Рівненський магазин "EL-ROI" відеокамерами обладнав мережу "Comfy" у Західній Україні

Як вберегти своє майно і не стати жертвою грабіжників? Сьогодні це питання як ніколи актуальне, адже у Рівному побільшало випадків крадіжок. Відповідь на нього знає директор спеціалізованого магазину систем відеонагляду та сигналізацій "El-ROI" Андрій Петренко. Впродовж двох років спеціалісти магазину встановлюють системи відеонагляду, які успішно охороняють як оселю рівнян, так і великі підприємства.

У чому особливість різних систем відеонагляду та сигналізації та як обрати найкращий прилад, розповів Андрій Петренко.

- Розкажіть, будь ласка, які є види відеонагляду?

- Існують такі види: ІР, НD AHD. ІР – цифровий відеонагляд. Він має затримку у кілька секунд між реальним часом і зображенням на екрані. Аналоговий НD-відеонагляд коштує як і аналогові камери, а за якістю як ІР, тобто деталізоване зображення, можна розгледіти обличчя людини, номери машини. Ми рекомендуємо відеонагляд AHD, тому що він має найбільш чітке зображення. АНD кращий, крім того, що можна передавати сигнал відео на півкілометра від камери до реєстратора, немає затримок при відображенні на екрані і приваблива ціна. Середня вартість такого відеонагляду для будинку (4 камери) - в середньому 400 доларів разом із обладнанням і встановленням.

- Чи часто завдяки відеонагляду вдавалося знайти зловмисників?

- Був випадок, коли у магазин пробирався крадій. За допомогою сигналізації, яка спрацювала, прибув наряд групи швидкого реагування ДСО. Чоловік виправдовувався і сказав, що опинився у магазині випадково. Проте на камері чітко видно, що він діяв сплановано: спочатку розбив вікно, щоб потрапити у приміщення, далі діяв також за планом. На підприємствах відеокамери допомагають встановити, хто викрав товар.

- Які є види сигналізації та в чому їх особливість? Що варто знати людям, які вирішили встановити сигналізацію?

- Завданням охоронної сигналізації є передача сигналу тривоги про спробу проникнення у приміщення. Для того, щоб сигналізація спрацювала, необхідно правильно обрати обладнання та виконати монтаж системи сигналізації. Вона може бути автономною чи централізованою. Обирати варто залежно від цілей, які перед собою ставите. Якщо хочете відлякати зловмисників і отримати попередження про проникнення у помешкання, тоді варто використовувати автономну систему сигналізації. Якщо ж прагнете, аби крадія затримали – необхідна установка сигналізації на централізований пульт охорони.

- Які прилади користуються попитом серед рівнян?

- Користується попитом автономна сигналізація, при спрацюванні її власнику приходить смс і спрацьовує сирена. GSM-системи - в цьому випадку сигнали від датчиків сигналізації передаються на спеціальний GSM-модуль. При спрацьовуванні сигналізації система передає тривожні повідомлення у вигляді SMS або ж голосові сигнали на запрограмовані мобільні телефони відповідальних осіб. Його ціна 130 доларів. Для будинків замовляють під пульт охорони ДСО, на виклик приїжджають підготовлені озброєні люди за 3 хвилини.

- Чи зріс попит на сигналізації та з чим, на Вашу думку, це пов’язано?

- У порівнянні з минулим роком, так. Зараз у країні підвищилась криміногенна ситуація, тож люди, які мають можливість, прагнуть захистити своє майно.

- Кому варто задуматись над встановленням сигналізації та відеонагляду?

- Нашими покупцями є приватні клієнти, які хочуть бути спокійними за свої домівки. Також до нас звертаються керівники супермаркетів, фінансових установ, СТО, кафе та ресторанів. Звісно, сигналізацію та відеонагляд варто мати людям, яким є що втрачати. На мою думку, краще один раз встановити ці системи, які вбережуть Ваше майно.

- Відеокамери якого виробництва представлені у Вашому магазині?

- Наш магазин є офіційними дилерами марки "Tecsar-Україна". Це велика компанія, яка розвивається в Україні. Це перевірений виробник, який надає гарантію два роки на свою продукцію.

- Як обрати систему відеонагляду та сигналізації? Які поради  Ви дали б рівнянам?

- Наші спеціалісти виїжджають на об’єкт, аби оцінити територію, на якій потрібно проводити відеоспостереження. Також варто одразу визначитися, для чого саме буде призначене відео спостереження: для парковки чи повністю по периметру будинку, від цього залежатиме тип камери. Сьогодні частими є випадки, коли злодії віджимають вікна на першому поверсі і крадуть всі цінні речі, в той час, коли сім’я знаходиться на другому поверсі. Тому ми враховуємо всі нюанси і радимо, де і які відеокамери  варто встановити.

- Скільки часу працює Ваш магазин?

- Магазин працює 1 рік. За цей час ми обслуговуємо магазини "Comfy" у містах Західної України. Виграли конкурси і становлюємо систему  віденагляду у мережі магазинів у Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому та Житомирі. Крім того, нашим замовником є "Укрбурштин" та всі суди в Рівненській області  щодо сигналізації та відеоспостереженню. Держава виділяє кошти на облаштування.

- Що означає назва магазину "El-ROI"?

- Бог всевидящий, іншими словами Всевидяще Око.

Отож, магазин "El-ROI" пропонує широкий асортимент високоякісних систем відеонагляду та охоронного спостереження: інфрачервоні прожектори, відеореєстратори, відеокамери, камери-муляжі, об’єктиви, лінзи, пульти управління, системи передачі відеосигналу відомих фірм-виробників.

"El-ROI" проводить повний обсяг робіт із встановлення відеонагляду на будь-якому об’єкті — від проектування до експлуатації і сервісного обслуговування. Кваліфіковані фахівці підберуть необхідне обладнання, швидко і якісно виконають монтажні роботи по установці відеоспостереження.

На Вас чекають за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 326.

Отримати більш детальну інформацію можна за телефонами: (096) 096-21-10 та (066) 500-90-24.

Електронна пошта: el-roi@el-roi.com.ua.

Більше цікавої інформації можна знайти на сайті магазину "El-ROI" (http://el-roi.com.ua/)

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.