Як нардепи Рівного голосували за закон для Луценка

У Раді проголосували за проект закону №4645 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури. Згідно з ним, Генеральним прокурором можна призначити людину без юридичної освіти. На сайті Верховної Ради вже зареєстровано постанову про надання згоди ВР на призначення Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора.

Що про це думають народні депутати від Рівненщини, читайте далі. 

Андрій Лозовий вважає, що прийняття такого закону - це ганьба.

- Це велика ганьба! Ми, звісно, не голосували за це. Немає надії на прокуратуру, якщо її очолюватиме така людина. Це тривожна тенденція - писати закон під людину. Написати в законі, що Генпрокурор може бути без юридичної освіти, - це все одно, що прописати в законі, що він має носити окуляри, картавити, бухати, тощо. Це ганьба, - прокоментував народний депутат від фракції "Радикальна партія Олега Ляшко" Андрій Лозовий. 

Вадим Сидорчук підтримав цей законопроект, щоб відбулись зміни.

- Законопроект проголосований, зміни внесені. А вони потрібні. Зараз коли хтось звертається в Генпрокуратуру, то на їх запити навіть ніхто не відповідає. Президент запропонував кандидатуру, і ми її підтримали. Я голосував за цей законопроект, - прокоментував народний депутат від "Народного фронту" Вадим Сидорчук.

Сергій Євтушок порадився з закордонними спеціалістами та не підтримав законопроект.

- Я не голосував за цей закон. Ми порадились із закордонними спеціалістами і вирішили не підтримувати такий законопроект. Людина на такій посаді повинна мати юридичну освіту, -прокоментував народний депутат від "Батькіщини" Сергій Євтушок.

Олександр Дехтярчук вважає, що на таке рішеня чекають люди.

- Це політико-правове рішення. За останній час вже змінилось два Генпрокурори, але змін так і не відбулось. Мені прикро, що прокуратура пов'язла в корупції. Прикро, що даний закон із тих чи інших політичних причин не змогли підтримати ті, з ким ми нещодавно пліч-о-пліч стояли на Майдані. На це рішеня очікують люди, вони хочуть змін. Вважаю, що Юрій Луценко має показати результати, перебуваючи на цій посаді, - прокоментував  народний депутат від БПП "Солідарність" Олександр Дехтярчук.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.