Політичний квартет у Рівненській облраді: голова від "Батьківщини", зами від "Солідарності" і "Свободи"

«Всьо те же на манеже» - саме ця російська приказка спадає на думку після сьогоднішніх подій у сесійній залі Рівненської обласної ради. Новим головою облради став Микола Драганчук. За нього проголосувало 35 із 44 депутатів, які взяли участь в таємному голосуванні. Проти проголосувало семеро депутатів, ще 2 бюлетені були визнані не дійсними.

Окрім того депутати заговорили про те, що місце першого зама, яке до  сьогодні займав Драганчук, має посісти екс-голова облради, депутат від БПП «Солідарність» Олександр Корнійчук.

Таким чином після кількамісячної кризи і перестановок у керівництві, місця у президії облради займають ті ж люди: Олександр Корнійчук, Микола Драганчук та Олексій Бучинський. Відповідно контроль над областю зберігають політичні сили, які представляють ці депутати: ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність» та ВО «Свобода».

 

Чимось нагадує баяку Крилова про чотирьох звірів, які зібрались зіграти квартетом. Як би вони не мінялись місцями, музики не виходило. Мабуть не варто очікувати й на зміну ситуації в області з огляду на останні події в обласній раді. Втім – час покаже.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.