Рівнянина не захотіли обслуговувати у кафе

На сайті "ВСЕ" з'явилась нова рубрика "СПОЖИВАЧ", у якій рівняни мають змогу поділитися враженнями та думками щодо закладів обслуговування. Сьогодні люди активно борються із хамством. У соціальних мережах мешканці міста активно викладають фотографії водіїв, які неправильно паркуються, чим спричиняють незручності пішоходам, виставляють фото простроченого товару у супермаркетах, за який також платимо гроші, діляться враженнями щодо кафе та ресторанів. Цей перелік можна продовжувати безкінечно.

Та дуже часто ми не зважаємо на хамство і недбале ставлення до себе, максимум – можемо розповісти знайомим, на тому й закінчується. Саме тому сайт "ВСЕ" пропонує надсилати свої скарги, зауваження та пропозиції, аби якісно змінити рівень сфери обслуговування у нашому місті. І, можливо, прочитавши про це на нашому інтернет-ресурсі, директор того чи іншого закладу прислухається до ваших зауважень.

Нещодавно у соціальній мережі "Фейсбук" рівнянин розповів, що у одному із закладів, кафе Dragon Pizza Doner, його відмовились обслуговувати. Ось що він пише:

"Щойно я просто АБАЛДЕЛ. Заходжу в кафе "Дракон", кажу дівчатам: У вас прикольний інтер'єр, але меню роздруковане на А4, сподіваюсь самі страви у вас смачні, що б ви мені порадили замовити? Яка фішка Вашого закладу? Можете мені щось смачне приготувати??? "

На що я отримую відповідь: « Ви тут зайшли, "бузите" на нас, я не маю бажання вам нічого пропонувати... " На що я відповідаю: "Та ні, дівчата, не ображайтесь, просто біля вас є "Пекарня" та "Лофт", а ще трохи далі "Парк"…Не подумайте, що я вас хочу образити, лише хочу, щоб ви мене переконали в тому, що я маю їсти саме у вас, тому прошу, запропонуйте мені ту страву, яка, на вашу думку, є вашою візитівкою, так, щоб я спробував і оцінив вашого кухаря."

Коротше кажучи, я 10 хв. вмовляв дівчат, щоб вони мені "втулили" що-небудь. Навіть самий тупий офіціант тицьнув би пальцем в саму дорогу страву і все... Ця розмова відбувалася за баром, в той момент, коли офіціанти нагло попивали колу з льодом, говорячи зі мною, дивились в телефон. Можливо, сиділи у соціальних мережах чи писали смс...

Коротше кажучи, я "охрінел" з якості обслуговування. На моє прохання покликати директора, вони просто сказали: "А навіщо? У нас немає бажання вас обслуговувати."

Я їм кажу: "Дівчата, та ви мали б сказати: "Меню тимчасове, нормальне меню друкується, замовте піцу з беконом і куркою, вам пиво чи сік? Сідайте, будь ласка."

Це самий непрофесійний персонал, який я бачив!!! Після моїх слів: "Дівчата, я хочу лишити тут 100 грн., ви мені допоможете?" відповідь була "НІ".

Бажаю успіху директору.

П. С в "Пекарні" і в "Лофті" в цей момент було десь по 10 людей, а в "Драконі" 0. Як ви думаєте, чому? 

Головний меседж не  про те, що туди не потрібно йти, головне - допомогти директору зробити нормальний заклад, щоб туди було приємно прийти і лишити гроші, щоб люди не сприймали мою критику, як червону картку. Я, як клієнт, зацікавлений в тому, щоб рівень в "Драконі" покращився."

Отож, сподіваємося, звернення рівнянина почує керівництво закладу.

Надсилайте свої скарги та пропозиції щодо покращення рівня обслуговування у закладах Рівного на електронну скриньку vserivne@gmail.com, і ми обов’язково опублікуємо їх.

Варто почати змінюватися із себе, як показує практика, мовчати – не найкращий спосіб вирішити проблему. Відстоюйте свої права у магазинах, кафе, у державних структурах і розповідайте про це нам.

Ключові слова: 

Коментарі

Сам ти баран - не вмієш поводити себе в нормальних закладах - бери сємкі і піво і сиди на бардюрі - твій рівень

Таке враження що коментує стадо баранів, до чого тут декларації, яка заказуха? Ми теж зіткнулися з хамством в цій забігайлівці і просто більше туди не ходимо. Не вмієш працювати з людьми іди працюй з тваринами.

Ага і Хахльов збирає гроші на відродження Вересу - а получиться х.з що

А ще питання . Для хозяів хухотеля? Та обслуги! Ви яку декларацію про доходи подали? Що заробили за 2014? Скількі податків - країні сплатили? І звідки ваш хлоп з Устрога взяв гроші на хухшвуйцарію? Питання? Журналісти! Ви де???

Якось ми зайшли в швуйцарию поїсти! Це був жах! Замовили солянку а нам принесли борщ! Замовили салат греческий а нам принесли Олівье? Після цього в такий заклад не ходимо! Там на лицях обслуги написано.... Ти чого тут робиш? Ми круті((( Швуйцарія!

О знову заказуха, - нормальний заклад. Журналюгі запроданці, скількі цей раз отримали?

Цей коментар є в групі ВИЛКА і там не так все однозначно як пише автор.

Я в цей заклад обідати, очевидно, не піду.

Да це хіба в одному так закладі громадського харчування таке відношення до клієнтів.
Кафешок розвелося в Рівному як грибів після дощу, а рівень обслуговування в деяких закладах зостався на рівні 90-х. А як вони "тупо вміють" обраховувати дивлячісь Вам у вічі і кажучи "смачного". Я наприклад недавно мав конфлікт в барі "Три слона" бармен тупо поцупив з барної стійки 50 грн.. коли я розмовляв по телефону а потім щей офіціантка викликала міліцію бо я їй нібито хамив (і в загалі я мав розмову з барменом а вона втрутилась). Я думаю, що все залежить від власника закладу, як він виховав колектив так і його наймані працівники ставляться до клієнтів. І запамятайте мої друзі "КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ".

Не заперечуючи непрофесійність персоналу, я радію за їхню принциповість=) Значить, заклад з характером. У Рівні на 16 Липня теж є офіціантка, яка і матом обкласти може. Але це скоріше "родзинка" закладу, а не недолік.
А то розвелося таких "інспекторів-фреймутів"..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.