Особливості короткострокової оренди житла в Рівному

квартири в рівному

Шалений ритм сучасного життя іноді передбачає і досить часті поїздки в інші міста. Відрядження, особисті справи, зустріч з родичами чи інше – причин, чому треба потрапити у Рівне, може бути багато. Більшість людей в даному випадку орендує квартиру подобово.

Де шукати житло?

Сьогодні багато власників житла розміщують оголошення про оренду квартир на спеціальних ресурсах. Такий варіант має масу переваг для орендаря, адже він може ознайомитися з характеристиками житла та його фотографіями, не виходячи з дому.Це значно економить час та дає можливість забронювати квартиру ще до поїздки у незнайоме місто. Подобова оренда квартир у Рівному представлена досить різноманітно: як видно на сайті ЛУН.ua, це і недорогі однокімнатні квартирі, і великі апартаменти класу еліт.

Варто пам’ятати, що оголошення на таких ресурсах можуть розміщувати, як власники квартир, так і агенти. Якщо є бажання перестрахуватися та лишні гроші, можна зняти житло через агентство нерухомості.

Вартість квартири подобово в Рівному

Скільки прийдеться заплатити за квартиру, залежить від багатьох факторів: місцезнаходження житла, площі, кількості кімнат і спальних місць, наявності гарного ремонту та техніки. Якщо проживання у центрі міста не є принциповим, можна звернути увагу на варіанти в спальних районах Рівного – так можна зекономити значну суму грошей.

В районах, віддалених від центру, можна знайти квартиру по ціні від 180 грн. за добу. В центральній частині міста такий же варіант житла буде коштувати дорожче – від 200-250 грн. за добу. Вартість елітних квартир досягає 500-600 грн. за добу.

Особливості оренди квартири подобово

Орендувавши житло на кілька днів, людина має право претендувати на наявність чистої постільної білизни та полотенець, необхідного набору посуду та гігієнічних засобів. Кожна квартира зазвичай обладнана певним набором побутових предметів, в які входять холодильник, телевізор, праска, фен та інше.

Якщо треба приїхати в Рівне у відрядження, варто одразу поцікавитися у власника квартири, чи зможе він надати звітні документи (їх передають у бухгалтерію підприємства для повернення витрачених на оренду житла грошей). Основна частина орендодавців зареєстрована у податковій інспекції і надає свої послуги офіційно, тобто в даному випадку проблем з документами виникнути не повинно.

Варто зазначити, що при поселенні в орендовану квартиру, скоріш за все, прийдеться показати паспорт. Крім того, деякі орендодавці беруть заставу, якою перестраховують себе на випадок ушкодження майна в квартирі.