Інтернет у ваш дім та офіс від Рінет

Інтернет від Рінет

Компанія Рінет сьогодні є однією з найуспішніших в області телекомунікаційних послуг. Фірма пропонує підключити інтернет в Рівному високої якості та необхідної швидкості. Це дозволить клієнтам користуватись всесвітньою павутиною з максимальним комфортом. Співробітники нашої компанії виконують увесь комплекс послуг, починаючи з проведення кабелю і закінчуючи налаштуванням комп’ютера для роботи в мережі.

Наші переваги

Для того, щоб почати користуватись інтернетом, можна вибрати одну з кількох компаній. Проте не всі інтернет провайдери Рівного можуть виконати перед клієнтом усі свої зобов’язання. Ми ж в свою чергу пропонуємо:

  1. Швидкісний інтернет. Кожний замовник може вибрати для себе оптимальну швидкість, яка буде відповідати його індивідуальним вимогам.
  2. Зручну цінову політику. Наші клієнти отримують найвигідніші умови по оплаті за використання інтернет послуг. Ми пропонуємо низькі тарифи на інтернет, які доступні для кожного пересічного жителя міста.
  3. Бонусні програми. Компанія Рінет завжди йде на зустріч своїм постійним клієнтам, пропонує хороші знижки та проводить регулярні акції.
  4. Високу якість підключення. Завдяки використанню передових технологій ми забезпечуємо швидкий і безпечний доступ до мережі.
  5. Професійну службу підтримки. Кваліфіковані співробітники завжди готові відповісти на всі питання в оперативному режимі.

Компанія Рінет проявляє індивідуальність в підході до кожного свого клієнта. Ми з однаковою уважністю надаємо послуги як великим потужним бізнес структурам, так і простим власникам квартир і приватних будинків. Ми готові підключити домашній інтернет окремою лінією, тим самим забезпечивши надійну роботу усіх наших точок. Це також дає змогу виконувати профілактичні та ремонтні роботи окремих ліній і не перешкоджати при цьому роботі інших. Ми готові провести інтернет в офіс і виконати усі необхідні налаштування для забезпечення підключення до мережі кожного комп’ютера.

Інтернет Клевань

Окрім Рівного компанія Рінет також надає свої послуги по області. Сьогодні фірма має можливість підключити інтернет в Клевані та забезпечити якісне з’єднання для усіх жителів міста.

У порівнянні з нами інтернет провайдери смт Клевань не є самодостатньою або повністю укомплектованою структурою. Персонал нашої компанії має великий досвід роботи, який дозволяю постійно шукати нові шляхи для оптимального підключення наших майбутніх клієнтів до мережі.

Окрім підключення високошвидкісного інтернету ми також:

  • виконуємо налаштування апаратури для роботи в безперебійному режимі;
  • надаємо доменні адреси;
  • забезпечуємо повний діапазон хостингу;
  • підключаємо телебачення;
  • виконуємо налаштування Windows для користування інтернетом.