Рівняни жартують над політиками. ФОТО

Посміятись над політиками – одна з найулюбленіших забав українців. Черговий привід для цього знайшовся у спільноті «Рівненщина політина» в соціальній мережі «Фейсбук». Днями там розпочався черговий конкурс демотиваторів. Близько сорока робіт бере участь у конкурсі. Ми ж пропонуємо вашій увазі, найбільш цікаві на нашу думку.

 

Посада зобов’язує

Чи не найбільше робіт присвячено голові Рівненської облдержадміністрації Олексію Муляренку. Раніше він не так часто ставав героєм демотиваторів. Однак посада голови ОДА має в собі ще й такий побічний ефект, як протягування уваги гострих на перо, язик і око.

«Батьківщина» моя… радянська

Колись лідер Партії Зелених України написав книжку «Україна моя радянська». Там йшлося про ментальність народу, коли більшість українців вдягнулась у вишиванки, але спосіб мислення залишився тим, який заклали за часів СРСР.

Рівненська «Батьківщина» зовні ніби й не нагадує компартію. Однак її лідери та їхні дії часто змушують пригадувати слово «совок». Щоправда тут потрібно все ж робити уточнення й до цього визначення – «комсомольський совок».

Секс в Україні є!

Ну й куди ж без сексуально-політичної тематики. Схоже на те, що постійна не долюбленість людей з боку політиків виливається у народну творчість. Дядечку Фрейду тут було б над чим попрацювати. Хто знає, можливо якби він був живий то став би членом Радикальнох партії. Чи хоча б їхнім політтехнологом. Матеріалу тут, для відомого фахівця з психоаналізу, більш ніж вдосталь.

Король і свита

Міський голова Володимир Хомко теж потрапив в поле зору «хохмачів». Було б дивно, якби минулось. Щоправда цього разу Володимиру Євгеновичу дісталось значно менше ніж зазвичай. Тому окремого розділу він цього разу «не заслужив» і ділитиме славу з тими, про кого кажуть «команда Хомка».

Бурштин з грибами

Тема бурштину теж присутня у творчості народу. Щоправда в світлі поідй останніх місяців, тема сонячного каміння набула грибного смаку. Знову ж таки, нічого дивного. Раніше рівненське полісся славилось грибами, а тпере - бурштином. Тому поєднання грибів і бурштину цілком логічне. А з огляду на світову демографію: сонячні грибники тепер убудуть жовтошкірі та вузькоокі.

Ну й просто БПП

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.