Виставка сучасних ікон у художньо-антикварному салоні «Візантія»

Виставка сучасних ікон

Чи є щось натхненніше за піднесений настрій? Саме 2 червня 2011, в самому центрі Києва, на вулиці. Пушкінська 21 відкрив свої двері для всіх любителів мистецтва і антикварного живопису салон "Візантія". Саме ми започатковуємо моду на антикваріат із самої промовистої назви. Старі картини, книги, ікони, предмети декоративно-прикладного мистецтва – все це ви зможете знайти у нас!

Саме на нашому сайті http://bizantart.com.ua/ ви зможете ознайомитися із всією продукцією. Відчути її дух на собі. Ми допоможемо вам відкрити бачення прекрасного. Антикваріат, чия історія є загадковою, непередбачувано впливає на кожного. Таємниці, загадки антикваріату завжди викликали особливий інтерес серед поціновувачів старовини. Вуаль невідомого і старовини відкриває відкривається лише з часом. Скрижалі історії й часу ховають ще багато таємниць. Рукописні книги, перші видання, паперові ілюстрації, гравюри і екслібриси, атрибуції – саме це ви шукали? Ви, безперечно, можете отримати консультацію, що проводиться кращими фахівцями та істориками столиці.

 Для тих, хто хоче поповнити свої знання або знайти нові тенденції в області збору старих об'єктів і сучасного мистецтва, ми пропонуємо вам професійні послуги експертів. Зупиніться лише на мить, щоб збагнути, яка вона прекрасна. Саме це ми вам пропонуємо. Ви зможете загорнутися у таємницю незвіданого і незбагненного в одну мить – відвідавши наш салон.

Ви зможете доторкнутися до прекрасного своїм поглядом. Провести усі миті історії у насолоді із єдністю часу. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що включають в себе і організацію вашого простору відвідувача. Що ще ви зможете віднайти на пушкінській? По-перше, це духовну рівновагу і спокій. Пориньте у казковий світ танцю із хвилинами майбутнього і минулого, відвідавши наш салон. Ми не зосереджуємо увагу на речах, що не створюють настрою доби. Лише дрібниця здатні захопити око. Ви зможете насолодитися їх плинністю разом із нашими консультантами. У вас є унікальна можливість відвідати антикварний салон уже найближчим часом!