Цікаві новини. Google переходить до нової компанії і скоро стане Alphabet

Google Alphabet

Змін вимагають наші серця! Скоро всім активним користувачам мережі інтернет доведеться попрощатися з улюбленою пошуковою системою Google. Нещодавно найбільша американська корпорація оголосила про свої плани щодо реорганізації та зміни назви. Google стане частиною нової холдингової компанії Alphabet Inc., до якої також приєднається YouTube і Android, повідомили новини України http://gazeta.ua/.

Новини про великі зміни

Засновники Google заспокоїли своїх користувачів і написали, що з моменту створення корпорації ними було реалізовано багато ідей, які з першого погляду виглядали просто божевільними. Вони також уточнили, що сьогодні у компанії немає проблем, але їх мета - максимально поліпшити її роботу і підзвітність. Незважаючи на такі зміни, вартість акцій компанії Google не те, щоб не впала, а навпаки, зросла в ціні на 5%. У грошовому еквіваленті сума становить близько 450 млрд доларів.

У кадровій сфері перестановки також відбуватимуться. Виконавчий директор Google Ларрі Пейдж стане главою Alphabet. Посаду президента компанії займе Сергій Брін. А ось честь очолити Google надається старшому віце-президенту Сундарі Пічаї, який раніше відповідав за продукцію, серед якої операційна система Android і браузер Chrome. З такою командою можна бути впевненими в успіху.

Нова назва

Відносно назви нової компанії, то тут також були дані деякі пояснення. За словами одного з директорів, набір букв з яких складається мова, являє собою найбільше досягнення в історії людства. До того ж, основа пошукової машини Google побудована на обробці мови та писемності. Цікавим також є і те, що назву Alpha-bet можна перекласти на сленг стартаперів. Так вона означає бажання отримувати більш високий прибуток за венчурним інвестиціям.

Нова холдингова компанія вже розробила свій сайт, який нещодавно розпочав свою роботу за адресою abc.xyz. Таке цікаве ім'я було обрано спеціально для відображення назви компанії - «Алфавіт». Засновники віддали перевагу цьому імені, оскільки воно якнайкраще відображає той набір букв, що є частиною їхньої рідної мови. Без нього індексація пошукової системи Google була б просто неможливою. Деякі коментатори також наголошують, що з таким ім'ям новій компанії вдасться обігнати Apple, адже в алфавітному порядку Alphabet завжди буде знаходитися вище.

У будь-якому випадку ідея таких змін дуже цікава. З нетерпінням будемо чекати нових подробиць.