Лазерна епіляція по видаленню волосся в Рівному

Лазерна епіляція Рівне

Будь-яка жінка в будь якому віці неабияк слідкує за своєю красою та здоров’ям. Особливо коли стосується видалення волосся із небажаних зон на тілі. Небажане волосся може проявлятись на обличчі, в зонах бікіні, ногах. Під руками і так далі. Саме тому, кожна жінка намагається чим швидше його позбутися. Слід пам’ятати, що перш ніж розпочати робити цю процедуру, необхідно як слід подумати, і вибрати дійсно хороший та якісний салон, щоб уникнути небажаних наслідків від виконаної процедури.

В місті Рівне існують чимало салонів, в яких надають послуги лазерного видалення волосся. Однак, більшості з них використовують застарілі обладнання, яке може бути неефективним в порівнянні з тим, що використовують нові, потужні салони. Вже зовсім скоро, у Рівному відбудеться відкриття двох салонів, котрі надають послуги лазерної епіляції по видаленню небажаного волосся. Лазерна епіляція ЛазерХауз та салон епіляції ЛазерБьюті – це дві мережі, котрі незабаром будуть надавати послуги по видаленню волосся з допомогою лазерної епіляції у місті Рівне. Їх об’єднує те, що в кожному із салонів, використовують нове та потужне устаткування, з допомогою діодного лазера Lumenis LightSheer ET. В будь якому із салонів можна отримати консультацію від кваліфікованих фахівців, та прийняти для себе рішення, щодо подальшої процедури, котра необхідна саме для вас. Залежно від зони, на якому потрібно видалити волосся, залежить ціна та час тривалості процедури.

Дуже важливим фактором у будь якому салоні, це проведення діагностики устаткування. В обох салонах регулярно проводиться діагностика всіх лазерних систем, тому можна бути впевненим у безпеці виконання процедури. Слід пам’ятати, що лазерна епіляція абсолютно безпечна. Завдяки діодному лазеру Lumenis LightSheer ET, відбувається лише видалення меланіну цибулині волосся, зовсім не торкаючись інші тканини шкіри. Тому, можна бути впевненим, що він не зачепить і ніяк не повпливає на всі внутрішні органи людини. Для того, аби зробити лазерну епіляцію волосся якомога правильно і ефективно, необхідно дотримуватись певних правил підготовки. Насамперед, слід не робити будь які інші процедури епіляції за 3-4 тижні до процедури лазерної епіляції, дозволяється лише гоління. Не засмагати, уникати різних кремів для тіла, що містять спирт. Ці, а також інші рекомендації та настанови, детальніше зможе розказати фахівець, попередньо йому зателефонувавши по вказаним номерам, що є на сайтах обох салонів.