Завжди чесні новини 24tv.ua!

канал новин "24"

ТВ канал новин "24" - перший український-годинний новинний канал, один з небагатьох в українському медіа-просторі, що може дозволити собі говорити правду, щоб представити тільки достовірну інформацію - тільки факти. Наш канал "24" - це активні розумні люди з їх власної точки зору, чоловіків і жінок у віці 25+, їм потрібен канал, який ви можете довіряти. Наша місія - швидке, об'єктивне і неупереджене уявлення новин глядачів цікавої та корисної інформації протягом усього дня. Наш сайт http://24tv.ua/ надає лише актуальні і свіжі novosti. Своєчасно, швидко і якісно.

У нас є сміливі і амбітні працівники - ми хочемо бути завжди поруч з нашою аудиторією, для того, щоб стати основним джерелом достовірної інформації. Ми вважаємо, що доступ до новин повинен бути зручним і комфортним. Саме тому канал в будь-який час ви можете дивитися не тільки на екрані, але і в Інтернеті на веб-сайті або на мобільному телефоні (Додаток "Новости 24" на AppStore для iPhone і Google Play для Android). Ми також першими в Україні створені і впроваджені додатки для Smart TV Samsung, LG і Dune HD - новини доступні як онлайн-трансляції, і «на вимогу», глядач визначає, що і коли дивитися.

Залишайтеся завжди у новинарному просторі разом із нашим сайтом. Саме 24 канал дає змогу цілісно оцінити картину подій світу. Наша позиція зрозуміла: ми працюємо для людей, ми розуміємо, що довіру телеглядачів, щоб виправдати. Ми дякуємо всім, хто підтримував нас, хто ми вірили, і найбільше - ті, хто любить нас. Перевага віддається направляти молодих людей, що живуть в щасливих сім'ях, де дружина або подруга поділюваних свій вибір. Канал сформував спеціальну серію аналітичних проектів журналістики протягом усього тижня знайомити глядачів з різними аспектами суспільного життя. 24 став першим українським каналом, який повністю орієнтований на висвітлення соціальних проблем. Канал найбільш дистанціювався від "політики для політики». І пріоритет, який зосереджується на творчих і технічних зусиль команди Channel - висвітлюють проблеми і питання, які мають відношення до кожної людини в Україні.