Подвійне проникнення у кабінет голови Рівненської облради. ВІДЕО

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», в результаті двоякого рішення суду, в Рівненській обласній раді виникла ситуація, коли в області з’явилось два керівники облради. Сьогодні в приймальню голови прийшли одночасно Володимир Ковальчук (голова від РПЛ) та Олександр Корнійчук (голова від БПП).

Володимир Ковальчук прийшов до робочого кабінету голови облради у супроводі людей у камуфляжі, кремезних чоловіків у шкірянках, колег за фракцією "Радикальної партії Ляшка" та судового виконавця. Олександр Корнійчук мав підтримку депутата облради від БПП Юрія Благодира та працівників апарату.

Після короткої перепалки між двома головами, вони у супроводі депутатів пройшли в кабінет. Згодом туди ж підтягнулись депутати від ВО "Свобода" та екс-голова облради, депутат від БПП Михайло Кириллов.

Читайте також: Нова політична реальність Рівненщини: двоголова влада

Тут же можна було побачити рівненських журналістів та політиків. Зокрема, був екс-депутат облради від "Фронту змін", а нині депутат Рівнеради від ВО "Свобода", начальник управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук. Щоправда, незрозуміло, що чиновник у свій робочий час робить у місці політичних "розборок".

Як пізніше пояснив пан Осіпчук, наразі він перебуває у дводенній відпустці, тож його присутність біля кабінету голови облради цілком законна.

Наразі в кабінеті голови облради за зачиненими дверима тривають переговори. Про їх результат обидва голови пообіцяли повідомити присутнім пізніше.

 

Зранку голови обласної ради та їхні колеги сперечалися, хто ж саме має працювати в кабінеті голови обласної ради. А вже по обіді розпочала свою роботу президія Рівненської обласної ради, де головувати намагаються і Ковальчук, і Корнійчук. 

Президія обласної ради вирішила звернутися до перерахованих вище державних органів, аби ті дали оцінку постанові судді Андрія Сала про поновлення Володимира Ковальчука, повідомляє "Рівне вечірнє". 

 — Нехай вони дадуть оцінку, чи ця постанова не порушує права місцевого самоврядування, — зазначив Олександр Корнійчук. — Ми маємо захистити місцеве самоврядування. А то так і Януковича повернути можна.

Окрім того, президія надіслала звернення до судді Сала з проханням негайно роз'яснити, як виконувати його постанову. Представники Радикальної партії не голосували.

Читайте також: 

5 жартів про двоголову Рівненську обласну раду [Фото]

Президія Рівненської обласної ради працює з двома головами​

 

Коментарі

радикали як завжди користають свої теми: фарс навперемішку із популізмом і "лівакові" рішення суду. Ясно, що нічого не вийде, того і підтягнули групу підтримки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.