Рівненська активістка виклала схему загарбання скандальним забудовником парків Рівного (+АУДІО)

Рівненська журналістка Інна Білецька оприлюднила схему, за якою нечисті на руку забудовники та рівненські чиновники намагаються захопити землю у парках Рівного. Про це активістка групи "Захистимо Рівне" написала у спільноті Рівненщина політична.

- У жовтні цього Хомко підписує меморандум про виділення 3,5 га землі під проект, який передбачає від 300-500 квартир для учасників АТО. У судах "Набережний квартал" доводить своє право на закінчення "об'єкту незавершеного будівництва", міська рада програє суди по-тихому, виконуючи зобов'язання керівників перед забудовником, неофіційні зобов'язання. Антоніна Торбіч взнає про суди. "Захистимо Рівне" піднімають гвалт. Плани влади і Набережного кварталу накриваються тазом. На Пагорбі з'являється захисник парків начальник управління культури міста. Він за людей. Канєчно же. Прийди і проконтролюй. У парку Шевченка, тим часом, проводиться дивний конкурс з однією пропозицією, про інвестора радісно повідомляє той же чоловік з сокирою - начальник управління культури, - написала Білецька.

Читайте також: У Рівному люди з сокирами і бульдозером захищають парк від забудови

Читайте також: У Рівному знову віддають парк скандальним забудовникам

Також журналістка на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднила розмову з керівником Центру АТО при Рівненській облдержадміністрації Іваном Пахолюком. Чиновник не бачить нічого поганого в ідеї збудувати будинок на Пагорбі Слави і більше того закликає порушити законодавство про рекреаційні зони й забудувати його

– Забудувать той Парк Слави! – сказав керівник Центру АТО при Рівненській ОДА Валентин Пахолюк.

Коментарі

Де схема?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.