Рівняни самоперевершились у Вінниці

Нещодавно ми інформували  про марафонський забіг „ Самоперевершення”, який відбувся на Острожчині. Він був підготовкою до Відкритого чемпіонату України «Дводобовий забіг «Самоперевершення», який завершився недавно у Вінниці. 

Як розповіли учасники забігу з Острога  Олег Швець та Андрій Гулько ( на фото), у програмі змагань проводилися 12 годинний, 24 годинний та 48 годинний забіги.  У них взяли участь 67 спортсменів з  України, Росії, Білорусії, Польщі та Молдови, Чувашії. До речі, Андрій Гулько був наймолодшим учасником забігу, а з Рівненщини участь у ньому брав ще і Дмитро Вєтров. Найстаршою учасницею була Скидан Людмила 1947 року (м.Вінниця).   

Однодобовий забіг наші спортсмени завершили з наступними результатами:  Андрій Гулько подолав відстань 103,783 км. незважаючи на травму колінного суглобу, проявивши волю та жагуче бажання щодо само перевершення та розширення своїх духовних і фізичних можливостей, Дмитро Вєтров з 7 результатом 122,921км. та Олег Швець, керівник Острозького молодіжного клубу «Здрав Будь» з п’ятим результатом забігу – 135,048 км. 

Цікава деталь: в забігу брав участь учасник із Чувашії, пастух, для участі в змаганнях якому гроші збирали усім селом.

Учасники рівненської команди висловлюють щирі слова подяки організаторам змагань, команді Вінницької обласної організації марафонської команди Шрі Чінмоя,  а особливо  Володимиру Глущуку за колосальну духовну підтримку та цінні поради на дистанції в цілому під час забігу. Ця підтримка дала змогу знову саморперевершитись!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.