Рівненська журналістка Інна Білецька оприлюднила схему, за якою нечисті на руку забудовники та р

29 Листопада, 11:09

Після обрання Дональда Трампа новим президентом Сполучених Штатів Америки інформаційний простір вибухнув істерикою. Одні казали, що біда спіткає світ, і особливо Україну, бо Трамп мало не фанат Володимира Путіна.Інші пророчили короткий президентський вік новообраному республіканцю. Треті взагалі пророкували мало не «майдан» в США. Зізнаюсь: я спеціально не писав і не робив ніяких висновків стосовно Трампа. Чому? Потрібен був час. Потрібно було відчути інформаційний фон і відчути психологічний настрій нового президента США.

22 Листопада, 16:56

Прочитавши все написане нижче, одні обізвуть мене поро хоботом, інші – волатимуть «зрада

28 Листопада, 13:36

В інформаційному просторі Рівного вирує скандальчик на тему Громадської ради при ОДА та Ротарі Клубу Рівного. Представник останнього надіслав у ряд місцевих ЗМІ чи то листа, чи то звернення, де тицяв пальцем у бік очільника Громадської ради Віталія Леська.

17 Листопада, 15:52

Я люблю театр! Ще зі студентських років частенько навідував до рівненського драмтеатру, та й по закінченні університету – теж. Зараз ходжу на вистави рідше. Точніше, рідше ходжу на вистави у театр. Мабуть тому, що регулярно потрапляю на театральні постановки до Рівненських міської та обласної ради. Щораз тут цікаві сюжети, драматичні лінії, але нажаль завжди в одному й тому ж жанрі – трагікомедія.

25 Листопада, 12:37
сесія Рівненської обласної ради

Я люблю ходити на сесії Рівненської облради: тут відчуваєш процеси, які заховані від очей пересічних українців. Сьогодні двох солдат закопають у землі, а дві фірми почнуть із землі викопувати бурштин. Життя - театр. І вистава продовжується.

04 Листопада, 16:39

Суд поновив на посаді начальника Департаменту охорони здоров'я Луганської ВЦА Павла Мали

25 Листопада, 10:06

Днями організатори проекту "Громадяни в дії" презентували результати дослідження “Індекс демокра

03 Листопада, 12:52

Сторінки

. .
.