Поради рівненського фахівця, як обрати підлогу, по якій захочеться танцювати босоніж

Сайт розпочинає серію публікацій "ВСЕ про ремонт", де рівненські спеціалісти розкажуть читачам про особливості будівельних матеріалів, їх характеристики та поділяться практичними порадами щодо того, що саме обрати для ремонту і не дати себе обманути. Сьогодні мова йтиме про дерев'яну підлогу та ламінат. Отож директор рівненського магазину "Моя підлога" Віктор Богайчук дає дієві рекомендації жителям міста щодо того, як відрізнити якісне покриття від підробки.

 

Ремонт – це завжди стрес для господарів. Часто люди стикаються з проблемою вибору якісних матеріалів. Важливим елементом будь-якого помешкання є підлога. Це основа, яка має бути не лише красивою, а якісною та надійною. А ще такою, по якій хочеться не просто ходити, а танцювати босоніж.

Магазини сьогодні пропонують широкий асортимент ламінату та паркету. Як обрати хорошу підлогу і не помилитись у своєму виборі? На що варто зважати, перш ніж купити ламінат чи паркет, та як за ним доглядати? Відповіді на ці запитання Вам не дадуть у жодному магазині. Адже для багатьох продавців головне завдання – це продати. Проте директор  магазину "Моя підлога" Віктор Богайчук переконаний, що покупець має отримувати якісний товар. Він готовий поділитися секретами і попередити, які підводні камені чекають на людину, яка зважилась замінити підлогу у своїй оселі.

Обираючи ламінат, зважайте на запах і "замок"

Ламінована підлога  - економний та зручний при вкладанні вид покриття. На сьогодні є одним із найпопулярніших варіантів. Ламінат являє собою пресовану під високим тиском і температурою дерев'яну плиту з верхнім декоративним шаром, який імітує натуральне дерево. Перед тим, як його вкладати, потрібно цьому матеріалу дати вистоятися упродовж 24 годин.

Директор рівненського магазину "Моя підлога" Віктор Богайчук переконаний, що товар лише перевірених виробників підлоги буде якісним та надійним:

- Обираючи ламінат, найперше, на що потрібно звертати увагу, – це "замок" (місце з'єднання плит між собою). Він має бути твердим і добре спресованим. Дуже часто в магазинах на вітринах є зразки ламінату, де ці "замки" зрізані, і покупець вибирає лише за зовнішнім виглядом. Другим важливим елементом є запах. Хороший ламінат має злегка пахнути деревиною, а не клеєм. Якщо цей матеріал має різкий запах, він є в основному неякісним та навіть шкідливим для здоров'я, - розповідає Віктор Богайчук

 Серед недоліків цього виду покриття є те, що він холодніший, ніж паркетна дошка. Його вартість коливається від 150 до 1000 гривень за квадратний метр, залежно від виробника.

- Покриття всіх виробників ми тестуємо. Найкращим варіантом є підлоги бельгійського,австрійського,  та німецького виробництва. Зокрема, такі бренди, як " CLASSEN", "BerryAlloc", "Balterio", "Kaindl" випробувані часом. Крім того, вони є екологічно чистішими.

У якісній паркетній дошці нижнім шаром має бути суцільна фанера та дерев'яні або фанерні замки (не картон)

Паркетна дошка - це підлога з  трьохшарової клеєної  деревини. При її виготовленні застосовуються тільки натуральні матеріали. А верхній шар складається з цілісних пластів «благородної деревини» Дуб, ясен, бук, екзотика. ЇЇ  можна монтувати в будь-якому приміщенні за винятком тих, де підвищений рівень вологості.

- Раніше у панельних будинках часто стелили паркет. Сьогодні покласти цей вид підлоги інколи коштує дорожче, ніж паркетну дошку. Тому що для паркету потрібен клей, фанера, лак, цикльовка, дорога укладка а для дошки - ні. На цьому можна заощадити. Неякісна паркетна дошка  може дуже скрипіти, деформуватись, швидко стирається верхній шар лаку або масла, а при вкладанні утворюються щілини. Тому, обираючи паркетну дошку, варто зважати на дуже багато чинників, таких як – замок, нижній шар фанери (без тріщин), стійкість лакового покриття (без видимих пустот), товщину самої дошки (13,5-15мм), довжину дошки (2-2,5метра) та упаковку (не подерту) Варто знати, що при вкладанні будь-яких напольних матеріалів потрібно на бетон постелити пароізоляційну плівку. По периметру готова встелена підлога  не має торкатися ні до стін, ні до порогів, тому що відповідно до пори року та вологості, вона буде розширюватись і звужуватись. Також варто пам'ятати, що перед тим, як братися до роботи, матеріал має акліматизуватись в приміщенні в якому буде вкладатись упродовж деякого періоду – ламінат 24 години, паркетна дошка 7 днів, паркет та масив інколи до місяця часу!!! За цей час відбувається його "адаптація", - розповідає Віктор Богайчук.

