Новий проект від РЕНОМЕ "Spectrum" – для тих, хто цінує комфорт

Обираючи собі житло, ми перш за все цінуємо комфорт. Також увагу приділяємо і стилю майбутнього помешкання. Досить часто ці речі не поєднуються. Вирішити цю проблему можна - переконують у рівненській компанії РЕНОМЕ. 20 травня вони презентували  проект нового житлового комплексу "Spectrum". Гармонія урбаністики, комфорту і природи – основна ідея ландшафтної концепції житлового комплексу.

Дизайн будинків розробило київське проектне бюро "ARCHIMATIKA". Його директор, Олександр Попов, наголошує, що рівняни, які придбають квартири у новому житловому комплексі відчуватимуть себе безпечно, адже територія буде закритою.

«Крім того, буде організовано пішохідну зону, де мами спокійно зможуть відпустити діток гуляти на подвір'ї, говорить Олександр Попов. Людина повинна пишатися своїм житлом. Впродовж восьми років ми аналізуємо різні планування квартир і намагаємося зрозуміти, чого хоче споживач. У новому житловому комплексі передбачено 25 різних планувань квартир, і рівняни можуть обрати житло на будь-який смак».

Кожен будинок відрізнятиметься від інших своїм власним спектральним відтінком. "Сливовий", "Оливковий", "М'ятний", "Шафрановий", "Лляний", "Фіалковий", "Ванільний" та "Медовий" – такі цікаві назви матимуть нові будинки.

Генеральний директор групи компаній "РЕНОМЕ" Надія Гладкевич розповіла, що перш ніж розпочати роботу над проектом, вивчали польський досвід:

«Це буде принципово новий тип житла. У цьому році компанії РЕНОМЕ виповнюється 25 років. Так вийшло, що до ювілею зробимо такий подарунок для рівнян. Це буде житло, побудоване за європейськими стандартами».

Придбавши квартиру у новому житловому комплексі, наголошує директор "РЕНОМЕ-КОМФОРТ" Федір Делеган, їхні власники отримають широкий спектр умов та можливостей для нового, комфортного проживання:

«Компанія "РЕНОМЕ" вже 8 років у житловому будівництві. Ми любимо втілювати у життя хороші проекти. Знаємо, що для людей потрібне комплексне вирішення їх житлових проблем. Ми працювали 8 місяців над проектом. Поставили перед собою 6 завдань:

- якісно нова архітектура;

-безпека мешканців;

- паркінг;

- озеленення території;

- розподіл транспортної та житлової зони».

За словами директора "РЕНОМЕ-ЄВРОБУД" Василя Рокуня, при зведенні житлового комплексу використовуватимуть найякісніші матеріали.

«Ці будинки непрості у будівництві. Проте запорукою нашого успіху є ряд критеріїв: якість робіт, надійність, дотримання термінів здачі об’єкту, гарантійний сервіс. Сьогодні у будівництві житлових комплексів ми відходимо від радянських стереотипів. Тепер ми використовуватимемо європейські системи утеплення, енерогозберігаючі склопакети. При будівництві не економитимуть на будівельних матеріалах, використовуватимемо лише найкраще, що дозволить звести до мінімуму витрати на комунальні послуги у майбутньому», - зазначає Василь Рокунь.

Передбачені квартири площею 38-44 кв.м. – однокімнатні, 55-70 кв. м – двокімнатні, 75-90 кв.м. – трикімнатні.

Планова дата здача в експлуатацію першої черги у 2016 році.

Основні характеристики нового житлового комплексу Spektrum:

 - закрита територія

- цілодобове спостереження

- зони відпочинку відокремлено від транспорту

- розвиток розширеної інфраструктури

- місця для паркування авто

- сучасні дитячі майданчики

- 25 унікальних планувань квартир

- антресольні приміщення

- квартири з терасами

- безшумні ліфти

- панорамні енергозберігаючі ліфти

- можливість встановлення камінів та мансардних вікон

- індивідуальне поквартирне опалення

- відеофон та Wi-Fi роутер у кожній квартирі

Фасадні рішення комплексу виконано у стилі постмодернізму з елементами hig-tech. Ця новобудова сподобається активним людям, котрі живуть в динамічному ритмі та цінують яскраві моменти життя.

на правах реклами