«Запитай у професіонала» директор рівненського підприємства "Екобрук" про гарантію та якість бруківки

Упродовж тижня рівняни мали змогу поставити свої запитання про бруківку професіоналу, директору рівненського підприємства-лідера "Екобрук" Борису Шнайдеру. Адже при виборі будівельних матеріалів і їх якісному укладанні існує багато нюансів, які впливають на довговічність роботи. Про них знають лише фахівці. Проте провідні спеціалісти Рівненщини готові поділитися секретами будівельної галузі.

 

Бруківка може бути витвором мистецтва. У цьому переконаний директор підприємства "Екобрук" Борис Шнайдер. Адже за 12 років ТОВ "Екобрук" стало одним із лідируючих підприємств із виготовлення якісної бруківки по всій Україні.

Завдяки комп’ютеризованій лінії виробництва та сучасному німецькому обладнанню "KNAUER" бруківка виготовляється у великих обсягах.  Крім високих технічних характеристик, вона відповідає і сучасним вимогам краси та стилю. Адже можна обрати бруківку не лише різної форми, а й кольору.

Отож на електронну адресу сайту "ВСЕ" надійшли запитання, які цікавлять рівнян:

Запитання №1

"Доброго дня! Хочу покласти кілька метрів бруківки навколо альтанки у приватному секторі. Підкажіть, будь ласка, яку саме найкраще класти, тому що різні спеціалісти говорять різне. Дякую."

Враховуючи, що це пішохідна зона, і на ній не буде транспортного навантаження, рекомендуємо покласти бруківку товщиною 4 сантиметри. Наше виробництво має два види такого матеріалу: "старе місто" (складає із чотирьох елементів) та "цегла" (має форму цеглинки). Цінова категорія - від 97,2 до 115,2 гривні за квадратний метр. Бруківку «цегла» використовують для отримання більш класичних геометрично правильних узорів, а  "старе місто" можна викладати як завгодно.

Ми гарантуємо якість бруківки, коли всі вимоги укладання виконані. Якщо дотримуватися всіх технологій, то вона не зламається, тому що бетонна плитка може зламатися, лише коли прогнулася основа.

Запитання №2

"Мене цікавить питання, на що варто зважати при укладанні бруківки. Хочу це зробити сам, проте не знаю технології. І скільки це коштуватиме, якщо замовити майстрів?"

- Підприємство "Екобрук" не надає послуг укладання бруківки. Але ми співпрацюємо із приватними особами. Я можу порадити майстрів, котрі можуть відповідально і якісно зробити цю роботу. Вартість залежить від того, як підготовлена територія перед укладанням. Якщо поверхня рівна і повністю готова до цього виду роботи, то це коштуватиме від 70 до 100 гривень за квадратний метр. 

Запитання №3

"Розкажіть про  бруківку мозаїкою. Скільки це коштуватиме і яка особливість укладання? Чи можна на Вашому підприємстві замовити майстрів і саму бруківку? Планую класти навколо ресторану."

- Вкладання бруківки у кількох кольорах – це мозаїка. ЇЇ можна зробити у вигляді малюнку. Все залежить від фантазії замовника і майстра. У мене є знайомий фахівець, який створює справжні шедеври за допомогою бруківки. У формі вишиванки, квітів… Словом, на будь-який смак і ціну.

      Запитання №4

      "Який гарантійний строк укладання бруківки? Чи надаєте гарантію на роботу?"

При дотриманні всіх вимог і технологій гарантія на бруківку становить 15 років. В Україні цей вид будматеріалів не підлягає обов’язковій сертифікації, проте "Екобрук" сертифікат якості має. Наша фірма виконує великі державні замовлення, співпрацює з крупними підприємствами, тому ми надаємо гарантію та сертифікат якості.

Роботи з укладання бруківки ТОВ «Екобрук» не виконує.

Запитання №5

     "На що варто зважати, обираючи бруківку? Як відрізнити якісний матеріал від неякісного? Плануємо покласти бруківку у садибі за містом для туристів."

- Клієнт із першого погляду не може визначити, чи якісна бруківка. Він може довіритись виробнику. Якість бруківки залежить від багатьох факторів. Якщо додавати необхідну кількість цементу, використовувати миті пісок та щебінь, якісно ущільнити - то бруківка буде відповідати  стандартам. Можна перевірити якість бруківки таким чином: половину плити занурити у воду, якщо вона вбирає її, як губка, то така бруківка має низький рівень щільності і може швидко зруйнуватись під впливом погодних умов. Адже поглинання води впливає на морозостійкість.

А взагалі-то, на ТОВ “Екобрук” функціонує лабораторія, котра постійно контролює якість сировини та готової бруківки.

Запитання №6

"Чи є у Вас каміння для фонтану? Хотілося б відреставрувати фонтан біля ресторану, бо він дещо зруйнувався. Чи є у Вас майстри, які виконують цю роботу? Яка орієнтовна вартість?"

- Ні, у нас немає натурального каменю.

Запитання №7

- Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи не несе бруківка небезпеки просідання  ґрунту, адже вона не є герметичною, на відміну від асфальту? Чи може ваша організація виконати ремонт бруківки, що просіла у нашому дворі? Яка приблизна вартість таких робіт? Дякую. Голова ОСББ "Дім № 26-Б на вул. Черняка" Вадим.

- Під час вкладання бруківки технологія не вимагає використання цементу. Але Вашу ситуацію можна вирішити так: основу, на яку кладуть бруківку, зробити використовуючи відсів із цементом. Це не дозволить проникнути воді нижче, ніж потрібно. Також можна покласти спеціальний геотекстиль між ґрунтом і відсівом. Якщо покласти бруківку одразу на ґрунт, тоді однозначно він буде просідати. У будь-якому випадку Вашу ситуацію слід розглянути більш детально. Рекомендую звернутися до нас.

 

Отож "Екобрук" - це провідне рівненське підприємство з виготовлення бруківки в Україні. Мало хто знає, проте саме ця фірма створила затишок у центрі Рівного. Бульвар Марії Несвицької, Театральна площа, майдан Просвіти, території біля супермаркетів «Вопак», «Наш край», АЗС «Олас», «Лукойл» та багато інших об’єктів, в тому числі й у приватному секторі - робота "Екобруку". Центральні площі багатьох українських міст викладені бруківкою, яка виготовлена саме у Рівному. Пропонуємо переглянути фотографії, як відбувається процес виробництва на підприємстві.

Контактний номер телефону: : +38 (0362) 610-919
Адреса: м. Рівне, вул. Млинівська, 18

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.