Обираємо прикольні та нестандартні подарунки

футболки з написом

Багато хто знає, що обрати напередодні якого-небудь свята доречні подарунки для своїх рідних чи знайомих – заняття з доволі непростих. Але ми спробуємо вам допомогти у цій нелегкій справі. Пропонуємо вашій увазі декілька вельми цікавих ідей. Вони допоможуть вам досить швидко визначитися з майбутніми презентами,  які неодмінно сподобаються вашим винуватцям свята.

Якщо ви хочете отримати задоволення від вибору подарунку та бажаєте, щоб він був не лише корисним для свого майбутнього господаря, але й викликав щиру посмішку і зацікавлення в його очах – обирайте нестандартні та цікаві сюрпризи. Дивовижні чашки, які загадково змінюють нанесені на них малюнки, яскраві футболки з написами, незвичні інтер’єрні аксесуари та багато-багато іншого чекає вас у нашій невеличкій добірці прикольних подарунків.

Увага! Згідно багатьом прикметам є ціла низка речей, які дарувати будь-кому зовсім небажано (навіть задля розваги). Сюди відносяться таки предмети побуту, як дзеркала, голки, ножі, ложки та виделки, а також мітли, віники і лопати.

Піднімаючі настрій подарунки для домашнього господарства

 1. Сковорода з посмішками. Одразу 7 позитивно-усміхнених маленьких млинців можна спекти на цій чарівній антипригарній сковорідці. Від такого чудового та незвичного сніданку, який допоможе приготувати ця досить корисна у побуті річ, не зможуть відмовитися ні дорослі ані малеча!

2. Чашка зі змінними малюнками. Ця дивна чашка загадковим чином змінює свій первісний малюнок, як тільки в неї попадає гаряча рідина. Але ніякого дива тут нема, бо відбувається ця трансформація лише під впливом температури, а також спеціального термодатчика. Цей варіант може стати відмінним подарунком для веселих і позитивних людей, які незмінно починають свій ранок з чашечки міцної кави або чаю.

3. Формочки для приготування льоду. Пістолети, рибки та навіть спокусливі діаманти можуть опинитися в бокалах гостей, щоб охолодити їх смачні коктейлі. Але всі вони, звісно, не справжні, а лише виготовлені з льоду за допомогою спеціальних формочок, які саме ви і подаруєте господарю цієї вечірки.

Прикольні речі для модного гардеробу

1. Модні футболки з написами. Як у жіночому, так і в чоловічому гардеробі така стильна річ, як футболка, актуальна завжди. А якщо вона до того ж ще й прикрашена яким-небудь прикольним написом або малюнком – додаткова увага оточуючих та добрий настрій на весь день будуть гарантовані!

До речі, спираючись на останні результати опитувань, сьогодні стильні та якісні футболки з написом або доречним малюнком – один з найбільш популярних варіантів подарунку на честь будь-якого свята.

2.  Стильні фартухи з прикольними принтами. Внести нотки позитиву в повсякденну хатню роботу та підняти настрій своїм рідним дуже легко за допомогою такого спокусливого фартушка з цікавим малюнком чи написом. Погодьтеся, сумлінно вести господарство та смачно готувати краще з гумором і позитивом!

Цікаві дрібнички для створення стильного інтер єру

1. Листівка на подушці. Отримувати звичайні листівки поштою зараз вже немодно. Але якщо ви хочете зробити стильний та незвичний подарунок, який запам’ятається винуватцю святкування надовго, – підпишіть йому незвичну листівку-подушку! Такий прикольний презент, на якому присутні навіть декоративна поштова марка та зворотна адреса відправника, стане чудовим елементом прикраси будь-якої домівки або салону авто.

2.  Стильні тримачі для книг. Мабуть, сьогодні досить нелегко знайти таку сучасну домівку, де б були відсутні різноманітні книги. Тому цікавий декоративний тримач для томів художньої чи наукової літератури у формі, наприклад, крил ангела, стрибаючої кішки чи навіть Бруклінського мосту стане відмінним подарунком для поціновувачів стильних родзинок у інтер’єрі.

Ось наш невеличкий екскурс і підійшов до закінчення. Маємо надію, що наші маленькі поради допоможуть вам при виборі яскравих та цікавих подарунків для ваших рідних та знайомих. Дарувати радість та позитивний настрій собі та оточуючим так легко. Варто лише спробувати!