Відеоспостереження, як зброя проти неприємностей

Камери відеоспостереження

Забезпечення безпеки в наш, не спокійний час, дуже важлива складова буденності. Якщо під Вашим керівництвом знаходяться низка людей, то у Ваші обов’язки входить охорона їхньої життєдіяльності на території Вашого закладу чи підприємства. Чудовим способом контролю порядку є встановлення відеоспостереження. Відеокамери не тільки допоможуть забезпечити порядок в магазинах тобто робити спостереження реальному часі, а й записувати в режимі нічної зйомки все що відбувалося за відсутності господарів. Монтаж відеоспостереження не настільки дорогий та довготривалий процес як може здатися перший погляд. Звичайно, система, що складається з десяток камер під керівництвом пультів та  моніторами до кожної з них обійдеться в доволі велику суму, але ,наприклад, встановлення 1 -2 камер у власному будинку вам обійдеться в межах двох тисяч гривень з повним обладнанням та установкою. За таку символічну ціну ви не тільки будете впевнені, що після вчиненої вам шкоди знайдете винних, але й можливо, допоможете вашим сусідам.

Варто зазначити, що є місця в яких без камери відеоспостереження просто не обійтися. До таких можна віднести: відділення банку, великі супермаркети, магазини електроніки і не тільки та школи великих розмірів.

В 90% випадків пограбувань банків, злочинців знаходили за допомогою відеокамер. Якщо про камери в середині банків злочинці пам’ятають та намагаються їх ліквідувати, то камери розташовані важко знайти та ще важче ліквідувати.

На рахунок супермаркетів, то камери допомагають слідкувати за покупцями відеоспостереження, як правило ведеться в реальному часі, тобто відводиться спеціальна кімната для охорони, де відбувається спостереження шляхом виведення зображення на монітор.

Щодо шкіл , то тут думаю все зрозуміло і без додаткових пояснень. Камери запобігають виникненню непорозумінь серед учнів, та допомагають забезпечити  належну безпеку для наших дітей.

З появою інтернету у вільному доступі. Відеоспостереження також зазнало досить значних змін.
З’явилося так назване ІР-відеоспостереження, тобто ви зможете бачити, що відбувається ,наприклад, у вашому подвір’ї знаходячись при цьому взагалі в іншій частині країни, чи навіть планети. Все, що вам знадобиться це доступ до інтернету та спеціальне підключення відеокамери.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб запобігти неприємностей – бути готовим до них.