Благодійний фонд «Небайдужі серця»

Відгук про Благодійний фонд «Небайдужі серця»

З кожним роком наша планета загасає прямо на очах, а все тому, що людські серця починають черствіти і ставати байдужими як до простих, так і до дуже важливих речей. На жаль, куди б ви не глянули, всюди процвітають проблеми і невдачі, нещастя і хвороби, біднота і розчарування. Коли в одному кінці планети солдати гинуть на війні, то на іншому – діти вмирають через недостачу води та їжі.

Ми стаємо байдужими до таких проблеми, адже як правило, вони стосуються когось там далеко, а не особисто нас. Але надзвичайно важливо для кожної людини знати і пам’ятати, що десь і комусь необхідна поміч, щоб врятувати безцінне людське життя. Саме для таких цілей було створено благодійний фонд «Небайдужі серця». Він покликаний нагадувати про те, що кожен з нас зобов’язаний пам’ятати та діяти для того, щоб не дозволити своєму серцю стати байдужим, а разом із цим і загубити останні часточки людяності в душі.

Оглянути основні сфери діяльності фонду можна на сайті http://nsfund.com.ua/, який повністю заповнений всією необхідною інформацією. Якщо вас цікавить конкретна сфера діяльності благодійного фонду «Небайдужі серця», за потребі знайти контактну інформацію або у випадку бажання прийняти участь у допомозі тим чи іншим людям, по вище вказаному посиланню ви легко і просто знайдете все необхідне.

Коротке висвітлення основних проблем, з якими працює фонду «Небайдужі серця»:

  • робота з дітьми, привернення уваги держави та суспільства до їх проблем;
  • організація фінансової, матеріальної та іншої підтримки багатодітним та не достатньо соціально захищеним сім’ям, дітям з хворобами або обмеженими можливостями, школам-інтернатам, реабілітаційним і багатьом подібним закладам;
  • організація підтримки та допомоги підліткам і дітям у сфері інтелектуального та творчого розвитку;
  • проведення та участь у благодійних заходах, святах та акціях;
  • виховання моральної та патріотичної сторони нашого підростаючого покоління.

Варто зазначити, що благодійний фонд «Небайдужі серця» не обмежується перерахованою діяльністю.

На сайті фонду «Небайдужі серця» у вільному доступі можна знайти всі необхідні установчі документи, звіти та відгуки про проведену роботу. Крім цього, на ньому можна переглянути програми фонду і взнати більше про те, як можна допомогти чи підтримати благодійну роботу. Також присутня фото та відео галерея і вся інформація про партнерів фонду, їх контакти та всі новини у сфері діяльності фонду.