова обласної ОДА Віталій Чугунніков, голова обласної ради Володимир Ковальчук та міський голова Володимир Хомко.  

На даху адміністративного приміщення пильнують снайпери.

Після того, як Петро Порошенко привітався з натовпом, на вулиці він одразу підійшов до мікрофона і почав розповідати про усі позитивні сторони ЦНАПу. За його словами, відкриття такого центру зменшить корупцію у місті.

Загалом Петро Порошенко пробув на відкритті ЦНАПу не більше двадцяти хвилин та дав вказівку міському голові Рівного Володимиру Хомку встановити обладнання для надання послуг міграційної служби. 

Керівник Рівненського ЦНАПу Віталій Герман зазначив, що загалом Президенту України усе сподобалося:

- Нам дали доручення, щоб тут почала працювати фіскальна служба задля таго, щоб спрости людям реєстрацію бізнесу. Окрім того, Президент сказав, що приїде до нас у березні, щоби перевірити обладнання щодо міграційної служби. Будемо купувати обладнання.

По завершенню зустрічі з Президентом України хотів поспілкуватися рівнянин, втім не вийшло, тож чоловік вдався до радикальних дій - кинувся під колеса автомобіля Петра Порошенка. Чоловіка затримали правоохоронці. 

 

Довідково: Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – місце спілкування влади і громади району, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом. Основними завданнями центру є: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень; спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

 

Коментарі

Курс доллара к гривне не повлияет на степень моей порохоботости. Да, я поддерживаю Президента!

Усритесь, тролли!

Курс доллара к гривне не повлияет на степень моей порохоботости. Да, я поддерживаю Президента!

Усритесь, тролли!

А чому Юрчик ще нічого не бризнув? Вже ніби всі ображені та обурені висловилися, але відчувається якась незавершенїсть без нього.
До речі, про того кого нібито не пустили, можливо він просто не розрахував час? Як кажуть хто довго ходить...

Кучеряве чмо ще більше сцикло,ніж Янек!

ПРО ВІДКРИТТЯ ЦНАПУ У РІВНОМУ.

Всім доброго дня. Я ніколи не був за партію «Регіонів» та за Януковича і ніколи не буду, але такого «комунізму» не бачив. На початку реконструкції ЦНАПу я надав свої рекомендації, щодо забезпечення доступності для людей з інвалідністю всіх нозологій до даного об’єкту. Ці рекомендації були враховані та на їх виконання були виділені кошти. Протягом виконання робіт по реконструкції я разом з проектантом контролював їх виконання та допомагав на волонтерських засадах чим міг. Хотілося, щоб хоч один об’єкт у Рівненській області громадського призначення був доступний для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення і його можна було показувати, як зразок.
Мене і проектанта навіть ніхто не запросив на відкриття цього ЦНАПу, які мали відношення до його реконструкції, а звезли людей з усієї області, і як «овець» групами і по списках пропускали через рамку металошукача. Всі кого добровільно-примусово пригнали на цей захід були держслужбовцями, щоб ними можна було керувати і люди не дай Бог не сказали чогось зайвого при президентові.
«Репетиція з масовкою відкриття ЦНАПу» відбулася 26 січня 2016 року і мене тоді просто не пропустили до залу.
Щоб потрапити на відкриття ЦНАПу я звернувся 27 січня до Тимошенко Ігора Олександровича - директора департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА, який складав списки учасників заходу. За його словами моє прізвище було внесене до списку отих «овець». До речі він тричі попередив, щоб я нічого не питав і не говорив до гаранта Конституції.
Як з’ясувалося сьогодні 29 січня мене у списках учасників заходу таки не виявилося. Мене так і не пропустили на даний захід.
Я є радником Рівненського міського голови з питань людей з інвалідністю та керівником відокремленого підрозділу ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області, безпосередньо причетним до реконструкції ЦНАПу. Якщо не я і не проектант, то хто ж мав би бути присутнім на відкритті?!
Мене неугодного не пустили до вищої касти, а як сказав президент на відкритті: «у нас все прозоро і без стін, без черг, без корупції».
Чи хоче взагалі наше суспільство бачити людей з інвалідністю, бо навіть табличку, яка позначала туалет доступний для людей з інвалідністю у ЦНАПі, зняли «бо президенту буде не зручно сходити до такого туалету?!
Панове, яка демократія? Яка Європа? Яке толерантне ставлення?
МИ ЗНОВУ ВЕРТАЄМОСЯ ДО СОВКА, БУФОНАДА І БІЛЬШ НІЧОГО. Залишилося ще листя на дерева по причіплювати і пофарбувати.

Петро Поліщук.

Да порожняк далі ганяєм(

Двояку думку маю: не пустити всіх охочих впритул до президента на відстань протягнутоі руки, хай би навіть по паспортам - хіба це щось несподіване для сьогодення. Хто зна коли кого переклинити може - а президент легітимний, він все таки один. Як на мене безпека досить погано спрацювала допустивши навіть одного навіженого до кортежу, але дядько виявився мирним - " про жизнь" не було з ким побалакати, крім президента ))) ...і таке буває. Всі живі здорові. Добра Вам, люди!

Ой Олесію , тебе не пустили , а ти так вихваляєш цього ІУДУ, невже дружба твого шефа з чугуном , змусила тебе перефарбуватися ...Олексію хлопчику мій, невже ти не бачиш що робиться в країні нашій ;(((....
Боротьба продовжується , вже не за горами доля Порошенка = Долі Януковича ....
Май гордість Олексійку, ти мій кумир !!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.