Неповторні жіночі годинники Casio

Жіночі годинники Casio

Якщо ви вважаєте, що годинник Casio - це тільки масивні Джишоки з електронним дисплеєм, то значно помиляєтеся. В асортименті японської компанії є більше трьох сотень жіночих моделей різних стилів і дизайнів.

Найбільш широкий вибір жіночих годинників Casio в Україні ми знайшли в інтернет-магазині Watch.24k.ua. На сторінці http://watch.24k.ua/Casio.html ви знайдете більше півтори тисячі моделей знаменитої японської марки. Серед них майже три сотні призначені для прекрасної половини людства. Давайте більш детально розглянемо популярні жіночі колекції годинників Касіо.

Casio Sheen. Відома серія якісних класичних хронометрів. Ця виключно жіноча колекція відноситься до більш дорогих виробів японського гіганта. Але вони того варті. Жіночій годинник Casio Sheen відрізняються неперевершеним та елегантним стилем. Моделі цієї серії являють собою поєднання класичного і трендового зараз fashion стилів. На всіх годинниках колекції використовується аналоговий циферблат зі стрілками та індексами. Все це доповнюється міцним сталевим корпусом з позолоттю чи без. Різноманітність кольорів і дизайнів дозволить будь дамі підібрати жіночі годинники Casio, які вдало доповнять її неповторний образ.

Casio Collection LTP. Доступна серія жіночих годинників Касіо. Жіночі годинники з цієї колекції переважно відрізняються компактними розмірами корпусу і класичним стилем виконання. Більшість моделей цієї серії в каталозі сайту Watch.24k.ua мають вартість до $50, що дозволяє модницям отримати якісний японський аксесуар за не великі гроші. В годинниках Casio Collection LTP не застосовуються дорогі матеріали, але це не заважає їм виглядати вишукано та елегантно.

Baby-G та G-Shock. Для бунтарок і сучасних модниць в асортименті Casio є великий набір яскравих різнокольорових годинників. На сайті Watch.24k.ua можна знайти більше сотні моделей з популярної колекції Baby-G. Моделі цієї серії вдало доповнять барвистий стиль будь-якої модниці. Якщо ви ставите перед собою завдання виділитися на вечірці, то різноманітність кольорів і форм годинників Casio Baby-G робить це простіше простого. Варто також відзначити, що більшість західних зірок pop / rnb сцени носять саме Casio Baby-G. В знаменитій серії G-Shock також багато жіночих моделей. В них збережені всі переваги популярної серії, але застосовуються барвисті кольори і розміри під витончена жіноча зап'ясті.

Жіночі годинники Casio стануть неповторним аксесуаром, який доповнить ваш стиль і підкреслює ваш гарний смак. При виборі жіночих годинників цієї марки рекомендуємо зайти на сайт Watch.24k.ua, т. к. у них представлений найширший вибір офіційних аксесуарів Касіо на всю Україну.