Чистка каналізації. Швидко і якісно

Каналізація - це одна з найважливіших систем життєзабезпечення в будь-якому облаштованому будинку. При довготривалій експлуатації каналізаційної системи на стінках труб поступово відкладаються жирові та інші органічні і неорганічні відкладення, заповнюючи вільний простір труби і утворюючи засмічення, що приводить до виходу каналізації з ладу. 
Самостійна чистка каналізації не завжди дає бажаних результатів. Стічна вода не завжди стікає так як колись, коли труби були нові. І як наслідок неповної очистки труби,є неприємний запах який виділяється з каналізаційних труб. Саме тому очистку каналізаційних систем потрібно проводити спеціальним обладнанням, з використанням сучасних механізмів і технологій.

Ми займаємося чисткою каналізації в м. Львів та Львівськії області професійним обладнанням німецьких фірм “Rotenberger” і “Krenzle”, а також американських фірм "Ridgid"  i "Electric Eel".

З допомогою спіралей, діаметром 10-16-22-32 мм, а також різноманітних насадок, прочистка здійснюється електричними машинами, каналізаційних труб діаметром, від 50 до 250 мм. Приклади роботи:

При виникненні проблем з частим засміченням каналізаційних труб, інколи буває неможливим встановити причину частого засмічення труби. На допомогу, у вирішенні цієї проблеми приходять сучасні технології. Однію з них відеодіагностика, та телеінспекція труб.
З допомогою відеодіагностики, можна оприділити слідуючі неполадки в трубах:
 - технічний стан внутрішньої поверхні труби;
 - надійність з'єднань трубопроводів, і наявність витоків;
 - наявність деформацій, та тріщин в трубах, з точним визначенням місця;
 - наявність засмічень в трубах, та місце їх утворення;
 - несанкціоновані врізки в трубу;
 - місцезнаходження елементів каналізаційних труб (повороти, стики, згини)
 - дефекти допущені при прокладці труб (злами труб, від'ємний нахил) які являються джерелом постійного засмічення труб.