Рівненська футбольна фан-зона – «бидло» чи ні? ФОТО

За часів Євро-2012 у рівненському парку імені Шевченка створили фан-зону. Цьогоріч на численні прохання вболівальників її відновили для перегляду матчів Збірної України. Свято футболу подароване європейським чемпіонатом на жаль зазвичай затьмарене вживанням алкоголю та нецензурною лексикою. Чому ж цивілізовані вболівальники порушують європейські правила перебування в фан-зоні?   

 

Збрна України 7 червня відіграла матч з Чорногорією, де впевнено перемогла. У Рівному ж гру можна було переглянути у фан-зоні, яка функціонувала в парку імені Тараса Шевченка.

Я, як журналіст сайту чесних новин «ВСЕ», вирішила приєднатися до свята футболу в рівненській фан-зоні. На жаль, як людина інтелігентна та вихована, була розчарована побаченим, адже значна частина уболівальників нецензурно лаються та вживають алкогольні напої, хоча робити це в громадських місцях заборонено законом. Після чого я написала коментар-враження на свої персональній сторінці у соціальній мережі, що викликало масу обурення у ГО «Вболівальники міста Рівного».

 

Чомусь ті, хто вів себе цивілізовано та культурно не сприймають даний пост, як особисту образу. А ті, хто нашкодили…Знаєте, на злодію і шапка горить.

Частина вболівальників висловила своє категоричне обурення та звинуватила мене у всіх «смертних гріхах». Я не можу проігнорувати думку рівнян, тому вирішила написати розширений журналістський матеріал, а у ньому проаналізувати на якій підставі і за якими правилами діє рівненська фан-зона.

Отож, я звернулась за інформацією до одного з організаторів ГО «Вболівальники міста Рівного», зокрема до Олександра Гомона:

- Прошу Вас, як одного з організаторів, розповісти коли фан-зона була створена?
Які правила перебування у фан-зоні? Чому вирішили відновити діяльність фан-зони вже в 2013?

- Хто відповідає за організацію та порядок її роботи? ГО "Вболівальники міста Рівне" чи міська влада?
- Чи дозволено там розпивати алкогольні напої та нецензурно спілкуватись?

- Чи є у фан зоні додаткова система охорони?

На що Олександр Гомон відповів:

-Фан-зона була створена міською владою до Євро-2012 минулого року за загальдержавною програмою до Євро-2012, правила перебування у фан-зонах всієї України визначалися правилами Євро-2012, безпеку забезпечує місцева влада! У 2013 році її відновили на прохання вболівальників.

Отож, правила поведінки фанатів регламентуються міжнародними нормами. Пропоную звернутись до правил перебування у фан-зонах Євро-2012, а заразом проаналізувати чи відповідає їм поведінка.

«Особам у стані алкогольного сп’яніння на територію фан-зони вхід заборонений.

Забороняється кидати будь-які предмети в екрани та на сцену.

Забороняється курити тютюнові вироби у невизначених та необлаштованих для цього місцях.

Поводитись таким чином, щоб не зашкодити та не поставити під загрозу інших осіб, не заважати їм та не створювати незручностей.

Забороняється використовувати нецензурні, образливі вирази, жести, погрози та залякування по відношенню до інших вболівальників (відвідувачів).»- цитата з офіційних правил фан-зони Євро-2012.

Саме цих правил повинні були дотримуватись вболівальники. Повинні були, але не дотримувались…

Давайте підсумуємо. По-перше, нецензурна лексика, п’яна поведінка чоловіків, джентльменів, національно свідомих козаків-патріотів в присутності представниць прекрасної статі є неприйнятною і неприпустимою. Адже саме ці чоловіки в майбутньому стануть батьками. Якій культурі вони навчатимуть своїх дітей?

По-друге, непристойна поведінка є порушенням правил поводження в фан-зоні Євро-2012, а розпивання спиртних напоїв в громадському місці є порушенням законів України.

То чи має право будь-який громадянин України порівнювати людей, які ведуть себе як «бидло», з добрими і милими свійськими тваринами? Не має. Адже безкультурно і невиховано ведуть себе не свійські тваринки, а дикі звірі. Так що подумайте: хто є хто?

Фото з офіційної групи ГО "Вболівальники міста Рівне" в "Вконтакте"

Коментарі

Яскраво виражине БИДЛО

Ну все для "ФСЕ":) Хлопці,в кого є дисконтна картка в бюро ритуальних послуг?

Вельми шановні журналюги,а мож проти Го"Вболівальників Рівного" зіграєте у футбол,чи ви тільки в неті такі розумні ???

Хлопці дивимось http://youtu.be/LCrYPeLUANs це про нас перших 25 сек:) Це потрібно на головну:) У них тут половина тролі,а друга половина бидло

пішла тяжка артилерія Інспектор По бидлу:) не лякайтесь хлопці це ж той самий Дюг, тільки лякливий

Дюг, це ж ваша фішка:) Безкоштовний, вже змонтований рекламний ролик "ФСЕ"

ой-ой-ой... декількох рівненських дибілоїдів назвали своїми іменами, а скільки соплів з носа та поносу з дупи потекло... для цього бидла фан-зону треба за Бармаками на сміттєзвалищі влаштовувати, а не в Парку

А навіщо ви це робите? Припиніть негайно!

І чого це ми зачищаємо коментарі? Хлопці дивимось http://youtu.be/LCrYPeLUANs це про нас перших 25 сек:)

Наталья обычный псевдожурналист ..который передергивая официальные правила, в частности фан-зоны Киева, на Евро 2-12 пытается набрать побольше текста в прессе для резюме ..

кстати, для Натальи, а где Вы были, когда шведы справляли малую нужду на Крещатике при полном попустительстве ментов ? (риторический)..а англичане , кажется , ломали деревья.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.