Міський голова Рівного обізвав депутатів "гомосєками"? ВІДЕО

«Язик мій – ворог мій»: так кажуть мудрі люди. Є ще  приказка про слово, яке наче горобець невловиме після того, як вже сказане. У сучасному світі ці догми підсилюються засобами аудіо і відео фіксації. Якими вміло користуються працівники засобів масової інформації. І потім пояснюйте, що ви не маєте нічого спільного з «кораблем пустелі».

Зазвичай не пропускаю такого безкоштовного шоу, як сесія Рівненської міської ради. Повірте: там є що послухати і на що подивитись. Але не завжди можу «насолодитись» цим видовищем від першого до останнього акту. Тому одну з минулих сесій міськради переглядав у запису. Дякую телеканалу «Рівне 1»!

Тут повна версія телетрансляції сесії Рівненради. Найцікавіше після 52-ї хвилини

Спочатку нічого не віщувало «біди». Стандартні фрази: популізм, трохи хамства і безліч імітації боротьби за інтереси трудящих. Хоча – СТОП! Це здається з іншої пісні. В декомунізованому варіанті це звучить як «інтереси виборців». Але менше з тим…

Перерву в засіданні зазвичай просто «прокручую». Нічого цікаво: депутати, які тиняються по залу, камера видає статичну картинку. Та цікаве цього разу таки було. Слава відеооператору, який не вимкнув мікрофон на відеокамері!!!

Два голоси, один схожий на голос секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука та міського голови Володимира Хомка, турбуються чи про кількість депутатів, після перерви. Ну таке буває часто, коли після обідньої перерви кількість міських обранців у сесійній залі різко скорочується. Мабуть депутати діють за українською приказкою і воліють після обіду трохи відпочити – «щоб сало зав’язалось». Цим, на мій погляд, можна пояснити не лише відсутність депутатів у залі…

Та повернемось до самої сесії. Якщо послухати голоси на задньому фоні то чути веселий голос, схожий на мерський: «Ти дивись, гомосєків нема. О, йдуть!!!». Далі в кадрі, на задньому фоні сесійної зали з’являються депутати Рівнеради з фракції Радикальної партії Ляшка.

Не будемо вдаватись у деталі, звідки у керівника міста така обізнаність у сексуальних вподобаннях депутатів Рівнеради. Хоча, на одній з сесій сфотографував на столі у депутата-радикала Романа Стасюка цікавий документ: партквиток РПЛ на ім’я Володимира Євгеновича Хомка. Може жарт, а може й щось значно глибше та інтимніше.

Та залишимо гумор й поговоримо серйозно. Така фраза є м’яко кажучи, не коректною для посадовця такого рівня. У цивілізованому світі – це мало б серйозні політичні наслідки. Але навряд чи закінчиться чимось серйозним в нашій реальності. Хіба що самі радикали покарають за образу в якийсь свій оригінальний спосіб. Але в будь-якоому випадку – слідкуйте за словами, бо камера пише…

P.S. Вже пізніше з'явилась реакція нардепа від Радикальної партії Ляшка Андрія Лозового з вимогою вибачитись і погрозою "подарувати пекло" міському голові.

Коментарі

Лозовий і Ко не тільки гомосєки, а й політичні трупи, ненажерливі злодії і просто тварини дикобразні!

що найцікавіше - коли хомка в парку власник домінуса звинуватив у хабарництві, то хомко просто закипів і в подальшому звернувся з позовом до суду. Зараз ці всі його виправдання смішні - всі розуміються про кого він говорив, але не розуміють як очільник міста може дозволити собі такі висловлювання. Боюсь уявити про що вони з Паладійчуком говорять поза сесією під чарку. Довге перебування на посаді розслабляє людину , тонус вже не той, за словами вже не слідкуєш , та і вік уже похилий .

ржач)))))))))))))))))))))) Володимир Євгенович, я Вас люблю ))))))))))))))))

Бачу Хомко такий цікавий харизматичний мужчинка в житті. Респект йому)))) Так ярко прогнав)))) Видно в компанії з ним цікаво. Хай там, що хочуть гамасєкі кричать . А жінки на Вашій стороні)))))

Краще буду дивитись секссію ради,ніж "Розсміши коміка" чи "95 квартал".

Хомко красавчік))))) гамасеки)))) ото видав ..Хто та Тамара, яка йому симпатична??? А як же ота носата чорна така криклива? Здається з оргвідділу та шо на виконкомі . Вона всім каже шо Хомко до неї заграє ... Я ж то думаю у Хомки має бути кращий смак нашо йому всякі довгоносики

А как там норвежцам нравиться такой юмор ?

тож пишу в тексті, що переглядав сесію минулу, на якій не був.

Льош, а сесія ж коли була, а ти тільки прокинувся і згадав про "гамасєків"))) Оперативність зашкалює! І реально нехай хтось вичитує твої матеріали, ну помилка за помилкою)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.