Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю

Реєстрація ТОВ на сайті компанії Legalaid

Товариства з обмеженою відповідальністю є одними з суб’єктів господарювання – різновид господарських товариств, тому потребує реєстрації. Підприємницькою діяльністю може займатися будь-який громадянин України, керуючись положеннями Конституції України.  Державним органом, згідно Цивільного кодексу України, ТОВ може бути визнано лише після процедури реєстрації в державному реєстрі. У зв’язку з цим виникає багато питань, наприклад, яка документація потрібна і чи необхідно резервувати назву і т.д.

По-перше, згідно з законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», усі відносини, що виникають під час реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, проводяться відповідно до чинного законодавства. Є певний перелік документів, який потрібно пред’явити при проведенні реєстрації ТОВ в держаному реєстрі.

По-друге, даний перелік документів є обов’язковим, тому потрібно звернути на це особливу увагу. Особисто або рекомендованим листом у державний реєстр потрібно надати перелік документів, засвідчений розділом третім закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Існує певний перелік документів, що потрібно подавати в особливому випадку, про що Ви можете довідатися з Конституції. 

По-третє, процедура реєстрації відбувається згідно певного порядку: приймаючи документи, державний реєстратор зобов’язується надати Вам копію документів з їх детальним описом, адже заявник має на це право. Якщо виникнуть певні підстави, зазначені чинним законодавством, для залишення документів без розгляду реєстратор в повноваженні це зробити (перелік підстав представлений на 24 сторінці). Звісно, Ви можете подати документи повторно, усунувши причини, що заважали розгляду вашої заяви. Окрім документів, зазначених в законі «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», заборонено вимагати інші, але заявнику потрібно буде пред’явити паспорт для засвідчення особи. Існують певні вимоги щодо пред’явлення документів  разі подання заяви представником засновника.

Таким чином, усі вимоги щодо оформлення ТОВ Ви можете знайти в Конституції України, а саме в законі «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Як уже зазначалося, подати їх Ви можете особисто або рекомендованим листом, але також можна провести значно простішу процедуру. Реєстрація ТОВ на сайті компанії Legalaid дозволить Вам зекономити час і сили, зробивши оформлення Вашого ТОВ швидким і якісним.