При прибиранні паркетної дошки спеціаліст рекомендує користуватись зарекомендованими німецькими та італійськими засобами "Osmo", "Bona" ітд. Вони ретельно очищають від пилу та подряпин а деякі і оновляють.

Паркет, та масивна дошка можуть  прослужити до 100 років

Масивна дошка — один із видів цільної деревяної підлоги, який виділяється з поміж інших покриттів надзвичайно великим терміном придатності. А завдяки спеціальній конструкції - він досить благородно виглядає. Також масивна дошка володіє унікальною властивістю - з неї випаровуються специфічні корисні для мікроклімату приміщення речовини. Крім цього, дерев'яний масив є теплоізолюючим, міцним, пружним і довговічним матеріалом.

- Це найдорожчий сегмент підлоги з цільної деревини без склеювання. Він клеїться тільки на основу. Масив  рекомендовано клеїти тільки на фанеру, або ДСП.. Це елітна підлога, яку не кожен може собі дозволити. Але будинки з таким покриттям дорого оцінюються. Це, в першу чергу, надійність та гарний вигляд. Масивна дошка може прослужити 100 років і більше, при умові якісної укладки та правильного догляду - розповідає спеціаліст.

Отже, обираючи підлогу, варто орієнтуватись на цінову політику та відомих виробників, але головне це чесність, професіоналізм та практика продавця.

Найголовніше – вкладання підлоги

90% терміну служіння підлоги залежить саме від майстра, який її укладає.

- Безумовно, цим має займатися професіонал. Було безліч випадків, коли люди клали дуже різної якості  ламінат та паркетну дошку власноруч без навиків , а всього за місяць підлога наводила жах – вздувалась, розходились замки, деформувалась, плавала під ногами. Найголовніше – це основа. Бо навіть якісний, хороший матеріал може вбити просто неякісно підготовлена основа. Наприклад, на обов'язково суху, прогрунтовану бетонну стяжку перед укладкою стелиться пароізоляційна плівка, а потім вже підлога. Вона може врятувати ламінат від псування через затоплення, вологість основи! За оголошенням хорошого майстра можна знайти рідко. Варто зважати на рекомендації колег та знайомих. А краще всього користуватись майстрами того магазину, де ви купуєте підлогу, якщо звісно Вам підходить ціна!!! - розповідає Віктор Богайчук, .

Тим часом власник салону-магазину переконує – за якість усього, що продає, несе повну відповідальність. Адже продукцію закуповує, як для себе.

У салоні-магазині "Моя підлога" Ви знайдете:

 • паркет;
 • паркетна дошка;
 • ламінат;
 • вінілові підлоги;
 • майстри по укладці;
 • плінтуси;
 • ґрунтовки;
 • підкладки;
 • лаки та клеї;
 • засоби для чищення підлоги;
 • послуга доставки.

Адреса: м. Рівне, вул. Дубенська, 46

Контактні номери телефонів: (096) 814-84-29, (068) 624-26-94

Електронна адреса: parket.plus@list.ru

на правах реклами

Коментарі

Ціна ламіната "CLASSEN" колекція DISCOVERY на сьогодні 375 грн.м/кв.

Коштує він не мало, але ці гроші відпрацьовує і по дизайну і по якості на всі 100 %.

На рахунок підкладок, вони є різні, тут все залежить від основи. Найкращим варіантом на рівну основу є коркова підкладка, вона екологічно чиста, шумопоглинаюча, затримує холод і вологу з основи, має приємний запах який залишається на довгий час.
На основу яка є не зовсім рівною, можна покласти підкладки з полістиролу, деревоволокна, гофрокартону і.т.д.

Ціна коркової підкладки- 50 грн.м/кв, всіх інших коливається від 5 до 45 грн.м/кв.

Дякую за запитання !!!

Вибачте,за нав'язливість.І все ж,яка ціна такого ламінату - "CLASSEN" колекція DISCOVERY за метр2,ну і підкладки під ламінат ?Хоча б в середньому?

На сьогоднішній день в категорії "ціна якість" найкращої похвали та моєї рекомендації заслуговують німецькі виробники ламіната "CLASSEN" та "EGGER".--- окремі доступні колекції!!!

Сегмент цін в них дуже великий, тому при виборі підлоги , потрібно перше зважати на свій гаманець))))

Для себе я вибрав ламінат "CLASSEN" колекція DISCOVERY,
Він імітує масивну дошку, виглядає набагато краще ніж дорожчі конкуренти, якіть перевірена часом, а клієнти які його купували були задоволені на 100 % !!!

Який оптимальний вибір ламінату за категорією "ціна-якість'?Маю на увазі виробника.Який тип пілоги обрали б Ви ,як професіонал і Чому?