Маршрутки з пекла: рівняни шоковані жахливим станом транспорту

Технічний стан рівненських маршруток часто викликає нарікання у мешканців Рівного. Адже неприємним запахом, невідомою рідиною, яка тече біля сидіння водія, чи задимленням просто під час руху пасажирів уже не здивуєш. Рівненським активістам набридло це терпіти, і вони ініціювали акцію "Маршрутка – собача будка".

Тим часом рівняни у соціальних мережах діляться своїми фотовраженнями, які несправності в місцевих маршрутках трапилися їм на очі. Такі фото мешканці міста розміщують у спільноті "Типове Рівне".

Громадська організація " Влада Економіка Суспільство" ініціювала волонтерську перевірку якості перевезень у маршрутках Рівного. Долучитись до кампанії "Маршрутка – собача будка" просто. Треба сфотографувати бруд та технічні несправності вашої "улюбленої" маршрутки та опублікувати в себе на сторінці з хештегом ‪#‎маршруткасобачабудка або надіслати знімок на нашу сторінку. При розміщенні інформації бажано вказувати номер маршруту та номерний знак транспортного засобу. 

Тим часом влада розводить руками. Кажуть, вплинути на перевізників буде важко. 

Як повідомили у прес-службі ДАІ в Рівненській області, працівники Державтоінспекції нині не можуть перевірити технічний стан маршруток, адже в них забрали відповідні повноваження. Тому вплинути на перевізників дуже важко. Адже відповідно до статті 35 Закону України „Про дорожній рух”, транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю.  Для автобусів та спеціалізованих авто, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації, він має відбуватися двічі на рік.

Відповідно до прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”, перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

У свою чергу, як розповів заступник міського голови Сергій Васильчук, у Рівному кілька разів на місяць перевіряють технічний стан маршруток.

- У договорі, який укладається з перевізниками, передбачено умови перевезення пасажирів. І якщо маршрутки виїжджають на рейс несправними, то перевізникам загрожує розірвання угоди. Окрім того, технічний стан маршруток постійно перевіряють працівники ДАІ. Тому не думаю, що в Рівному їздять несправні маршрутки. Якщо якась ламається, то її ремонтують, - коментує Сергій Васильчук.

Якщо ж рівняни зіткнуться з такими проблемами, то заступник міського голови радить повідомляти про це владу.

Тим часом самі перевізники більш категоричні. Президент ГО «Союз перевізників України» Валентин Демчук зауважив: 

- Ми теж боремося за покращення якості послуг маршрутних таксі. Я виступаю за те, щоб розвалений транспорт не їздив вулицями нашого міста. Особисто попереджаю підприємців, які не стежать за станом своїх автобусів. У випадку подальшого недотримання технічних і санітарних вимог писатиму листи до міського голови та начальника управління транспорту, ініціюючи розірвання договорів із такими перевізниками.

Як би там не було, а пасажирів у місті продовжують перевозити аварійні маршрутки, а платять за це рівняни за новою, більшою ціною. А покращення досі не видно. 

Маршрут №61

Маршрутка №58

Три зупинки в телефонному режимі

Маршрутка №70

Коментарі

і,які ж ви тупі гєвалюціонєги-скакуни-маріонетки:(((і,переважно жфночого роду:))

Вчитель історії, вам мабуть треба історію ще раз перечитати Європа до наших майданів вже 100 років їх проводила а наші тільки починають вчитись, і тепер зрівняйте рівень життя у них і в себе.

Революції треба проводити треба теж вміти та досвід мати, чи історії інших країн ви не читаєте?

Таксист, то що сидіти і мовчати??? Такими діями нічього не зміниш!

Мало того що маршрутки мають бути справними там має бути чисто!
Якщо вам не відомо скільки бактерій лише за 1 день збирається на поручнях то погугліть.

Якщо сидіти вдома та мовчати то ситуація не вирішиться сама собою.

П.С. з власного досвіду якщо в повній маршрутці питати голосно водія чому так брудно,несправно, то водії починають хамити,але коли фотографуеш телефон власника то вираз обличчя змінюється як і тон водія, не у всіх але в декількох було навіть чисто на маршруті.

П.П.С Якби кожен в країні просто робив свою роботу добре то і змін чекати б не треба було б!

Мені ваші коменти асоціюються із приземленою ситуацією. Хворому, який почував себе ще віднсно нормально, видалили пухлину. Пройшло кілька днів, а він:"Ой, як мені стало після операції гірше..." Це на примітивному рівні. А в житті процес реабілітаціїї швидким не буде, тим паче, з обширними метазтазами корупції. Дуже нарікаєте на сьогодення? Немає здобутків?Попробували б ви при любимій ваиі радянський владі з подібною критикою ротик розкрити. Чи може цього не знаєте? І пост ваш не видалили. То як же погіршилася свобода слова. Погоджуюся, ситуація, в якій ми опинилася, не найкраща. Але, крім конструктивної критики, потрібно перестати нити, розуміючи, які титанічні сили зацікавлені в нестабільності.

тобто,вальцмани-гройсмани-пісяї-трупчинови-клімкіни-ложкіни-хонтарєви-мають висіти.І,чому вони не вісять,а бійців ДУКа в поліетиленових пакетах навколо Песок і Широкіного збирають???Вперед,воЄн,покажи,як то треба вішати:)))Одного такого,ще рік назад під Бармаками показово стратили....

Оун, иди лечись к психиатру.

Оооо, вата активізувалась! Вчителю Історії - ти наступний за своїми коленгами Чечетовим, Калашніковим і Бузиною, вже готуй білі тапочки. Поки ми не очистимо нашу країну від вати жити будемо у лайнію Всі ці рускагаварящіє уроди мають покинути наш край, якщо ми європейці то в нас неповинно бути місця для москалів. Згадайте Гурби! боротьба триває ми нащадки славних бійців УПА маємо довершити ту справу яку розпочали наші діди, куль на всіх вистачить. Такі як цей вчитель історії мають висіти на стовпах вздовж усієї Соборної. Слава Україні! Москалів на ножі!

українці свою гідність на Майдані втратили, спочатку в 2004, вже в 2006 було соромно і всі зрозуміли що Майдан був даремно і стало тільки гірше. Зараза ситуація один в один нагадує перший майдайн, людей охоплюю розчарування, всі розуміють що Майдан 2014 знову нічого не змінив, стало тільки гірше. Я вже на побутовому рівні бачу що люди кажуть даремно той Майдан був, жити стало тільки гірше. На Українській Правді читаю що візи в три рази менеше видавати стали, курс в три рази впав, ціни на все в три рази піднялися. Жодного! корупціонера не засуджено (тільки показові шоу з арештами в прямому ефірі). Свобода слова тільки погіршилася. Триторії втратили. Ну назвіть мені хоч один, хочаби один здобуток Майдану! Згадав, Юля на волі! і Янукович втік. Доречі а де його золотий батон? Межигіря захопила самооборона з Майдану Гідності. І мій пост теж потруть (це у нас свобода слова така)

а як,гєвалюція гідності?:))га,питаю, гєвалюанєги майдануті, де ваше, тіпа гідність?:)))))))))))))))))))

Не їздіть на білій 51 маршрутці - це небезпечно! Я серйозно.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.