ПЛАН є досить сильним, але занадто багато ризиків містить в собі. Чергова брутальна та цинічна візантійщина, яка через велику кількість сильних "постраждалих" врешті може рухнути і поховати під собою політичні перспективи...

22 Жовтня, 18:37

Напевно головними ньюзмейкерами сьогоднішнього дня мож

09 Вересня, 13:53

Почну з того, що знайомі з Тарасом вже дуже давно. Я насправді вважаю його одним з найкращих політтехнологів на Рівненщині. Людина, яка здатна отримати перемогу на виборах за будь-яких обставин, будь-якою ціною. 

21 Жовтня, 09:28

Окрім того депутати заговорили про те, що місце першого зама, яке до  сьогодні займав Драганчук, має посісти екс-голова облради, депутат від БПП «Солідарність» Олександр Корнійчук. 

08 Вересня, 13:27

«Язик мій – ворог мій»: так кажуть мудрі люди. Є ще  приказка про слово, яке наче горобець невловиме після того, як вже сказане. У сучасному світі ці догми підсилюються засобами аудіо і відео фіксації. Якими вміло користуються працівники засобів масової інформації. І потім пояснюйте, що ви не маєте нічого спільного з «кораблем пустелі».

18 Жовтня, 11:12

«У будь-якій незрозумілій ситуації – шукайте жінку» - так можна сказати перефразовуючи відомий французький вислів. У нинішній незрозумілій ситуації в керівництві Рівненської обласної ради, ці слова стали інструкцією до дії в ситуації коли неспроможні чоловіки.

06 Вересня, 12:00

Посміятись над політиками – одна з найулюбленіших забав українців. Черговий привід для цього знайшовся у спільноті «Рівненщина політина» в соціальній мережі «Фейсбук». Днями там розпочався черговий конкурс демотиваторів. Близько сорока робіт бере участь у конкурсі. Ми ж пропонуємо вашій увазі, найбільш цікаві на нашу думку.

15 Вересня, 10:26

Результати аналізу засвідчили, що у період травня-червня народні депутати-мажоритарними з Рівненщини підготували 29 законодавчих ініціатив, у тому числі 23 законопроекти та 6 проектів постанов. 

01 Серпня, 17:29

Сторінки

. .
.