Мер Рівного: Саакашвілі ввела в оману його команда

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", Михайло Саакашвілі під час візиту до Рівного пояснив те, що зустріч відбувалась в актовому залі НУВГП тим, що це єдиний зал у місті, який можна отримати без дозволу міського голови Володимира Хомка. Сьогодні, мер Рівного зібрав прес-конференцію, щоб прояснити ситуацію.

За словами Володимира Хомка, в цей день у місті відбувалось два великі заходи: бокс та приїзд Саакашвілі. Міський голова віддав перевагу боксу. Повертаючись додому, він зустрів екс-депутата Рівнеради Юрія Запорожця, який запитав у Володимира Євгеновича, чому той відмовив у наданні залу для зустрічі з Михайлом Саакашвілі.

– Приходжу додому – відкриваю інтернет, а там пишуть, що Саакашвілі вийшов на трибуну і заявив, що це (зал НУВГП – авт.) було єдине приміщення, яке у Рівному можна взяти без дозволу мера, очевидно, натякаючи, що я не даю провести збори. Для мене це було, як сніг на голову. Вранці починаю обдзвонювати і питати в керівників, чи до них звертались. Виявилось, що ні до кого не звертались. Дзвоню Чугуєвцю (директор МБК – авт.), він каже: "Так, звертались. Я підготував угоду і чекав. Більше того – просив, щоб звертались. Але відмовилися". Ми вийшли на команду Саакашвілі і нам сказали, що їм повідомили, що іншого місця (окрім залу НУВГП – авт.) не можна було знайти, бо мер не дозволяє, – розповів на прес-конференції міський голова Володимир Хомко. – Я почав з'ясовувати, хто ж там готував цю зустріч. Я побачив списки, виявилось - Плоский і Якимець. Мені стало все зрозуміло. На мою думку, це примітивна провокація. І ми зробили все, щоб у команді Саакашвілі це знали.

Як розповів сам директор Міського будинку культури та депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець, до нього дійсно звертались щодо питання оренди приміщення. Однак, за його словами, потім відмовились.

– Мені прийшла СМС від Володимира Гребьонкіна з проханням передзвонити. Я перетелефонував і від нього почув, що їм потрібна зала. Розповів, скільки там місць, і пообіцяв порахувати вартість та підготувати угоду. У мене було питання, з якою ціллю: комерційна чи ні... Мені сказали, що це зустріч із громадянами, – говорить директор Міського будинку культури, депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець. – Я обрахував вартість. Це за дві години: оренда – 1400 грн., тепло – 681 грн., вода, світло… І загальна сума вийшла – 2468 грн. Він сказав, що ця сума їх влаштовує.

За словами Чугуєвця, пізніше він повідомив, що оскільки була п’ятниця, то потрібно швидше оформляти документи. Однак, за словами пана Анатолія, на той момент вже була інформація, що зустріч буде у "воднику". Пізніше, як стверджує директор МБК, йому зателефонував пан Володимир і повідомив, що вже орендували інший зал. На прес-конференції Чугуєвець повідомив, що розмова була записана і в разі потреби може бути надана ЗМІ. 

Михаїл Саакашвілі та Володимир Гребьонкін

–Я звертався до Анатолія Чугуєвця, щоб мати інформацію (чи вільний МБК, якою може бути сума оренди – авт.), так би мовити, "про запас", про всяк випадок. Допомагав колегам із цим питанням, адже у мене була інша сфера діяльності й інші задачі в оргкомітеті. У нас уже була зав'язана інформаційна кампанія на залу в НУВГП. Як і всі, почув Михайла безпосередньо у залі. Чому він так почав свій виступ, я не знаю, - розповів Володимир Гребьонкін.

Читайте також:

Піар нового месії: критичні відгуки рівнян про візит Саакашвілі

Хто у Рівному прийшов побачити Саакашвілі. ФОТО

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.