Замовлення і доставка товарів з dostavkain.com

Замовлення і доставка товарів з інтернет магазинів Америки, Європи та Азії

Зважаючи на той факт, що за кордоном товари багатьох відомих магазинів та брендів з’являються набагато раніше ніж у нас, у вас може виникнути бажання купити товар в їхньому магазині не дочекавшись, доки його завезуть до країни. Що вже й говорити про різницю в ціні та набагато більший вибір товарів. З огляду на сучасні технологічні можливості, ви можете замовити цей товар на офіційному інтернет-магазині компанії. Проте, це може потребувати певних навичок, таких як знання мови(а як відомо, онлайн перекладачі здатні допускати доволі багато помилок, або ж взагалі неправильно трактувати те, що хотів донести до вас продавець) або викликати труднощі з доставкою. Не виключається також і ймовірність виникнення потреби здійснення телефонної розмови з продавцем, де необхідні навички ділового спілкування. Простіше кажучи, це може принести певні труднощі і змусити вас відмовитись від такої можливості.

Для того щоб розібратись у всіх особливостях можливостей та вимог продавця, уникнути суперечок, непорозумінь, хвилювань та переживань вам може знадобитись надійний помічник. Таким помічником для вас може стати dostavkain.com. Він надає послуги доставки і замовлення товарів з багатьох іноземних інтернет ресурсів.

dostavkain.com допоможе вам у доставці та перевезенні вантажів чи посилок з будь-якої країни світу. Найбільш пріоритетними, а отже і найшвидше виконуваними є замовлення з Америки, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії. Доставка ведеться як наземним транспортом, так і авіацією.

Як посередник, компанія бере на себе оплату товару. Вам не потрібно займатися вивченням способів та нюансів оплати в тій чи іншій країні, працювати з різними платіжними системами, хвилюватись за успішність платежів. У разі необхідності переговорів, компанія проведе їх з допомогою спеціалістів, що володіють мовою та навичками торгівлі. Не складно здогадатись, що компанія, що займається перевезеннями постійно, зможе знайти найбільш оптимальні та дешеві способи доставки набагато швидше й легше, ніж з цим упорались би ви самі. Крім цього, компанія гарантує підтримку упродовж всього процесу покупки, від замовлення до отримання. У разі виникнення проблем або невиконання умов ви отримаєте 100% відшкодування коштів та збитків.

За свої 5 років на ринку, компанія зарекомендувала себе як надійного посередника зі складами в багатьох країнах світу. Свій офіс, що знаходиться у Києві, завжди готовий прийняти ваш візит та відповісти на ваші запитання, зробити замовлення. Маючи страхування товару, ви гарантовано отримаєте відшкодування у разі проблем з його доставкою.