Страхування на випадок відміни рейсу: як зберегти свої гроші, не зважаючи на непередбачені обставини

Страхування на випадок відміни рейсу

Як би ретельно б ви не спланували свою подорож, завжди можуть виникнути обставини, які просто неможливо передбачити: поломка літака, капризи природи, технічні складності - все це може призвести до затримки, а досить часто - і до повного скасування рейсу. І чим більше пересадок вам належить зробити, тим більша ймовірність того, що стиковка рейсів може не відбутися. І хоча юридично авіакомпанія зобов'язана компенсувати вам витрати (забезпечити продуктами харчування, надати готель, відправити іншим рейсом), дуже часто виходить так, що авіаперевізник відмовляється обміняти квитки. Або повернути їх вартість.

Насправді, в дуже великій кількості випадків авіаперевізник виявляється правий, просто покупець не завжди повністю читає особливості покупки квитків. Особливо уважним треба бути, коли мова йде про покупку авіаквитків на літаки компаній-лоукострерів або на чартерні рейси. Вони часто продають квитки з обмеженнями, більшість яких стосуються повернення квитків, при цьому ці обмеження досить жорсткі і безумовні. Більшість квитків, які продаються в якості акцій або з великими знижками - це і є якраз так звані «безповоротні квитки». Лоукостери повертають повну вартість квитка тільки тоді, коли скасування рейсу сталася з вини компанії, але навіть в цьому випадку гроші можна чекати до двох місяців.

Страхування на випадок відміни рейсу - ця ваша можливість компенсувати вартість авіаквитка, якщо переліт був затриманий або скасований. При цьому СК «Кий Авіа Гарант» гарантує повернення від 50% до 100% вартості авіаквитка - кінцева сума залежить від часу, на яке був затриманий рейс.

Особливості страхування:

  • за договором страхування страхова сума в разі скасування рейсу дорівнює повній вартості авіаквитка
  • розмір страхового платежу розраховується залежно як від вартості квитка, так і дальності і напрямку польоту
  • якщо перевізник приймає рішення про скасування або зміну розкладу раніше, ніж за 24 години до зазначеного у квитку часу відправки, компенсацію зобов'язаний виплатити безпосередньо перевізник, страхова компанія виплачує в повному обсязі тільки страховий платіж
  • при затримці (скасування) рейсу необхідно отримати від авіаперевізника документ, що підтверджує цей факт. Часто позначку ставлять безпосередньо на авіаквитку
  • страховка не виплачується, якщо Страхувальник сам відмовився (анулював) поїздку або скасування (затримка) викликана форс-мажорними обставинами (бойові дії, громадянська війна і т.д.), зазначеними в Договорі.

Повну консультацію про послугу страхування на випадок відміни рейсу Ви можете отримати, звернувшись до консультантів СК «Кий Авіа Гарант» або скориставшись опцією «Передзвоніть мені».
Страхування на випадок відміни рейсу з СК «Кий Авіа Гарант» - ви платите тільки за реальний переліт!